Produkty sprawdzone i polecone

Rozmowy na forum katolickim przy kawie i herbacie.
Skaza

Nieprzeczytany post

Witajcie.
Chciałem się poradzić w takiej zwykłej codziennej sprawie. Mianowicie w domu korzystamy u mnie z dzbanka filtrującego do wody "Dafi".
Nie jestem z niego zadowolony lekko mówiąc i chciałbym poszukać jakiegoś innego lepszego. Pomyślałem, że może tutaj na forum zapytam czy może ktoś z podobnych urządzeń również korzysta i jest zadowolony to bym zgapił sobie namiary i kupił. Przy okazji o ile nie istnieje jeszcze podobny wątek ten mógłby służyć jako taki mały zakątek doradczy gdy ktoś będzie szukał jakiegoś sprzętu itp. i chciał się poradzić innych. Zawsze co sprawdzone to sprawdzone i ułatwiłoby to może nie jednemu człowiekowi zakupy i wybór. Pozdrawiam serdecznie :)
Awatar użytkownika
Aloes
Posty: 2390
Rejestracja: 27 gru 2021, 14:47
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 185
Podziękowano: 607

Nieprzeczytany post

Skaza pisze: 06 lut 2022, 14:35 Witajcie.
Chciałem się poradzić w takiej zwykłej codziennej sprawie. Mianowicie w domu korzystamy u mnie z dzbanka filtrującego do wody "Dafi".
Nie jestem z niego zadowolony lekko mówiąc i chciałbym poszukać jakiegoś innego lepszego. Pomyślałem, że może tutaj na forum zapytam czy może ktoś z podobnych urządzeń również korzysta i jest zadowolony to bym zgapił sobie namiary i kupił. Przy okazji o ile nie istnieje jeszcze podobny wątek ten mógłby służyć jako taki mały zakątek doradczy gdy ktoś będzie szukał jakiegoś sprzętu itp. i chciał się poradzić innych. Zawsze co sprawdzone to sprawdzone i ułatwiłoby to może nie jednemu człowiekowi zakupy i wybór. Pozdrawiam serdecznie :)
A czemu nie jesteś zadowolony?
Ja mam taki
https://m.ceneo.pl/95189482;pla?se=YxWb ... 71EALw_wcB

Jest ok.
Skaza

Nieprzeczytany post

Nie są zbyt mocne i łatwo się psują. W jednym pękła szklana obudowa nawet nie wiem kiedy a w drugim egzemplarzu zacina się to takie wieczko/otwór gdzie wlewa się wodę z kranu i trzeba palcem zawsze walnąć a także przez sam filtr po zmianie na nowy nie chce przechodzić woda i trzeba poruszać dzbankiem lub ponownie wyjąc i włożyć. Ogólnie lipa szczególnie dwa ostatnie egzemplarze i dlatego rozglądam się za inną marką.
Dziękuję za podpowiedz, przyjrzę się temu od Ciebie. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Aloes
Posty: 2390
Rejestracja: 27 gru 2021, 14:47
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 185
Podziękowano: 607

Nieprzeczytany post

Skaza pisze: 07 lut 2022, 19:58 Nie są zbyt mocne i łatwo się psują. W jednym pękła szklana obudowa nawet nie wiem kiedy a w drugim egzemplarzu zacina się to takie wieczko/otwór gdzie wlewa się wodę z kranu i trzeba palcem zawsze walnąć a także przez sam filtr po zmianie na nowy nie chce przechodzić woda i trzeba poruszać dzbankiem lub ponownie wyjąc i włożyć. Ogólnie lipa szczególnie dwa ostatnie egzemplarze i dlatego rozglądam się za inną marką.
Dziękuję za podpowiedz, przyjrzę się temu od Ciebie. Pozdrawiam.
Ten z linku mogę polecić. Działa bez zarzutu już prawie rok.
ODPOWIEDZ