Aby skupić się na duchowym aspekcie zbliżających się świąt administracja postanowiła, że od Wielkiego Piątku od godz 10:00 aż do Poniedziałku wielkanocnego do 8:00 na forum będzie wyłączona opcja pisania postów.

Proszę o modlitwę.

Wszystko o modlitwie, co nam pomaga, co nam przeszkadza, jak ją rozwijać
sabuliga
Posty: 1
Rejestracja: 20 wrz 2021, 22:53
Wyznanie: katolicyzm
Płeć:

Nieprzeczytany post

Dzień dobry, ostatnio cierpie niewyobrażalne katusze. Ból w klatce piersiowej staje się nie do wytrzymania. Badanie wyszły dobrze, lekarz mówi że wszystko w porządku. Nie wiem co mam robić, dlatego proszę o modlitwe w intencji poprawy mojego zdrowia. Oby Bóg przerwał tą gehenne.
Awatar użytkownika
Magnolia
Posty: 6849
Rejestracja: 29 sty 2021, 11:31
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 3199
Podziękowano: 3445
Płeć:

Nieprzeczytany post

sabuliga pisze: 20 wrz 2021, 22:57 Dzień dobry, ostatnio cierpie niewyobrażalne katusze. Ból w klatce piersiowej staje się nie do wytrzymania. Badanie wyszły dobrze, lekarz mówi że wszystko w porządku. Nie wiem co mam robić, dlatego proszę o modlitwe w intencji poprawy mojego zdrowia. Oby Bóg przerwał tą gehenne.
Witaj, sabuligo serdecznie.
Modlitwą CIę otoczymy.
Ale proszę nie rezygnuj z szukania diagnozy. Rozważ czy aby nie jest to ból ze stresu i czy nie trzeba zasięgnąć konsultacji u psychiatry.

Przeciążony stresem organizm pokazuje swoje zmęczenie bólem somatycznym, badania narządów wykazują poprawne działanie ale dopiero zajęcie się rozładowaniem stresu przynosi poprawę samopoczucia i ustąpienie bólu.
Niestety długo trwający ból somatyczny może spowodować stan zapalny w danej okolicy, więc to również trzeba mieć na uwadze. Ból oznacza ze komórki są niedotlenione i stąd stan zapalny się pojawia. Jeśli ból trwa dłużej niż tydzień, lekarz powinien przepisać leki przeciw zapalne.
mgr teologii,
„Bóg pragnie, aby wszyscy byli zbawieni i doszli do poznania prawdy” (1 Tm 2,4)
ODPOWIEDZ