Aby skupić się na duchowym aspekcie zbliżających się świąt administracja postanowiła, że od Wielkiego Piątku od godz 10:00 aż do Poniedziałku wielkanocnego do 8:00 na forum będzie wyłączona opcja pisania postów.

Offtopik, czyli rozmowy niekontrolowane

Rozmowy na forum katolickim przy kawie i herbacie.
Skaza

Nieprzeczytany post

No to jak nowocześni i im pasuje to gra muzyka a jeszcze jak żona w ten misji dowodzi to masz po sprawie i nic tylko jeść i przybić piątkę szwagrowi :)

Ps. No jak czemu nas sprawdza Magnolio ;) przecież znamy już Aloesa trochę i wiemy jak on lubi wszelkie statystyki ;)
Ostatnio zmieniony 29 cze 2022, 15:03 przez Skaza, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
abi
Posty: 1104
Rejestracja: 02 lut 2021, 15:48
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 254
Podziękowano: 579

Nieprzeczytany post

w ogole bez sensu pytac po fakcie
nie spodziewajcie sie po mnie ani wiedzy, ani mądrości
Awatar użytkownika
Lunka
Posty: 1278
Rejestracja: 08 lis 2021, 14:07
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 955
Podziękowano: 947
Płeć:

Nieprzeczytany post

Obrazek

Przebrać, obrać, umyć, zamrozić.
Bądź ze mną, Panie, w moim utrapieniu
Awatar użytkownika
abi
Posty: 1104
Rejestracja: 02 lut 2021, 15:48
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 254
Podziękowano: 579

Nieprzeczytany post

lepiej polowe zjesc od razu po umyciu;)
nie spodziewajcie sie po mnie ani wiedzy, ani mądrości
Awatar użytkownika
Aloes
Posty: 2390
Rejestracja: 27 gru 2021, 14:47
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 185
Podziękowano: 607

Nieprzeczytany post

Magnolia pisze: 29 cze 2022, 13:30 Skoro już to zrobiliście i wyszło Ok to czemu nas sprawdzasz?
Sprawdzam co inni o tym myślą bo też mi się wydawało dziwne a dla żony to coś normanego

Dodano po 40 sekundach:
Skaza pisze: 29 cze 2022, 15:02 No to jak nowocześni i im pasuje to gra muzyka a jeszcze jak żona w ten misji dowodzi to masz po sprawie i nic tylko jeść i przybić piątkę szwagrowi :)

Ps. No jak czemu nas sprawdza Magnolio ;) przecież znamy już Aloesa trochę i wiemy jak on lubi wszelkie statystyki ;)
Co wy z tą nowoczesnością wszyscy. To zwykły ludzie. Raczej skromni.
Awatar użytkownika
Lunka
Posty: 1278
Rejestracja: 08 lis 2021, 14:07
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 955
Podziękowano: 947
Płeć:

Nieprzeczytany post

@abi mam ich niewiele to takie niepryskane od rodziców, więc chce synkowi zrobić zapasy. Sobie to pojadę do cioci na plantacje pozbierać.
Bądź ze mną, Panie, w moim utrapieniu
Skaza

Nieprzeczytany post

Skaza tradycjonalista @Aloes :D i to dla niego jest/byłaby ogromna nowoczesność.

@Lunka piękne ! idealne by po odmrożeniu przygotować dżem dla synka :-bd
Ostatnio zmieniony 29 cze 2022, 23:36 przez Skaza, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Aloes
Posty: 2390
Rejestracja: 27 gru 2021, 14:47
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 185
Podziękowano: 607

Nieprzeczytany post

Żona kupiła nakładkę materac na łóżko bo po tych hwizytach w hotelach stwierdziła że nasz jest twardy i że źle się śpi. Ten które kupiła chyba jest zbyt miękki i jakoś mi się dziwnie leży. No i jak mnie jutro spyta co sądzę to mam powiedzieć jej co myślę czy to kwestia gustu i zachować dla siebie z grzeczności?
Ostatnio zmieniony 30 cze 2022, 0:09 przez Aloes, łącznie zmieniany 1 raz.
Skaza

Nieprzeczytany post

Wypróbuj kilka nocy i wtedy powiesz swoje zdanie o nim a jutro stwierdź, że po jednym śnie ciężko coś konkretniej stwierdzić.
Tak właściwie chyba jest bo może jeszcze będzie Ci ten dodatek do materaca pasował gdy dłużej poleżysz i pośpisz dłużej.
Ostatnio zmieniony 30 cze 2022, 0:16 przez Skaza, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Magnolia
Posty: 6855
Rejestracja: 29 sty 2021, 11:31
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 3202
Podziękowano: 3447
Płeć:

Nieprzeczytany post

Uczciwość nakazuje wyrazić swoje zdanie w końcu masz na tym spać i się wysypiać
mgr teologii,
„Bóg pragnie, aby wszyscy byli zbawieni i doszli do poznania prawdy” (1 Tm 2,4)
Skaza

Nieprzeczytany post

I jak Aloes ta sprawa się ułożyła z tym dodatkiem do materaca ? ujdzie i da się spać ?
Szukająca

Nieprzeczytany post

Niezapominajka pisze: 07 lip 2022, 15:06 Odnoszę coraz częściej wrażenie, że na tym forum wszystko jest negowane.
Nie Ty jedna odnosisz takie wrażenie, więc raczej coś jest na rzeczy :) nawet w głupim temacie memów strach coś dodać, bo zaraz będzie, że mem "nie taki"...
Awatar użytkownika
Magnolia
Posty: 6855
Rejestracja: 29 sty 2021, 11:31
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 3202
Podziękowano: 3447
Płeć:

Nieprzeczytany post

@Niezapominajka oraz @Szukająca czy możecie sprecyzować co rozumiecie pod zarzutem że wszystko jest tu negowane?
Proszę na przykładach najlepiej.
mgr teologii,
„Bóg pragnie, aby wszyscy byli zbawieni i doszli do poznania prawdy” (1 Tm 2,4)
Szukająca

Nieprzeczytany post

@Magnolia podałam już jeden przykład - memy, drugi przykład - mój offtopikowy temat do wyżaleń (naprawdę, żeby nawet do offtopikowego tematu sie doczepic ze nie jest wystarczajaco katolicki... :D ) kolejny przykład - Medjugorie (do którego kościół jest nastawiony NEUTRALNIE a nie tak jak tu się usiłuje wmówić, że jest wręcz demoniczne xD) itd.
Awatar użytkownika
Magnolia
Posty: 6855
Rejestracja: 29 sty 2021, 11:31
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 3202
Podziękowano: 3447
Płeć:

Nieprzeczytany post

O memach, odpowiednich czy nieodpowiednich, była mowa raz i wystarczyło. Wstawiane są różne, wiele z nich się podoba, co widać po łapkach w górę.

Jesteśmy na forum katolickim, gdzie nie mamy być katolikami z nazwy ale przede wszystkim z postawy. Dlatego się jej tu uczymy, w każdym wątku, jak rozumiem.

Kościół nie ma postawy neutralnej, nie ma czegoś takiego. Kościół póki co nie wyraził opinii bo objawienia trwają, wyrażane są wątpliwości, wiele nawet. Ludzie są otoczeni opieką duszpasterską. Ale jak widać sytuacja nie jest do końca jasna dla ludzi, skoro nie wiedzą i nie rozumieją. Staramy się tu z Markiem to wyjaśniać.
mgr teologii,
„Bóg pragnie, aby wszyscy byli zbawieni i doszli do poznania prawdy” (1 Tm 2,4)
Skaza

Nieprzeczytany post

Aktualizacja działkowa ~o)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 11 lip 2022, 22:27 przez Skaza, łącznie zmieniany 1 raz.
Mayyy

Nieprzeczytany post

Właśnie tego słucham:)
Skaza

Nieprzeczytany post

Kolejne pierwsze próby w kolejnej nowej pasji ... dzisiaj spędzony przy niej czas by ochłonąć po domowej sprzeczce numer 195743 :D

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Tabliczka z numerem na bramę, główka czegoś tam bliżej niezidentyfikowanego i głowa węża lub takiego jednego dinozaura zapomniałem jego nazwy :D no i skaza w kaloszkach starający się wszystkiego nie porozwalać choć jeden kamień rozpadł się bo za mocno palnąłem w niego :D
Mayyy

Nieprzeczytany post

@Skaza fajnie mieć hobby 🤗😉
Awatar użytkownika
Magnolia
Posty: 6855
Rejestracja: 29 sty 2021, 11:31
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 3202
Podziękowano: 3447
Płeć:

Nieprzeczytany post

Tabliczka na bramę/furtkę wyszła bardzo dobrze, pięknie wyszły te cyfry!
mgr teologii,
„Bóg pragnie, aby wszyscy byli zbawieni i doszli do poznania prawdy” (1 Tm 2,4)
Zablokowany