Memy- na poprawę humoru :)

Rozmowy na forum katolickim przy kawie i herbacie.
Awatar użytkownika
Aloes
Posty: 2390
Rejestracja: 27 gru 2021, 14:47
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 185
Podziękowano: 607

Nieprzeczytany post

Obrazek
Awatar użytkownika
esperanza
Posty: 1395
Rejestracja: 10 lut 2021, 19:45
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 1211
Podziękowano: 1019
Płeć:

Nieprzeczytany post

Obrazek
"Wystarczy ci mojej łaski. Moc, bowiem w słabości się doskonali”. (2Kor 12, 9).
Awatar użytkownika
Dominik
Posty: 1971
Rejestracja: 29 sty 2021, 10:48
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 582
Podziękowano: 1548
Płeć:

Nieprzeczytany post

Obrazek
Nie bój się, robaczku Jakubie,
nieboraku Izraelu!

Izajasza 41, 14

Przekaż mi 1% podatkuKLIK
Skaza

Nieprzeczytany post

A można własny dodać ? kiedyś robiłem dla zabicia czasu, ale nie wiem czy u kogoś spowoduje uśmiech. Miewam dosyć specyficzne poczucie humoru czasami.
Ostatnio zmieniony 14 mar 2022, 21:24 przez Skaza, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Lunka
Posty: 1278
Rejestracja: 08 lis 2021, 14:07
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 955
Podziękowano: 947
Płeć:

Nieprzeczytany post

@Skaza jak najbardziej dawaj 😉👍
Bądź ze mną, Panie, w moim utrapieniu
Skaza

Nieprzeczytany post

Obrazek
Smok Eustachy
Posty: 37
Rejestracja: 17 gru 2021, 3:18
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 2
Podziękowano: 3
Płeć:

Nieprzeczytany post

Obrazek
Awatar użytkownika
esperanza
Posty: 1395
Rejestracja: 10 lut 2021, 19:45
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 1211
Podziękowano: 1019
Płeć:

Nieprzeczytany post

Prośba moderatora.. jeśli ten wątek ma się udać to proszę o wstawianie memów, które są kulturalne i zgodne z tematyką forum. Dwa powyższe zostawię, ale kolejne podobne będą usuwane.


@Skaza chętnie zobaczę Twoją kreatywność w memach związanych z tematyką forum.🤗

@Smok Eustachy żadnych czołgów 😉
"Wystarczy ci mojej łaski. Moc, bowiem w słabości się doskonali”. (2Kor 12, 9).
Awatar użytkownika
Aloes
Posty: 2390
Rejestracja: 27 gru 2021, 14:47
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 185
Podziękowano: 607

Nieprzeczytany post

esperanza pisze: 15 mar 2022, 1:21 Prośba moderatora.. jeśli ten wątek ma się udać to proszę o wstawianie memów, które są kulturalne i zgodne z tematyką forum. Dwa powyższe zostawię, ale kolejne podobne będą usuwane.


@Skaza chętnie zobaczę Twoją kreatywność w memach związanych z tematyką forum.🤗

@Smok Eustachy żadnych czołgów 😉
Nie zakładałem tego wątku po to aby wrzucać memy religijne. Więc nie wiem czemu taką decyzję podejmujesz sama?
W ogóle w moim odczuciu śmianie się z Religi jest dość niesmaczne, tak samo z wojny teraz
Awatar użytkownika
Magnolia
Posty: 6840
Rejestracja: 29 sty 2021, 11:31
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 3195
Podziękowano: 3441
Płeć:

Nieprzeczytany post

Aloes pisze: 15 mar 2022, 7:54
Nie zakładałem tego wątku po to aby wrzucać memy religijne. Więc nie wiem czemu taką decyzję podejmujesz sama?
W ogóle w moim odczuciu śmianie się z Religi jest dość niesmaczne, tak samo z wojny teraz
Moderator jak nazwa wskazuje ma moderować wątki.
Z czego wnosisz że podjęła decyzje sama?
Forum ma 4 moderatorów w tym dwóch adminów, codziennie rozmawiamy o sprawach niepokojących, jeśli się pojawiają, ale to są rozmowy moderatorów - ukryte.
Decyzje zwykle są podejmowane kolegialnie, ale przecież jedna osoba robi wpis.
Ten wątek zaniepokoił nas od pierwszego postu i zostały poczynione pewne ustalenia, potem każdy moderator może reagować zgodnie z nimi. Za aprobata innych moderatorów.


Kolejną rzeczą jest Aloes, skoro założyłeś taki wątek, ustalenie jakie memy tu będą publikowane - moderacja chciałby znać kryteria jakimi sam się kierowałeś zakładając wątek.
mgr teologii,
„Bóg pragnie, aby wszyscy byli zbawieni i doszli do poznania prawdy” (1 Tm 2,4)
Awatar użytkownika
Aloes
Posty: 2390
Rejestracja: 27 gru 2021, 14:47
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 185
Podziękowano: 607

Nieprzeczytany post

Magnolia pisze: 15 mar 2022, 8:33
Aloes pisze: 15 mar 2022, 7:54
Nie zakładałem tego wątku po to aby wrzucać memy religijne. Więc nie wiem czemu taką decyzję podejmujesz sama?
W ogóle w moim odczuciu śmianie się z Religi jest dość niesmaczne, tak samo z wojny teraz
Moderator jak nazwa wskazuje ma moderować wątki.
Z czego wnosisz że podjęła decyzje sama?
Forum ma 4 moderatorów w tym dwóch adminów, codziennie rozmawiamy o sprawach niepokojących, jeśli się pojawiają, ale to są rozmowy moderatorów - ukryte.
Decyzje zwykle są podejmowane kolegialnie, ale przecież jedna osoba robi wpis.
Ten wątek zaniepokoił nas od pierwszego postu i zostały poczynione pewne ustalenia, potem każdy moderator może reagować zgodnie z nimi. Za aprobata innych moderatorów.


Kolejną rzeczą jest Aloes, skoro założyłeś taki wątek, ustalenie jakie memy tu będą publikowane - moderacja chciałby znać kryteria jakimi sam się kierowałeś zakładając wątek.
Mamy miały być śmieszne i kulturalne niekonieczne związane , religia i Panem Bogiem.
Awatar użytkownika
Magnolia
Posty: 6840
Rejestracja: 29 sty 2021, 11:31
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 3195
Podziękowano: 3441
Płeć:

Nieprzeczytany post

Śmieszne i kulturalne - ok - zgadzamy się jako moderacja.

Myślę, że nie muszą dotyczyć religii jako takiej, ale chyba zgodzisz się, że nie mogą to być memy obraźliwe wobec drugiego człowieka (co będzie zgodne z zasadami forum - czyli szacunek dla każdego)

Dogadaliśmy się?
mgr teologii,
„Bóg pragnie, aby wszyscy byli zbawieni i doszli do poznania prawdy” (1 Tm 2,4)
Awatar użytkownika
Aloes
Posty: 2390
Rejestracja: 27 gru 2021, 14:47
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 185
Podziękowano: 607

Nieprzeczytany post

Magnolia pisze: 15 mar 2022, 8:39 Śmieszne i kulturalne - ok - zgadzamy się jako moderacja.

Myślę, że nie muszą dotyczyć religii jako takiej, ale chyba zgodzisz się, że nie mogą to być memy obraźliwe wobec drugiego człowieka (co będzie zgodne z zasadami forum - czyli szacunek dla każdego)

Dogadaliśmy się?
Myślę że tak.
Smok Eustachy
Posty: 37
Rejestracja: 17 gru 2021, 3:18
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 2
Podziękowano: 3
Płeć:

Nieprzeczytany post

Magnolia pisze: 15 mar 2022, 8:39 Śmieszne i kulturalne - ok - zgadzamy się jako moderacja.

Myślę, że nie muszą dotyczyć religii jako takiej, ale chyba zgodzisz się, że nie mogą to być memy obraźliwe wobec drugiego człowieka (co będzie zgodne z zasadami forum - czyli szacunek dla każdego)

Dogadaliśmy się?
Jak widzę ruskiego czołga też nie można obrażać. Macie zatem utwór muzyczny:
(film był niedostępny)
Ostatnio zmieniony 15 mar 2022, 13:01 przez Smok Eustachy, łącznie zmieniany 1 raz.
Skaza

Nieprzeczytany post

Smok Eustachy pisze: 15 mar 2022, 12:34
Magnolia pisze: 15 mar 2022, 8:39 Śmieszne i kulturalne - ok - zgadzamy się jako moderacja.

Myślę, że nie muszą dotyczyć religii jako takiej, ale chyba zgodzisz się, że nie mogą to być memy obraźliwe wobec drugiego człowieka (co będzie zgodne z zasadami forum - czyli szacunek dla każdego)

Dogadaliśmy się?
Jak widzę ruskiego czołga też nie można obrażać
Obojętnie czyi by nie był ów sprzęt militarny Smoku to dotyczy to wojny czyli śmierci i cierpienia ludzkiego z którego żartować się nie powinno nigdy a przynajmniej nie na forum publicznym bo różnie każdy do tego podchodzi. Szanujmy siebie nawzajem i swoje uczucia. Agresorów nie mieszajmy do zagadnienia w tym kontekście. Nie obrażaj się Smoku zwyczajnie Ciebie coś nie rusza, ale innych najpewniej tak. Głowa do góry i szeroko rozumiany luzzz :)

Ps. Niestety @esperanza te kilka memów/obrazków które kiedyś zrobiłem są w typie tego którym się podzieliłem.
Takich bardziej z przesłaniem i rozsądnych nie tworzyłem niestety. Za cienki w uszach skaza ;)

Miałem też na samym początku swojego pojawienia na forum pomysł by założyć może wątek z dowcipami. Po namyśleniu zrezygnowałem bo ciężko byłoby nad nim zapanować pod kątem czuwania by nie przenikały również takie zawierające nieodpowiednie treści. Niewiele by się ostało i ktoś też musiałby bardzo nadzorować a to oznaczałoby zbytni ogrom pracy którego bym się sam nie podjął a i innych nie chciał obarczać bo są ważniejsze wątki i sprawy na forum ;) Sprawy humoru wszelakie to grząski grunt i lepiej być bardziej ostrożnym niż mniej.
Ostatnio zmieniony 15 mar 2022, 12:50 przez Skaza, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
esperanza
Posty: 1395
Rejestracja: 10 lut 2021, 19:45
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 1211
Podziękowano: 1019
Płeć:

Nieprzeczytany post

Dzięki @Skaza za wyrozumiałość, z tymi memami jest trochę podobnie jak z dowcipami dlatego mieliśmy wątpliwości. Dawaj, spróbuj coś wymyśleć, może przyjdzie Ci jeszcze wena 🤗
"Wystarczy ci mojej łaski. Moc, bowiem w słabości się doskonali”. (2Kor 12, 9).
Awatar użytkownika
Aloes
Posty: 2390
Rejestracja: 27 gru 2021, 14:47
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 185
Podziękowano: 607

Nieprzeczytany post

Obrazek
Skaza

Nieprzeczytany post

esperanza pisze: 15 mar 2022, 13:41 Dzięki @Skaza za wyrozumiałość, z tymi memami jest trochę podobnie jak z dowcipami dlatego mieliśmy wątpliwości. Dawaj, spróbuj coś wymyśleć, może przyjdzie Ci jeszcze wena 🤗
Może coś przyjdzie mi do głowy i wtedy spróbuję to mogę obiecać ;) będę się też baczniej rozglądał po sieci, czasami trafiają się fajne ciekawe memy :-bd
Smok Eustachy
Posty: 37
Rejestracja: 17 gru 2021, 3:18
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 2
Podziękowano: 3
Płeć:

Nieprzeczytany post

Film był dostępny trzeba było kliknąć.
Awatar użytkownika
Marek Piotrowski
Posty: 1903
Rejestracja: 30 sty 2021, 22:00
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 293
Podziękowano: 993
Płeć:

Nieprzeczytany post

Chyba trochę przesadzacie. Memy wojenne nie są wyśmiewaniem się z cierpienia, tylko wentylem dla nadmiaru emocji, jakie budzi wojna. Nawet podczas okupacji w Polsce były.
ODPOWIEDZ