Szukam dawnej kreskówki o jaskiniowcu

Tu zamieść temat, jeśli nie wiesz, gdzie pasuje.
Skaza

Nieprzeczytany post

Kilka razy próbowałem ją odnaleźć w sieci i pytałem o nią na różnych forach w przeszłości, ale nie udało się i nikt nie kojarzył o jaką może chodzić. Oglądałem ją pod koniec lat 90-tych i był to taki serial w którym jaskiniowiec o jasnych włosach przemierzał różne krainy i gdzieś szedł sobie. A to coś go goniło i z kimś walczył a to jajka strusi zakopał w gorącej ziemi i zjadł potem je itp. a w charakterystycznej melodii na początku jak się zaczynał było chyba słowa "tarra" śpiewane. W grę wchodzą kanały TVP1, TVP2, Polsat, TVN. Jeśli ktoś może go oglądał w dzieciństwie czy coś i pamięta tytuł to proszę dać znać. Miał wyjątkowy klimat starych komiksów.
Awatar użytkownika
Dominik
Posty: 2004
Rejestracja: 29 sty 2021, 10:48
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 587
Podziękowano: 1563
Płeć:

Nieprzeczytany post

Poszukaj programu TV z tamtych lat, są w internecie. Może po tytule znajdziesz.

Dodano po 21 minutach 53 sekundach:
Jeszcze RTL 7 był i Polonia 1 z masą bajek.
Nie bój się, robaczku Jakubie,
nieboraku Izraelu!

Izajasza 41, 14

Przekaż mi 1% podatkuKLIK
Skaza

Nieprzeczytany post

Dziękuję Dominiku :) spróbuję w ten sposób poszukać. Nie wiedziałem, że można gdzieś w sieci odnaleźć program tv z tamtych lat :-bd :-? Nie miałem w dzieciństwie RTL7 ani Poloni 1, miałem tylko te podstawowe.
Awatar użytkownika
Dominik
Posty: 2004
Rejestracja: 29 sty 2021, 10:48
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 587
Podziękowano: 1563
Płeć:

Nieprzeczytany post

Jedna z takich stron
https://staratelewizja.fandom.com/pl/wi ... wki_z_1998

Tak patrzę i myślę,,, ale ja jestem stary, Doktor Quinn leciała,,, pamiętam serial
Nie bój się, robaczku Jakubie,
nieboraku Izraelu!

Izajasza 41, 14

Przekaż mi 1% podatkuKLIK
Skaza

Nieprzeczytany post

Bardzo lubiłem oglądać serial Doktor Quinn :-bd świetny serial Horacy, Sully i Tańcząca Chmura :-bd

Dziękuję za pomocny namiar Dominiku :-bd :ymhug: będę szukał do skutku go.
ODPOWIEDZ