Aby skupić się na duchowym aspekcie zbliżających się świąt administracja postanowiła, że od Wielkiego Piątku od godz 10:00 aż do Poniedziałku wielkanocnego do 8:00 na forum będzie wyłączona opcja pisania postów.

Indie- Slumsy

Rozmowy na forum katolickim przy kawie i herbacie.
Awatar użytkownika
Aloes
Posty: 2390
Rejestracja: 27 gru 2021, 14:47
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 185
Podziękowano: 607

Nieprzeczytany post



Polecam filmik o slumsach w Bombaju, i cała serię o Indiach jaka realizuje Cash.

Najlepszy jest moment gdy dzieciak mu bardzo dziękuję z tego powodu że mógł zobaczyć rybę a nigdy wczensiej jej nie widział.
Ostatnio zmieniony 15 gru 2022, 21:21 przez Aloes, łącznie zmieniany 1 raz.
Skaza

Nieprzeczytany post

@Aloes a widziałeś filmik jak się na swojej granicy chińczyki z indyjczykami kijami prali ? ;) ;))
Awatar użytkownika
Aloes
Posty: 2390
Rejestracja: 27 gru 2021, 14:47
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 185
Podziękowano: 607

Nieprzeczytany post

Skaza pisze: 15 gru 2022, 22:42 @Aloes a widziałeś filmik jak się na swojej granicy chińczyki z indyjczykami kijami prali ? ;) ;))
Nie, a co sądzisz o tym filmie?
Awatar użytkownika
Dominik
Posty: 1972
Rejestracja: 29 sty 2021, 10:48
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 582
Podziękowano: 1548
Płeć:

Nieprzeczytany post

Cash robi dobre filmy. Ostatnie jego podróży nie oglądałem, ale nadrobię to. Na jego ostatniej podróży na Kubie skończyłem.
Nie bój się, robaczku Jakubie,
nieboraku Izraelu!

Izajasza 41, 14

Przekaż mi 1% podatkuKLIK
Awatar użytkownika
Aloes
Posty: 2390
Rejestracja: 27 gru 2021, 14:47
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 185
Podziękowano: 607

Nieprzeczytany post

Dominik pisze: 16 gru 2022, 10:00 Cash robi dobre filmy. Ostatnie jego podróży nie oglądałem, ale nadrobię to. Na jego ostatniej podróży na Kubie skończyłem.
Fajnie ze oglądasz. Zai teresowanie postem marne, zatem nim pewnie nie obejrzał.
Skaza

Nieprzeczytany post

Ktoś tam jednak obejrzał bracie, taki jeden skaza forumowy dajmy na to ;) tylko, że na dwie raty po połowie :)

Fajny i ciekawy dokument, jak na amatora to bardzo profesjonalnie zmontowane i jestem pozytywnie zaskoczony.
Tak jak ogólnie za Youtubowymi vlog-ami nie przepadam tak ten mi się akurat podoba i przeczuwam, że skusze się na kolejny filmik tego autora podczas tego weekendu. Dzięki, że dodałeś na dolinę namiar Aloesie bo nigdy nie słyszałem do tej pory o tym kanale.
O slumsach w Brazylii oglądałem kilka lat temu program autorstwa Wojciecha Cejrowskiego i fajnie było zerknąć teraz na podobne miejsce w Indiach. Mnie jak zwykle najbardziej zaciekawił moment z czymś do jedzenia;) i to mleko ananasowe wymieszane z tym drugim smakołykiem którego nazwę mi teraz wywiało. Przeczuwam, że mogło być pyszne :) muszę sobie włączyć i wyszukać ten fragment ponownie. Ciekawe też z tą książką o której opowiadał w trakcie video. Jakiś dziwny tytuł miała w sensie po indyjsku zapewne go wymawiał, ale też poszukam sobie w sieci.
Skaza

Nieprzeczytany post

https://www.tvp.info/65114485/chinscy-i ... na-granicy

A tu dodaje wspomniany filmik z bójki na granicy Indyjsko Chińskiej.
ODPOWIEDZ