Aby skupić się na duchowym aspekcie zbliżających się świąt administracja postanowiła, że od Wielkiego Piątku od godz 10:00 aż do Poniedziałku wielkanocnego do 8:00 na forum będzie wyłączona opcja pisania postów.

Prośba o modlitwę- zapodaj intencję na dziś

Wszystko o modlitwie, co nam pomaga, co nam przeszkadza, jak ją rozwijać
Skaza

Nieprzeczytany post

Niestety @Janeczek to się zdarza to poczucie negatywne do siebie, sam też takie miewałem.

Trzymaj się Melissko i nie przestawaj odrzucać tych myśli złych od siebie bo Jesteś dobrym człowiekiem, znamy się już trochę to i mam co do tego pewność :ymhug: głowa do góry.
Melisska

Nieprzeczytany post

Miałam iść do szpitala 20 stycznia, niestety przed chwilą dzwonili do mnie i przenieśli termin na 24 luty (akurat dzień moich urodzin), pomódlcie się proszę żebym do tego czasu dobrze się czuła, żebym jeszcze trochę wytrzymała do tego czasu. #-o
Jan0
Posty: 478
Rejestracja: 28 lut 2021, 6:31
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 184
Podziękowano: 39
Płeć:

Nieprzeczytany post

Melisska pisze: 11 sty 2023, 10:32 Miałam iść do szpitala 20 stycznia, niestety przed chwilą dzwonili do mnie i przenieśli termin na 24 luty (akurat dzień moich urodzin), pomódlcie się proszę żebym do tego czasu dobrze się czuła, żebym jeszcze trochę wytrzymała do tego czasu. #-o
Pomodlę się za Ciebie.
Miałaś iść w moje imieniny a pójdziesz w swoje urodziny.

Urodziłaś się w bardzo wyjątkowy dzień biorąc pod uwagę historię kalendarza:

W kalendarzu gregoriańskim (obowiązującym m.in. w Polsce), rok przestępny jest dłuższy o jeden dzień występujący w lutym, który ma wtedy 29 dni zamiast 28 dni. Dodatkowym dniem w kalendarzu liturgicznym tradycyjnie nie jest jednak 29 lutego, ale dzień dodawany między 23 a 24 lutego. Dodanie tego dnia powoduje przesunięcie obchodzonych w Kościele katolickim wspomnień świętych w okresie 24–28 lutego na następny dzień. Wiąże się to z praktyką starożytnego Rzymu, gdzie od czasów Cezara dzień przestępny wprowadzano przez powtórzenie 24 lutego (tzw. bissextilis)[1]. Nazwa bissextilis wzięła się stąd, że 24 lutego w kalendarzu rzymskim nosi nazwę sextus Kalendas, a w roku przestępnym występuje dwa razy (łac. bis).
https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Rok_przest%C4%99pny
Ostatnio zmieniony 11 sty 2023, 11:55 przez Jan0, łącznie zmieniany 1 raz.
Skaza

Nieprzeczytany post

Przykro mi Melissko :( może jeszcze jaki szybszy termin się zwolni czasami to różnie bywa i znów zadzwonią. Uda się i ułoży się zobaczysz :ymhug: nie trać nadziei.
Melisska

Nieprzeczytany post

Dziękuję wam.


___________
Tam w Gliwicach leczą ludzi z nowotworami wiec pewnie ktoś bardziej potrzebował moje miejsce w szpitalu. :-bd
Skaza

Nieprzeczytany post

27 stycznia moja babcia 86 letnia będzie miała ryzykowną operację biodra. Ból mocno daje jej się we znaki od kilku lat i przez to pomimo odradzania przez niemal wszystkich w rodzinie babcia konsekwentnie postanowiła poddać się tej operacji. Jeszcze do tego dwa tygodnie terminem, ale proszę jak ktoś będzie mógł niech pomodli się za to by babcia pomyślnie ją przeszła i by się nie pogorszyło jej po tym bo obawiamy się o nią przez wzgląd na zaawansowany wiek i problemy z tuszą. Bóg zapłać.
Melisska

Nieprzeczytany post

Skaza pisze: 13 sty 2023, 17:59 27 stycznia moja babcia 86 letnia będzie miała ryzykowną operację biodra. Ból mocno daje jej się we znaki od kilku lat i przez to pomimo odradzania przez niemal wszystkich w rodzinie babcia konsekwentnie postanowiła poddać się tej operacji. Jeszcze do tego dwa tygodnie terminem, ale proszę jak ktoś będzie mógł niech pomodli się za to by babcia pomyślnie ją przeszła i by się nie pogorszyło jej po tym bo obawiamy się o nią przez wzgląd na zaawansowany wiek i problemy z tuszą. Bóg zapłać.
Pomodlę się
Awatar użytkownika
Betka
Posty: 20
Rejestracja: 29 sty 2021, 17:48
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 50
Podziękowano: 26
Płeć:

Nieprzeczytany post

Proszę o modlitwę za nastolatków i rozpowszechnianie jej w waszym gronie
O co chodzi:

Link do akcji:
https://pray4teens.org/
Pan mym pasterzem, nie brak mi niczego ( Ps 23)
Awatar użytkownika
Magnolia
Posty: 6849
Rejestracja: 29 sty 2021, 11:31
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 3199
Podziękowano: 3445
Płeć:

Nieprzeczytany post

Betka pisze: 19 sty 2023, 9:46 Proszę o modlitwę za nastolatków i rozpowszechnianie jej w waszym gronie

Link do akcji:
https://pray4teens.org/
Udostępniłam na swoim fb, wysłałam wiadomość do około 40 znajomych przez messengera, poleciłam w grupie modlitewnej i napisałam do około 7 księży z prośbą o podanie dalej.

Innymi słowy : poszło w świat!

Zróbcie co w waszej mocy przez dostępne wam narzędzia, aby tą inicjatywę rozpowszechnić! :-bd
mgr teologii,
„Bóg pragnie, aby wszyscy byli zbawieni i doszli do poznania prawdy” (1 Tm 2,4)
Skaza

Nieprzeczytany post

Wartościowa i piękna inicjatywa @Betka :-bd
Awatar użytkownika
Betka
Posty: 20
Rejestracja: 29 sty 2021, 17:48
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 50
Podziękowano: 26
Płeć:

Nieprzeczytany post

Eryk i Elisa boją się przyjąć poczęte dziecko (trzecie).
Są obecnie w klinice w Niemczech.
Proszę wszystkich ludzi wrażliwych, wspomóżcie naszą modlitwę o to maleńkie życie.
Pan mym pasterzem, nie brak mi niczego ( Ps 23)
Awatar użytkownika
Betka
Posty: 20
Rejestracja: 29 sty 2021, 17:48
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 50
Podziękowano: 26
Płeć:

Nieprzeczytany post

Niestety aborcji dokonano , módlmy się za tą rodzinę i ich dwójkę dzieci m
Pan mym pasterzem, nie brak mi niczego ( Ps 23)
Awatar użytkownika
Magnolia
Posty: 6849
Rejestracja: 29 sty 2021, 11:31
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 3199
Podziękowano: 3445
Płeć:

Nieprzeczytany post

Jezu Chryste, Synu Boga Żywego, miej miłosierdzie dla nas i całego świata. Amen.
mgr teologii,
„Bóg pragnie, aby wszyscy byli zbawieni i doszli do poznania prawdy” (1 Tm 2,4)
Skaza

Nieprzeczytany post

Strasznie mi przykro :( pomodlę się za jego duszę.
Melisska

Nieprzeczytany post

Mi również przykro :( pomodlę też za tych ludzi. :( ale i za to dzieciątko biedne :(
Awatar użytkownika
Krzysiek
Posty: 593
Rejestracja: 02 lut 2021, 16:04
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 530
Podziękowano: 378
Płeć:

Nieprzeczytany post

Ja poproszę bardzo o modlitwę w intencji poprawę, stabilizacji zdrowia mojej mamy. Pogorszylo się i doszedł od wczoraj rana nowy problem, ktory nie chce odpuścić :(
Melisska

Nieprzeczytany post

Krzysiek pisze: 22 sty 2023, 16:54 Ja poproszę bardzo o modlitwę w intencji poprawę, stabilizacji zdrowia mojej mamy. Pogorszylo się i doszedł od wczoraj rana nowy problem, ktory nie chce odpuścić :(
Pomodlę się :( niech Dobry Bóg wysłucha naszych modlitw
Melisska

Nieprzeczytany post

W Katowicach runęła kamienica po wybuchu gazu.
Spod gruzów wydobyto 7 osób w tym dwoje dzieci. Przebywają w szpitalu i trwają poszukiwania 1 osoby.
Pomódlmy się za te osoby ranne i osobę poszukiwaną oby m odnalazła się cala i zdrowa 🙏🏻

Dodano po 1 godzinie 45 minutach 23 sekundach:
Niestety znaleziona kobieta nie żyje. 🙏🏽

Dodano po 3 minutach 51 sekundach:
https://katowice.tvp.pl/65896559/po-wyb ... dnej-osoby

Dodano po 2 godzinach 31 minutach 49 sekundach:
Okazuje się że strazacy wydobyli z gruzów ciało drugiej z poszukiwanych osób. :(
Skaza

Nieprzeczytany post

Proszę o modlitwe za zdrowie mojej babci która już od piątku jest w szpitalu. Niestety dzisiaj rano podczas snu spadła z łóżka. Nie wiemy jeszcze czy sobie czegoś nie złamała, będą sprawdzać pewnie na prześwietleniu lekarze. Co z jutrzejszą operacją to czas pokaże, ale przeczuwam , że albo odwołają albo przełożą terminem. Ehh :(

Dodano po 1 godzinie 34 minutach 55 sekundach:
Ponoć prześwietlenie nic nie wykazało i nic nie złamała na szczęście babcia. Dziękuje za modlitewne wsparcie wszystkim.
Ostatnio zmieniony 29 sty 2023, 11:13 przez Skaza, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Magnolia
Posty: 6849
Rejestracja: 29 sty 2021, 11:31
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 3199
Podziękowano: 3445
Płeć:

Nieprzeczytany post

Kochani, proszę o jedno Ojcze Nasz w mojej intencji, jutro mam zaplanowany zabieg w sedacji, powierzcie mnie Bożej opiece, aby wszystko poszło gładko.
Bóg zapłać!
mgr teologii,
„Bóg pragnie, aby wszyscy byli zbawieni i doszli do poznania prawdy” (1 Tm 2,4)
ODPOWIEDZ