Prośba o modlitwę- zapodaj intencję na dziś

Wszystko o modlitwie, co nam pomaga, co nam przeszkadza, jak ją rozwijać
Skaza

Nieprzeczytany post

To dawnym "dolinianym" zwyczajem proszę wszystkich o modlitwę w dniu urodzin dla @DariuszJ :ymparty: wszystkiego najlepszego bracie :ymparty:
Awatar użytkownika
Magnolia
Posty: 6838
Rejestracja: 29 sty 2021, 11:31
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 3193
Podziękowano: 3441
Płeć:

Nieprzeczytany post

Kochani, dziękuję każdemu, kto choćby westchnął w intencji mojej pracy zawodowej, jest jakieś światełko w tunelu, coś co daje nadzieję, choć nie znam szczegółów to już bardzo się cieszę.
mgr teologii,
„Bóg pragnie, aby wszyscy byli zbawieni i doszli do poznania prawdy” (1 Tm 2,4)
Awatar użytkownika
DariuszJ
Posty: 268
Rejestracja: 29 sty 2021, 17:41
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 229
Podziękowano: 234
Płeć:

Nieprzeczytany post

Skaza pisze: 04 gru 2022, 16:22 To dawnym "dolinianym" zwyczajem proszę wszystkich o modlitwę w dniu urodzin dla @DariuszJ :ymparty: wszystkiego najlepszego bracie :ymparty:
Bardzo dziękuję za modlitwę! :)
"Deus caritas est, et qui manet in caritate, in Deo manet, et Deus manet in eo".
1J 4,16b

"Bóg jest miłością: kto trwa w miłości, trwa w Bogu, a Bóg trwa w nim". 1J 4,16b
Melisska

Nieprzeczytany post

Dziś ja proszę o modlitwę za moją mamę którą zabrało pogotowie, ma kamicę przewodową (nie ma już od dawna woreczka żółciowego). Moja mama jest bardzo wytrzymała na ból ale dziś już było tak źle że trzeba było dzwonić pod 112.
Obecnie jest pod kroplówką, ból mija. Robią badania, prześwietlenia.

Będę wdzięczna za każde westchnienie za moją mamę.
Bóg zapłać.
Awatar użytkownika
Krzysiek
Posty: 593
Rejestracja: 02 lut 2021, 16:04
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 530
Podziękowano: 378
Płeć:

Nieprzeczytany post

Już się modlę @Melisska bardzo współczuję stresu bólu i tego wszystkiego.
Melisska

Nieprzeczytany post

Bóg zapłać Krzysiu.

Mama zostaje w szpitalu na 3 dni. Wyniki złe. W razie ataku dostanie antybiotyk w kroplówce. A w czwartek bedzie miała usuwane kamienie.
Skaza

Nieprzeczytany post

Oby mama wróciła do zdrowia Melissko :( trzymaj się, będę pamiętał w modlitwie @};-
Awatar użytkownika
Zebra
Posty: 353
Rejestracja: 21 maja 2021, 10:35
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 129
Podziękowano: 176
Płeć:

Nieprzeczytany post

Obrazek


Zachęcam każdego bo to super przygoda. Codzienny różaniec to czasem po prostu walka i wyzwanie. Ale zawsze jak się kończy, człowiek trochę tęskni.

Chyba jeszcze z dwa dni moich modlitw. Teraz będę chciała modlić się za dusze w czyśćcu koronką :)
Ostatnio zmieniony 22 gru 2022, 7:07 przez Zebra, łącznie zmieniany 1 raz.
Kto zebrę wolno wypuszcza?
Kto osła dzikiego rozwiąże?
Za dom mu dałem pustkowie,
legowiskiem zaś jego słona ziemia.
Śmieje się z miejskiego zgiełku,
słów poganiacza nie słyszy,
w górach szuka pokarmu,
goni za wszelką zielenią.

Hi 39, 5-8
Skaza

Nieprzeczytany post

Bardzo chciałbym spróbować tej adopcji :ymdaydream: @};- tylko martwię się czy podołam czy nie zapomnę któregoś dnia bo bywam taki roztrzepany czasami :-SS no, ale może z Bożą pomocą i moja wrodzoną upartością podołam. Szukałem wartościowego postanowienia adwentowego i chyba piękniejszego nie mógłbym odnaleźć niż podzielenie się każdego dnia tym krótkim czasem z takim maluszkiem bezbronnym. To postanowione, podejmuje się i niech rośnie dla wujka skazy pięknie i zdrowo :ymhug:

Szkoda, że nie mogę wesprzeć się tą fajną aplikacją, ale najważniejsza sama intencja @};-
Skaza

Nieprzeczytany post

Proszę o modlitwę za moich bliskich w domu i bym wytrzymał nawałę kłótni i wzajemnych pretensji pomiędzy nimi. Bóg zapłać wszystkim.
Agnieszka
Posty: 41
Rejestracja: 20 gru 2022, 21:08
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 207
Podziękowano: 38
Płeć:

Nieprzeczytany post

Papież Ratzinger... pomódlmy się...

Papież Franciszek w czasie audiencji generalnej poprosił niespodziewanie o modlitwę za emerytowanego papieża, Benedykta XVI, który "jest bardzo chory".
Awatar użytkownika
Lunka
Posty: 1278
Rejestracja: 08 lis 2021, 14:07
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 955
Podziękowano: 947
Płeć:

Nieprzeczytany post

Proszę o modlitwę za zdrowie mojego synka. Znowu gorączkuje, już tyle czasu te choroby u niego trwają. Jutro kontrola u lekarza. 😔
Muszę być w pracy i ciągle myślę co u niego, wiem że babcia się zajmie ale i tak serce matki ciągle ciągnie...
Bądź ze mną, Panie, w moim utrapieniu
Agnieszka
Posty: 41
Rejestracja: 20 gru 2022, 21:08
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 207
Podziękowano: 38
Płeć:

Nieprzeczytany post

Lunka, Otulam Modlitwą.
Awatar użytkownika
Magnolia
Posty: 6838
Rejestracja: 29 sty 2021, 11:31
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 3193
Podziękowano: 3441
Płeć:

Nieprzeczytany post

W wieku 95 lat zmarł Benedykt XVI, emerytowany papież. Joseph Ratzinger swój urząd sprawował od 19 kwietnia 2005 roku do 28 lutego 2013 roku, kiedy złożył rezygnację z posługi biskupa Rzymu i przeszedł na emeryturę. Od tego czasu mieszkał w klasztorze Matter Ecclesiae w Ogrodach Watykańskich.

Panie świeć nad jego duszą....
mgr teologii,
„Bóg pragnie, aby wszyscy byli zbawieni i doszli do poznania prawdy” (1 Tm 2,4)
Melisska

Nieprzeczytany post

Pomodlę się.

Pokój jego duszy.
Skaza

Nieprzeczytany post

Odszedł do lepszego świata :(
Awatar użytkownika
esperanza
Posty: 1395
Rejestracja: 10 lut 2021, 19:45
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 1211
Podziękowano: 1019
Płeć:

Nieprzeczytany post

@Skaza oj tak! Ja jakoś nie umiem się smucić z tego powodu, wręcz na samą myśl się uśmiecham.
"Wystarczy ci mojej łaski. Moc, bowiem w słabości się doskonali”. (2Kor 12, 9).
Skaza

Nieprzeczytany post

Masz rację @esperanza trzeba się cieszyć, że przeszedł już na drugą lepszą stronę, ale mimo to ciut smutno człowiekowi zawsze gdy kogoś już tutaj z nami nie ma.
Melisska

Nieprzeczytany post

Proszę o modlitwę za mnie, żebym zaczęła siebie lubić a nie nienawidzieć jak dotąd.
Awatar użytkownika
Lunka
Posty: 1278
Rejestracja: 08 lis 2021, 14:07
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 955
Podziękowano: 947
Płeć:

Nieprzeczytany post

@Melisska jesteś dobrą, ciepłą osobą. Wiem, że nam wrażliwcom ciężko czasem uwierzyć w siebie. Mam nadzieję, że Duch Święty napełni Cię tą miłością do siebie.
Bądź ze mną, Panie, w moim utrapieniu
ODPOWIEDZ