Aby skupić się na duchowym aspekcie zbliżających się świąt administracja postanowiła, że od Wielkiego Piątku od godz 10:00 aż do Poniedziałku wielkanocnego do 8:00 na forum będzie wyłączona opcja pisania postów.

Modlitwa o cud - jak się modlić

Wszystko o modlitwie, co nam pomaga, co nam przeszkadza, jak ją rozwijać
katolicki4
Posty: 2
Rejestracja: 02 gru 2022, 12:00
Wyznanie: katolicyzm
Podziękowano: 1

Nieprzeczytany post

Szczęść Boże..

Może doradzicie. Jakie są najlepsze modlitwy, aby modlić się o cud? Które są najskuteczniejsze?
Awatar użytkownika
Marek Piotrowski
Posty: 1903
Rejestracja: 30 sty 2021, 22:00
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 293
Podziękowano: 993
Płeć:

Nieprzeczytany post

Forma nie ma znaczenia. Postawa serca "proszę o cud, ale Ty wiesz lepiej co dobre i kochasz mnie bardziej niż ja sam - niech się dzieje wola Twoja".
Awatar użytkownika
Aloes
Posty: 2390
Rejestracja: 27 gru 2021, 14:47
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 185
Podziękowano: 607

Nieprzeczytany post

"O cud można się modlić, ale cudu nie należy się spodziewać. One nie dzieją się na zawołanie ni nie można ich na Panu Bogu wymusić." Ks. Kaczkowski
Melisska

Nieprzeczytany post

Różaniec, lub nowenna pompejańska.
Ale ważne by była z serca.
Skaza

Nieprzeczytany post

Myślę, że faktycznie nie chodzi tutaj o konkretną modlitwę, ale o to jak się modlimy. Więcej chyba można zdziałać rozmawiając zwracając się w dowolnej modlitwie do Pana Boga niczym do kogoś bardzo bliskiego swojemu sercu. Mówić szczerze otwarcie jak do żony/męża, rodzica swojego lub najbliższego przyjaciela. Wtedy myślę, że najłatwiej jest otrzymać jakąś wskazówkę od Boga i otrzymać na powrót ponownie spokój w sercu.
Awatar użytkownika
Magnolia
Posty: 6855
Rejestracja: 29 sty 2021, 11:31
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 3202
Podziękowano: 3447
Płeć:

Nieprzeczytany post

Marek Piotrowski pisze: 07 gru 2022, 10:16 Forma nie ma znaczenia. Postawa serca "proszę o cud, ale Ty wiesz lepiej co dobre i kochasz mnie bardziej niż ja sam - niech się dzieje wola Twoja".
Z taką postawą w sercu wystarczy powiedzieć : "Jezu Ufam Tobie", albo "Jezu TY się tym zajmij"
mgr teologii,
„Bóg pragnie, aby wszyscy byli zbawieni i doszli do poznania prawdy” (1 Tm 2,4)
Zablokowany