Materiały drewniane do katechezy i rozwoju dziecka.

Rozmowy na forum katolickim przy kawie i herbacie.
Zmicier
Posty: 2
Rejestracja: 23 mar 2023, 15:10
Wyznanie: katolicyzm
Podziękowano: 1
Płeć:

Nieprzeczytany post

Dzień dobry. Wykonałem kilka zabawek, które moja żona, jako nauczycielka religii, wykorzystuje na lekcjach w szkole specjalnej. Zastanawiamy się, jak istotne jest zagospodarowanie tej dziedziny zarówno dla specjalistów, jak i jako osobne zabawki dla dzieci. Jestem bardzo zainteresowany Państwa opinią.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Dominik
Posty: 2004
Rejestracja: 29 sty 2021, 10:48
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 587
Podziękowano: 1563
Płeć:

Nieprzeczytany post

Fajnie ta pierwsza układanka wgląda, kilku warstwowa jest, nie widziałem takich.
Nie bój się, robaczku Jakubie,
nieboraku Izraelu!

Izajasza 41, 14

Przekaż mi 1% podatkuKLIK
Zmicier
Posty: 2
Rejestracja: 23 mar 2023, 15:10
Wyznanie: katolicyzm
Podziękowano: 1
Płeć:

Nieprzeczytany post

Dominik pisze: 23 mar 2023, 17:39 Fajnie ta pierwsza układanka wgląda, kilku warstwowa jest, nie widziałem takich.
Robię to głównie dla żony, czasem sprzedaje znajomym. Teraz zastanawiam się czy warto jako produkt wprowadzić na rynek.
Skaza

Nieprzeczytany post

Ładne przedmioty, fajne wykonanie :) Nie znam się na tej branży i ogólnie na biznesie, ale może byłby to nawet dość chodliwy towar pośród nauczycieli. Może niech Pan spróbuje wykonać kilka egzemplarzy i umieścić ogłoszenie na allegro by sprawdzić jakie będzie zainteresowanie kupujących. Trzymam kciuki.
Melisska

Nieprzeczytany post

Mi też sie podobają. Super.
Awatar użytkownika
esperanza
Posty: 1465
Rejestracja: 10 lut 2021, 19:45
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 1230
Podziękowano: 1043
Płeć:

Nieprzeczytany post

@Zmicier świetne te układanki, szczególnie podoba mi się numer 1, masz talent! Myślę, że warto aby wpuścić je na rynek. Może spróbuj zorientować się i zaoferować w sklepach, księgarniach katolickich?
"Wystarczy ci mojej łaski. Moc, bowiem w słabości się doskonali”. (2Kor 12, 9).
Awatar użytkownika
Magnolia
Posty: 7035
Rejestracja: 29 sty 2021, 11:31
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 3261
Podziękowano: 3488
Płeć:

Nieprzeczytany post

Tez jestem za wprowadzeniem tego na rynek. Bardzo fajne układanki.
mgr teologii,
„Bóg pragnie, aby wszyscy byli zbawieni i doszli do poznania prawdy” (1 Tm 2,4)
Awatar użytkownika
Dominik
Posty: 2004
Rejestracja: 29 sty 2021, 10:48
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 587
Podziękowano: 1563
Płeć:

Nieprzeczytany post

My tak zachwalamy układanki itd. ale tak naprawdę przecież nie jest nam to potrzebne, nie kupimy tego, nie pracujemy z dziećmi. Najlepiej sprawdzić to w praktyce, popytać nauczycieli.
Nie zawsze super pomysł, zachwalany ma szanse zaistnieć w praktyce. Możemy nie brać pod uwagę jakiegoś ważnego czynnika przy ocenie potencjału rynkowego na produkt.

Kilka sztuk pewnie masz już zrobionych, więc wystawić je na sprzedaż, poinformuj potencjalną grupę docelową na produkt że coś takiego jest. Poszukaj grup na FB o nauczaniu specjalnym, o nauczaniu zwykłym w przedszkolach i tam pokaż układanki.
Nie bój się, robaczku Jakubie,
nieboraku Izraelu!

Izajasza 41, 14

Przekaż mi 1% podatkuKLIK
ODPOWIEDZ