Offtopik, czyli rozmowy niekontrolowane

Rozmowy na forum katolickim przy kawie i herbacie.
Awatar użytkownika
Lunka
Posty: 1278
Rejestracja: 08 lis 2021, 14:07
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 955
Podziękowano: 947
Płeć:

Nieprzeczytany post

Skaza pisze: 29 kwie 2022, 23:48 https://www.tvp.info/59834612/nielegaln ... a-do-akcji

A takie są efekty mącenia ludziom w głowach i uczenia bezsensownej agresji pod płaszczykiem pozytywnych wzorców itd. itp. ...

Masakra x_x
Bądź ze mną, Panie, w moim utrapieniu
Awatar użytkownika
Lunka
Posty: 1278
Rejestracja: 08 lis 2021, 14:07
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 955
Podziękowano: 947
Płeć:

Nieprzeczytany post

Oby pogoda dopisała w maju. Mam takie marzenie chodzic z synkiem na majowe. Trochę daleko piechotą ale mam nadzieję damy radę. Najwyżej później mąż by nas odbierał. :ympray:
Bądź ze mną, Panie, w moim utrapieniu
Skaza

Nieprzeczytany post

Lunka pisze: 30 kwie 2022, 8:02 Oby pogoda dopisała w maju. Mam takie marzenie chodzic z synkiem na majowe. Trochę daleko piechotą ale mam nadzieję damy radę. Najwyżej później mąż by nas odbierał. :ympray:
Prawda lada dzień majowe już, czas śmiga tak szybko :) też spróbuję chodzić. Miejmy nadzieję, że maj będzie już dużo ładniejszy pogodą i uda się byście mogli z synkiem uczęszczać ;) cała nadzieja w Panu oby zesłał dużo ciepła.
Awatar użytkownika
Magnolia
Posty: 7034
Rejestracja: 29 sty 2021, 11:31
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 3261
Podziękowano: 3488
Płeć:

Nieprzeczytany post

Jak spędziliście pierwszy dzień majówki?

Ja posadziłam 14 krzaków borówek amerykańskich, kosiłam trawkę, jadłam na świeżym powietrzu i obierałam psa z kleszczy... odpoczywałam... potem byłam kierowcą, aż w końcu wykąpałam psa, który wreszcie padł....
tylko czemu jestem taka zmęczona?
mgr teologii,
„Bóg pragnie, aby wszyscy byli zbawieni i doszli do poznania prawdy” (1 Tm 2,4)
Skaza

Nieprzeczytany post

Magnolia pisze: 30 kwie 2022, 19:56 Jak spędziliście pierwszy dzień majówki?

Ja posadziłam 14 krzaków borówek amerykańskich, kosiłam trawkę, jadłam na świeżym powietrzu i obierałam psa z kleszczy... odpoczywałam... potem byłam kierowcą, aż w końcu wykąpałam psa, który wreszcie padł....
tylko czemu jestem taka zmęczona?
Intensywny w zajęcia dzień Magnolio ;) :-bd tzw. odpoczynek przez pracę u Ciebie widoczny.
U Skazy dzień spędzony głównie w domu, odkurzanie, dokarmianie królika, trochę kreskówek w tv, porysowałem sobie ciut i upiekłem pizzę na patelni na kolację nieco wcześniejszą czyli w sumie taka tradycyjna sobota w kawalerskim stanie ;))
Awatar użytkownika
Lunka
Posty: 1278
Rejestracja: 08 lis 2021, 14:07
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 955
Podziękowano: 947
Płeć:

Nieprzeczytany post

U mnie jak zwykle zbieraliśmy całą masę kamieni (syn ma ta pasje po tacie jak mówi tesciwoa) bieganie za kotami, i wąchanie wspaniałych kwitnących drzew Mirabelki 🙂 trochę sprzątałam ale nie dużo, bo nie było aż takiego bałaganu a i siły nie te.
Nic nie panuje na majówkę ale tak mi się chce jakoś tej karkówki 😖
Bądź ze mną, Panie, w moim utrapieniu
Skaza

Nieprzeczytany post

Lunka pisze: 30 kwie 2022, 21:06 U mnie jak zwykle zbieraliśmy całą masę kamieni (syn ma ta pasje po tacie jak mówi tesciwoa) bieganie za kotami, i wąchanie wspaniałych kwitnących drzew Mirabelki 🙂 trochę sprzątałam ale nie dużo, bo nie było aż takiego bałaganu a i siły nie te.
Nic nie panuje na majówkę ale tak mi się chce jakoś tej karkówki 😖
Zbieranie kamieni to chyba częsta pasja u nas chłopów jednak, skaza też istny flinston w tym temacie i najlepiej wszystko miałbym z kamienia lub obłożone kamieniami ;))
Skaza

Nieprzeczytany post

Wszystkim w dolinie miłej, słonecznej, spokojnej i pysznej majówki ;) \:D/

Obrazek

Niech relaks będzie z wami ;))
Awatar użytkownika
Aloes
Posty: 2390
Rejestracja: 27 gru 2021, 14:47
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 185
Podziękowano: 607

Nieprzeczytany post

Skaza pisze: 29 kwie 2022, 23:48 https://www.tvp.info/59834612/nielegaln ... a-do-akcji

A takie są efekty mącenia ludziom w głowach i uczenia bezsensownej agresji pod płaszczykiem pozytywnych wzorców itd. itp. ...
Przedsiębiorcze chłopaki :D
Skaza

Nieprzeczytany post

Wątpię by Cię to bawiło jakby Twój syn brał udział w czymś takim ...
Awatar użytkownika
Aloes
Posty: 2390
Rejestracja: 27 gru 2021, 14:47
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 185
Podziękowano: 607

Nieprzeczytany post

Skaza pisze: 30 kwie 2022, 21:22 Wątpię by Cię to bawiło jakby Twój syn brał udział w czymś takim ...
Może by nie bawiło. Ale raczej cieszył bym się z przedsiębiorczości:)
Skaza

Nieprzeczytany post

Aloes pisze: 30 kwie 2022, 21:51
Skaza pisze: 30 kwie 2022, 21:22 Wątpię by Cię to bawiło jakby Twój syn brał udział w czymś takim ...
Może by nie bawiło. Ale raczej cieszył bym się z przedsiębiorczości:)
Bez komentarza.
Awatar użytkownika
Aloes
Posty: 2390
Rejestracja: 27 gru 2021, 14:47
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 185
Podziękowano: 607

Nieprzeczytany post

@Magnolia a ty jak byś zareagowała na udział dziecka w takim evencie?
Awatar użytkownika
Lunka
Posty: 1278
Rejestracja: 08 lis 2021, 14:07
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 955
Podziękowano: 947
Płeć:

Nieprzeczytany post

@Aloes ciekawe co na to żona by powiedziała. Czy też by się tak cieszyła :-?

Dodano po 54 sekundach:
Skaza pisze: 30 kwie 2022, 21:14 Wszystkim w dolinie miłej, słonecznej, spokojnej i pysznej majówki ;) \:D/

Obrazek

Niech relaks będzie z wami ;))
Jeszcze brakuje kosza piknikowego z pysznym jedzonkiem i można odpoczywać ;)
Bądź ze mną, Panie, w moim utrapieniu
Awatar użytkownika
Aloes
Posty: 2390
Rejestracja: 27 gru 2021, 14:47
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 185
Podziękowano: 607

Nieprzeczytany post

Lunka pisze: 30 kwie 2022, 22:06 @Aloes ciekawe co na to żona by powiedziała. Czy też by się tak cieszyła :-?
Mogę spytać jeśli interesuje Cię ta kwestia;)
Awatar użytkownika
Lunka
Posty: 1278
Rejestracja: 08 lis 2021, 14:07
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 955
Podziękowano: 947
Płeć:

Nieprzeczytany post

Mnie to wiesz...
Ale dla Was to może być ciekawa wymiana poglądów dotyczących wychowania dziecka :D
Bądź ze mną, Panie, w moim utrapieniu
Skaza

Nieprzeczytany post

Lunka pisze: 30 kwie 2022, 22:07

Jeszcze brakuje kosza piknikowego z pysznym jedzonkiem i można odpoczywać ;)
Racja, ale jeśli ten smerf jest takim łasuchem jak skaza to pewnie koszyk już jest schowany pusty gdzieś za drzewem ;)
Awatar użytkownika
Krzysiek
Posty: 594
Rejestracja: 02 lut 2021, 16:04
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 532
Podziękowano: 380
Płeć:

Nieprzeczytany post

Magnolia pisze: 30 kwie 2022, 19:56 Jak spędziliście pierwszy dzień majówki?

Ja posadziłam 14 krzaków borówek amerykańskich, kosiłam trawkę, jadłam na świeżym powietrzu i obierałam psa z kleszczy... odpoczywałam... potem byłam kierowcą, aż w końcu wykąpałam psa, który wreszcie padł....
tylko czemu jestem taka zmęczona?
No super, naprawdę, a powód do zmęczenia jest oczywisty. Przypomniałaś mi moje dawne czasy. Borówki to tylko trzy musiałem,, ale wiele innych, np maliny czy jeżynę bezkolcową, porzeczki, aronie, nie wspomnę o drzewkach owocowych,
Może w poniedziałek uda mi się zerknąć na moj sad. To wielkie słowo w stosunku do ilości drzewek które się ostały.
Dzis, znaczy wczioraj standardowo, ale było spokojnie, to dobrze.
Ostatnio zmieniony 01 maja 2022, 4:33 przez Krzysiek, łącznie zmieniany 1 raz.
Megi

Nieprzeczytany post

Byłam rano na Mszy i niestety dopadł mnie taki nie fajny objaw który mam na tle nerwowym - podczas przełykania śliny uczucie że się uduszę. Okropne, napawa mnie lękiem i mam ochotę uciekać.
A dziś stało się coś niesamowitego. Szedł nasz proboszcz z koszykiem ( a trzeba dodać ze nasi parafianie po mszy narzekają na niego nie raz słyszalam) ja jednak pomyślalam sobie; "nie obchodzi mnie co ludzie myślą ja temu kapłanowi dużo zawdzięczam" i w tym momencie podszedł do mnie z tym koszykiem i taki błogi spokój mnie ogarnął a ten objaw ściśnięte gardło i wrażenie że się uduszę zupełnie odpusciło. !
Skaza

Nieprzeczytany post

@Megi dobro zawsze wraca jak to mówią.
ODPOWIEDZ