Aby skupić się na duchowym aspekcie zbliżających się świąt administracja postanowiła, że od Wielkiego Piątku od godz 10:00 aż do Poniedziałku wielkanocnego do 8:00 na forum będzie wyłączona opcja pisania postów.

Lata 90'

Rozmowy na forum katolickim przy kawie i herbacie.
Melisska

Nieprzeczytany post

Oglądam właśnie Bolka i Lolka ;)) I przypomniały mi się dobranocki w latach 90' o 19.00 na programie pierwszym. Jakie bajki i programy pamiętacie i lubiliście?
Ja pamiętam że w piątki był program Randka w ciemno i kandydaci za parawanem:)
Pamietam pana Tadeusza Drozdę w "Śmiechu warte". Lubiłam "W starym kinie", 5 10 15, Teleranek..
Teleturniej
Miliard w rozumie. ..
Można by wymieniać i wymieniać...
Awatar użytkownika
Lunka
Posty: 1278
Rejestracja: 08 lis 2021, 14:07
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 955
Podziękowano: 947
Płeć:

Nieprzeczytany post

Z dobranocek to najbardziej Smerfy i Muminki w ówczesnym czasie :D
Tak "śmiechu warte" to taki YouTube na tamte czasy ;)
Bądź ze mną, Panie, w moim utrapieniu
Awatar użytkownika
Bibliotekarz
Posty: 181
Rejestracja: 02 gru 2022, 13:28
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 69
Podziękowano: 129
Płeć:

Nieprzeczytany post

Chleb w jajku, zegarek z melodyjkami, Krystyna Loska, kasety magnetofonowe, Diabeł Piszczałka, pieczone ziemniaki, "Miś", autobus ogórek, Jean Claude van Damme, ciastka z maszynki do mielenia mięsa, woda prosto ze studni czy źródełka, C64, albumy z naklejkami, gumy Turbo, "Mash", bajki z rzutnika, bańki na plecach, dynamo w rowerze, mleko w woreczku, gra w gumę, leżakowanie w przedszkolu, dentysta w szkole, oranżada... mógłbym wymieniać bez końca, choć u mnie to też lata 80-te :)

Za: Retro Pewex

Mam jeszcze w domu katalog z Pewexu i sporo innych papierowych pamiątek...

Kuzyn mojego kuzyna był etatowym fryzjerem w "Śmiechu Warte" ;)
"Zadziwiające, jak wielu ludzi wstydzi się swojego ciała,
a jak niewielu swojego umysłu"
Skaza

Nieprzeczytany post

Lata 90' są moimi ulubionymi względem tv :ymdaydream: do teraz niewiele programów przetrwało z tamtych lat ... Familiada, Jeden z dziesięciu i to chyba tyle :-? zawsze uwielbiałem oglądać wieczorynki a, że nie miałem kablówki w dzieciństwie to była to moja ulubiona godzina w ciągu dnia ów 19-ta :) Gumisie, Smerfy, Kaczor Donald, Kubuś Puchatek wiele było tych wspaniałości bajkowych które można było sobie obejrzeć. Najpiękniejszy okres czasu dla produkcji Disneya w Polsce był wtedy. Śmiechu warte też bardzo lubiłem i oglądałem zawsze z dziadkiem zajadając sobie frytki które babcia piekła na podwieczorek :ymdaydream: Pamiętam był też taki śmieszny program satyryczny o polityce z Jackiem Fedorowiczem "Dziennik Telewizyjny". Stare dobre czasy telewizyjne :ymdaydream:
Skaza

Nieprzeczytany post



Też z tamtych czasów ;) coś dla uśmiechu, polecam jeśli ktoś jeszcze nie zna i nie oglądał.
ODPOWIEDZ