Aby skupić się na duchowym aspekcie zbliżających się świąt administracja postanowiła, że od Wielkiego Piątku od godz 10:00 aż do Poniedziałku wielkanocnego do 8:00 na forum będzie wyłączona opcja pisania postów.

Gipsy Jazz

Rozmowy na forum katolickim przy kawie i herbacie.
Adam2
Posty: 73
Rejestracja: 01 sty 2023, 21:24
Wyznanie: katolicyzm
Płeć:

Nieprzeczytany post

Wiecie, przepadam za tak zwanym Jazzem Cygańskim. Klasycznego jazzu nie lubię a ten cygański jest wspaniałym, pełen życia ,radosny i melodyjny. Moj idol to Joscho Stephan. Czesto grywa z Tommym Emmanuelem geniuszem gitary, samoukiem nieznającym nut. Kiedys uznano go za najlepszego na świecie.Ja coś tam grywam na akordeonie. Dodam, że żona nienawidzi tych artystów, gdyż ja nie potrafię się od nich oderwać. Wczesniej słuchałem Bocellego, Pavarottiego , itp.pozdrawiam!

Dodano po 19 minutach 26 sekundach:
Jakże mi szkoda naszej "Przemiany"! Zawsze było z kim popisać. Teraz 4 dzień leżę w łóżku z grypą, nudy nie mogę się skupić. Zaraz Chyba trochę pogram...? Zaczyna mnie niepokoić ciągła gorączka, ponad 38 stopni...Dołączył się kaszel i katar. Może to już końcówka? Ze dwa lata na nic nie chorowałem. Dbam siebie systematyczny basen, góry. A tu masz...
Melisska

Nieprzeczytany post

No to życzę zdrowia.
Adam2
Posty: 73
Rejestracja: 01 sty 2023, 21:24
Wyznanie: katolicyzm
Płeć:

Nieprzeczytany post

A już myślałem ,że słuchasz jazzu cygańskiego.
Melisska

Nieprzeczytany post

Nie.

A cyganów (Romów) widzę na codzień bo mieszkają w okolicy. Nie lubię ich muzyki. Mam nadzieję że mi to wybaczą
Adam2
Posty: 73
Rejestracja: 01 sty 2023, 21:24
Wyznanie: katolicyzm
Płeć:

Nieprzeczytany post

To nie ich muzyka.Tyljo z nazwy.Joscho Stephan ,Tommy Emmanuel...Gorąco zachęcam
Melisska

Nieprzeczytany post

Nawet ładne.
Adam2
Posty: 73
Rejestracja: 01 sty 2023, 21:24
Wyznanie: katolicyzm
Płeć:

Nieprzeczytany post

Ten rytm,melodyjność ,bajeczna technika i radość,prawda!?
Melisska

Nieprzeczytany post

No tak, fajne.
ODPOWIEDZ