Temat do dziękczynienia

O tym wszystkim co dotyczy katolika w codziennym życiu
Awatar użytkownika
Aloes
Posty: 2390
Rejestracja: 27 gru 2021, 14:47
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 185
Podziękowano: 607

Nieprzeczytany post

Magnolia pisze: 03 paź 2022, 20:43 Ostatnie szczepienie dziecko ma w wieku 18 lat @Aloes
Nie miałem pojecia że to tyle lat trwa
Ostatnio zmieniony 03 paź 2022, 20:44 przez Aloes, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Lunka
Posty: 1278
Rejestracja: 08 lis 2021, 14:07
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 955
Podziękowano: 947
Płeć:

Nieprzeczytany post

@Aloes a Ty nie miałeś dawki przypominającej szczepionki od tężca, blonnicy, krztuśca pod koniec szkoły średniej?
Bądź ze mną, Panie, w moim utrapieniu
Awatar użytkownika
Aloes
Posty: 2390
Rejestracja: 27 gru 2021, 14:47
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 185
Podziękowano: 607

Nieprzeczytany post

Lunka pisze: 03 paź 2022, 22:25 @Aloes a Ty nie miałeś dawki przypominającej szczepionki od tężca, blonnicy, krztuśca pod koniec szkoły średniej?
Kto by to pamietal:)
Skaza

Nieprzeczytany post

Raczej się chyba pamięta o czymś takim no i blizna na ramieniu zostaje już na zawsze;) ale brat Aloes nie jest sentymentalny to i szybko dysk pamięci mu się pewnie czyści ;))
Awatar użytkownika
Lunka
Posty: 1278
Rejestracja: 08 lis 2021, 14:07
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 955
Podziękowano: 947
Płeć:

Nieprzeczytany post

@Aloes warto wiedzieć takie rzeczy. Ale pewnie miałeś bo przecież jesteśmy podobny rocznik. W naszym wieku to już trzeba byłoby pomyśleć o jakiejś dawce przypominającej bo to chyba. Tak na 10 lat działa...
No a jak ktoś się skaleczy przy pracy z ziemią czy jak np. Pies pogryzie zawsze o ta szczepionkę pytają.
Bądź ze mną, Panie, w moim utrapieniu
Awatar użytkownika
Aloes
Posty: 2390
Rejestracja: 27 gru 2021, 14:47
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 185
Podziękowano: 607

Nieprzeczytany post

Lunka pisze: 04 paź 2022, 13:09 @Aloes warto wiedzieć takie rzeczy. Ale pewnie miałeś bo przecież jesteśmy podobny rocznik. W naszym wieku to już trzeba byłoby pomyśleć o jakiejś dawce przypominającej bo to chyba. Tak na 10 lat działa...
No a jak ktoś się skaleczy przy pracy z ziemią czy jak np. Pies pogryzie zawsze o ta szczepionkę pytają.
Na coś trzeba umrzeć. Ja aż tka się nie przejmuje.
W przypadku pogryzienia przez nieznanego psa niemniej groźna jest wścieklizną.
Awatar użytkownika
Magnolia
Posty: 6831
Rejestracja: 29 sty 2021, 11:31
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 3192
Podziękowano: 3436
Płeć:

Nieprzeczytany post

Dziś Bóg mnie rzucił na kolana z radości!

Pewna Pani chciała ze mną koniecznie rozmawiać, przez koleżankę podałam jej numer telefonu i porozmawiałam z godzinę, chciała rady w sprawach rodzinnych. Dziś zadzwoniła drugi raz aby kontynuować rozmowę, ale przy okazji powiedziała że od roku modli się z modlitewnikiem Doliny Modlitwy.
Nie wiedziała, że dzwoni do współzałożycielki Doliny... to wyszło w rozmowie.

Pani powiedziała, ze trafiła przypadkiem na Litanię nocy i aż płakała jak to odmawiała. Pomyślała ze przepisze tą litanię i rozda znajomym, wszyscy którym dała litanię też płakali po niej. Inne modlitwy też spisywała i rozdawała znajomym.

Wiecie, co innego widzieć statystyki wejść na stronę, a co innego usłyszeć od kogoś, że narzędzie jakie stworzyłam z Dominikiem przynosi komuś tyle radości i pomocy.

Wielką czuję radość i wdzięczność Bogu, że pozwolił mi usłyszeć takie historie "niejako przy okazji".

No i jeszcze dostałam list od człowieka który szukał pomocy duchowej.... ale problem w tym, że to są wątpliwości duszy świętej i pięknej.... no i chyba dostałam ten list by się nawrócić. Dziękuję Ci Boże.
mgr teologii,
„Bóg pragnie, aby wszyscy byli zbawieni i doszli do poznania prawdy” (1 Tm 2,4)
Skaza

Nieprzeczytany post

Oj @Aloes nie chciałbyś zapewne zachorować na to przeciw czemu nas szczepili w szkolnych czasach. Lada chwila syna będziesz szczepił, lepiej odśwież w pamięci temat w najbliższych latach:)
Melisska

Nieprzeczytany post

Ja sie ciesze ze mogłam pomóc w ostatnim czasie dwóm osobom ( które niejednokrotnie zawiedli moje zaufanie) ale nie umiem odmówić gdy proszą o pomoc. :)
Awatar użytkownika
esperanza
Posty: 1390
Rejestracja: 10 lut 2021, 19:45
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 1210
Podziękowano: 1019
Płeć:

Nieprzeczytany post

Dziękuję za moją rodzinę, za to jak Pan Bóg układa nasze relacje, za nawracanie się siostry i wspólny udział we mszy świętej, za mamę i jej niedzielny obiad, za wszystkich ludzi którzy są mi bliscy, z którymi mogę dzielić swoje codzienne życie. :ymhug: :ymhug: :ymhug:
"Wystarczy ci mojej łaski. Moc, bowiem w słabości się doskonali”. (2Kor 12, 9).
Awatar użytkownika
Magnolia
Posty: 6831
Rejestracja: 29 sty 2021, 11:31
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 3192
Podziękowano: 3436
Płeć:

Nieprzeczytany post

Dziękuję Bogu za bezsenność, bo mogłam w spokoju posłuchać rekolekcji. Dziękuję za dominikanów na Służewiu, że tak pięknie głoszą Ewangelię i dzięki Nim coraz więcej ją rozumiem i coraz bardziej nią żyję.
Dziękuję Ci za pracę i za spowiedź. Dziękuję za błogosławieństwo i hojność Twoją Panie.
Dziękuję CI za wciąż działającą lodówkę w której nie brakuje jedzenia.
Dziękuję za cierpienie, które rzuca mnie na kolana i wołam z całego serca do Ciebie.
Dziękuję, za pokój w sercu.
Dziękuję za męża i dzieci.
Dziękuję Ci Boże za rekolekcje o wdzięczności:

1. https://soundcloud.com/dominikanie_sluz ... al_sharing
2. https://soundcloud.com/dominikanie_sluz ... al_sharing
3. https://soundcloud.com/dominikanie_sluz ... al_sharing
mgr teologii,
„Bóg pragnie, aby wszyscy byli zbawieni i doszli do poznania prawdy” (1 Tm 2,4)
Melisska

Nieprzeczytany post

Dziękuję Bogu że dzisiejsze badania nie potwierdziły nowotworu wątroby u mojej mamy.

A tydzień temu inne badania wykazały taką diagnozę.

Teraz trzeba zbadać jeszcze żołądek bo jednak mama miała silne bóle brzucha i schudła 8 kg w miesiąc.

:ympray: oby była zdrowa!! :ymhug:
Awatar użytkownika
Magnolia
Posty: 6831
Rejestracja: 29 sty 2021, 11:31
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 3192
Podziękowano: 3436
Płeć:

Nieprzeczytany post

Boże, dziękuję CI za grzesznika, który zamiast wybrać samobójstwo wybrał spowiedź. Boże oświeć Mu drogę aby wyszedł z ciemności

Boże dziękuję Ci za pracę i za intuicję, za wszystkie łaski którymi mnie obdarzasz żebym mogła jeszcze lepiej pomagać ludziom.

Boże, dziękuję Ci za moją rodzinę, za każdego z nich, bo bardzo ich kocham.

Boże, dziękuję CI za każdego człowieka dobrej woli, który pomaga biednym, ubogim, pokrzywdzonym przez wojnę. Dziękuję za każdego ocalałego, który zaznał w Polsce spokoju.
Dziękuję Ci za solidarność ludzką, tak piękną szczególnie w Polsce.

Boże, dziękuję Ci za każdy dzień, każda godzinę pokoju. na świecie, w Europie, w Polsce, w rodzinach.

Boże, dziękuję że mamy co jeść i możemy się tym jedzeniem podzielić z innymi.

Boże, dziękuję CI za przyjaciół, za ich wsparcie, bez nich byłoby mi ciężko.

Boże Jesteś Wielki, Tylko Ty możesz i potrafisz działać w sercach ludzi by ich ocalić od wojny, krzywdy, zła, potępienia. Działaj Panie, nawracaj dusze, ocalaj dusze. Amen. Niech dzieje się Twoja Wola.
mgr teologii,
„Bóg pragnie, aby wszyscy byli zbawieni i doszli do poznania prawdy” (1 Tm 2,4)
Skaza

Nieprzeczytany post

Dziękuję Panie Boże, że pomimo straty futszastej małej przyjaciółki z każdym dniem do serca powoli powraca spokój.
Skaza

Nieprzeczytany post

Dziękuje Panie Boże, że udało mi się w ostatnich tygodniach przemóc z twoją pomocą względem swojej depresji, lęków i podjąć pracę na zlecenie @};- może to będzie jakieś nowe mini otwarcie się przeze mnie na świat i wyjście ze swojej skorupki nieco dalej z jaskini :ympray:

(Nie pisałem nic o tym na forum do tej pory bo wolałem sprawdzić wpierw czy dam radę i nie zrezygnuje z niej prędko przez nerwicę)
Ostatnio zmieniony 12 gru 2022, 14:04 przez Skaza, łącznie zmieniany 1 raz.
Agnieszka
Posty: 41
Rejestracja: 20 gru 2022, 21:08
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 207
Podziękowano: 38
Płeć:

Nieprzeczytany post

Dziękuję Ci Boże za dzisiejszy oraz za każdy kolejny dzień...
Za to że jestem,że żyję.
Kocham Cię mój Jezu.
Awatar użytkownika
Magnolia
Posty: 6831
Rejestracja: 29 sty 2021, 11:31
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 3192
Podziękowano: 3436
Płeć:

Nieprzeczytany post

Ja dziękuję Dobremu Bogu za tegoroczne rekolekcje parafialne i odpust zupełny. Za rozmowę z karmelitą i rozeznanie.
Dziękuję Bogu, że mnie prowadzi przez zamiecie w tym roku, a jednak nie tracę drogi z oczu.
Dziękuję, że mam rodzinę wokół siebie i wszyscy są uśmiechnięci.
Dziękuję za pełną lodówkę i gości, którzy chcą nas odwiedzić.
Dziękuję za dużo pracy.
Dziękuję za dobre córki, z których jestem dumna.
Dziękuję za dobrego męża.
Dziękuję za Twoją miłość Boże, bo czuję się kochana!
mgr teologii,
„Bóg pragnie, aby wszyscy byli zbawieni i doszli do poznania prawdy” (1 Tm 2,4)
Melisska

Nieprzeczytany post

Ja dziękuję przedwszystkim za zdrowie moje i moich bliskich. Za Bożą opiekę.
Za wszystko.
Skaza

Nieprzeczytany post

Dziękuję za życie mimo wszystko i za to, że dzięki temu maluszkowi który wczoraj się urodził i miał swoje urodziny mogę żyć nadzieją, że kiedyś będzie lepiej i już bez smutku, że gdzieś jest taki świat i on tam na nas wszystkich czeka.
Agnieszka
Posty: 41
Rejestracja: 20 gru 2022, 21:08
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 207
Podziękowano: 38
Płeć:

Nieprzeczytany post

Magnolia pisze: 04 paź 2022, 17:14 Dziś Bóg mnie rzucił na kolana z radości!

Pewna Pani chciała ze mną koniecznie rozmawiać, przez koleżankę podałam jej numer telefonu i porozmawiałam z godzinę, chciała rady w sprawach rodzinnych. Dziś zadzwoniła drugi raz aby kontynuować rozmowę, ale przy okazji powiedziała że od roku modli się z modlitewnikiem Doliny Modlitwy.
Nie wiedziała, że dzwoni do współzałożycielki Doliny... to wyszło w rozmowie.

Pani powiedziała, ze trafiła przypadkiem na Litanię nocy i aż płakała jak to odmawiała. Pomyślała ze przepisze tą litanię i rozda znajomym, wszyscy którym dała litanię też płakali po niej. Inne modlitwy też spisywała i rozdawała znajomym.

Wiecie, co innego widzieć statystyki wejść na stronę, a co innego usłyszeć od kogoś, że narzędzie jakie stworzyłam z Dominikiem przynosi komuś tyle radości i pomocy.

Wielką czuję radość i wdzięczność Bogu, że pozwolił mi usłyszeć takie historie "niejako przy okazji".

No i jeszcze dostałam list od człowieka który szukał pomocy duchowej.... ale problem w tym, że to są wątpliwości duszy świętej i pięknej.... no i chyba dostałam ten list by się nawrócić. Dziękuję Ci Boże.
Dziękuję za każde takie świadectwo - za Bożą Obecność (...).
ODPOWIEDZ