To forum jest prawie martwe

Rozmowy na forum katolickim przy kawie i herbacie.
Awatar użytkownika
Dominik
Posty: 2006
Rejestracja: 29 sty 2021, 10:48
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 591
Podziękowano: 1571
Płeć:

Nieprzeczytany post

Adam, przychodzisz do nas, żalisz się ze strona księdza zniknie. Wiesz że nawet dzwoniliśmy do zakonu tego zakonnika w sprawie strony?
Ile Ty zrobiłeś w tej sprawie?
Nie bój się, robaczku Jakubie,
nieboraku Izraelu!

Izajasza 41, 14

Przekaż mi 1% podatkuKLIK
Adam2
Posty: 73
Rejestracja: 01 sty 2023, 21:24
Wyznanie: katolicyzm
Płeć:

Nieprzeczytany post

Dominik, próbowałem coś robić,pisałem i do Księdza i do wyżej postawionych .Wszyscy mi odpowiedzieli ale dalej nie wiadomo dlaczego strona zniknęła i czy wróci. Dziekuje za Twoje próby pomocy. Wiesz, najbardziej brakuje mi codziennego komentarza księdza do Słowa na dany dzień.Bez całej reszty jakoś sobie poradzimy.. Pozdrawiam!

Dodano po 8 minutach 26 sekundach:
Wiesz Dominik Magnolia zarzuca mi, że kogoś tu obraziłem ,brak szacunku....Ani razu nie miałem takiego zamiaru!Ani razu! Widzisz na Przemianie mnie znali i się raczej nie obrażali...Tam było tak jak w życiu: spontanicznie , różne nastroje, sportu kłótnie. Ot życie.... Pozdrawiam! Muszę dodać ,że wzorowo zachowałeś się wobec tego głodnego człowieka! Jesteś głodny? Proszę ,oto kasa! Też tak robię. Jezus by tak postąpił.Smutno tylko ,że cała reszta oceniała,wypytywała ,, podejrzewała...

Dodano po 7 minutach 22 sekundach:
Dodam jeszcze ,że nie żywię urazy do Magnolii! Ktoś ,kto aż tyle przeżył jest dla mnie święty i nietykalny...

Dodano po 5 minutach 2 sekundach:
Betka ja się nie nadaje do tworzenia stron internetowych. Co prawda kiedyś skończyłem roczne studia podyplomowe z programowania i urządzeń mechatronicznych ale to nie dla mnie. Nie mam do tego cierpliwości.Lubie ruch, dużo mówię i jestem cholerykiem. Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
abi
Posty: 1104
Rejestracja: 02 lut 2021, 15:48
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 254
Podziękowano: 579

Nieprzeczytany post

Adam2 pisze: 04 sty 2023, 22:02 Uważam ,że ten podział na posty ważne i mniej ważne,na sacrum i profanum nie ma sensu.Dlategi ta strona jest nieatrakcyjna...Nie ma tu spontaniczności ,jest sztuczna uprzejmość
po prostu nie chcemy ci odplacic tym samym, a kazdego jezyk swierzbi
nie spodziewajcie sie po mnie ani wiedzy, ani mądrości
Awatar użytkownika
Marek Piotrowski
Posty: 1903
Rejestracja: 30 sty 2021, 22:00
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 293
Podziękowano: 993
Płeć:

Nieprzeczytany post

@Adam2 , zamiast tłumaczeń bardziej na miejscu byłoby "Przepraszam, źle zacząłem, nie powinienem wchodząc do nowego grona zaczynać od ostentacyjnego wyrażania swojej dezaprobaty dla jego zasad i odnosić się niegrzecznie do uczestników tłumacząc, że taki już jestem. Zapomnijcie proszę i zacznijmy od nowa naszą znajomość".

A już "wielkoduszne" stwierdzenie, że TY "nie żywisz urazy do Magnolii" (w domyśle: jest winna, ale tyle przeszła...) to już szczyt.
Skaza

Nieprzeczytany post

Do nowego kolegi ... " Kończ waść wstydu oszczędź ".
Awatar użytkownika
abi
Posty: 1104
Rejestracja: 02 lut 2021, 15:48
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 254
Podziękowano: 579

Nieprzeczytany post

sam sie przyznal ze jest cholernikiem :D
nie spodziewajcie sie po mnie ani wiedzy, ani mądrości
Adam2
Posty: 73
Rejestracja: 01 sty 2023, 21:24
Wyznanie: katolicyzm
Płeć:

Nieprzeczytany post

A czym niby to obraziłem Magnolię?Wiecie po chorobie będę tu wpadał no a niż dołączy tu jakiś normalny prosty ,szczery chrześcijanin lub poszukujący....Ale. wątpię...

Dodano po 16 minutach 19 sekundach:
Pogłębiać wiarę ?Tu?Na tym forum?!...Dobre sobie.....I dowcipne... Oddzielić się od świata, złożyć rączki i pogłębiać wiarę...no.no...Kazdy wie ,że wiarę pogłębia się od poniedziałku do soboty,w wirze życia ,z trudnymi dla nas ludźmi...,oto,itd

Dodano po 1 minucie 48 sekundach:
Ta obrażona ,ten znów zgorszony.Ktos tu próbuje naśladować Chrystusa?Na niego pluli a on im błogosławił...Marne prochy jesteśmy...
Awatar użytkownika
abi
Posty: 1104
Rejestracja: 02 lut 2021, 15:48
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 254
Podziękowano: 579

Nieprzeczytany post

sluchaj - wchodzisz do czyjegos domu, jest pare osob
a ty od progu, sciany oblaza wam z farby, te meble chyba przedwojenne...
o, nie tak nawyklem mieszkac
jak tylko znajde cos innego, moja noga tu nie postanie
nie spodziewajcie sie po mnie ani wiedzy, ani mądrości
Adam2
Posty: 73
Rejestracja: 01 sty 2023, 21:24
Wyznanie: katolicyzm
Płeć:

Nieprzeczytany post

Złe porównanie.Chyba ,że mieszkanie wynajmuję...
Awatar użytkownika
Dominik
Posty: 2006
Rejestracja: 29 sty 2021, 10:48
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 591
Podziękowano: 1571
Płeć:

Nieprzeczytany post

@Adam2, skoro nic Ci się nie podoba na naszym forum to prosimy Cię o odejście.
Jest to stanowisko Administracji.

Co do prowadzenia własnej strony. Nie trzeba się znać na programowaniu, informatyce itp. Wystarczy darmowy https://wordpress.com/ i trochę nauki gdzie i w co klikać.
Nie bój się, robaczku Jakubie,
nieboraku Izraelu!

Izajasza 41, 14

Przekaż mi 1% podatkuKLIK
Adam2
Posty: 73
Rejestracja: 01 sty 2023, 21:24
Wyznanie: katolicyzm
Płeć:

Nieprzeczytany post

Szanowna administracjo Jak już wspomniałem co jakiś czas będę tu zaglądał.Pisal póki co nie będę bo na razie nie ma z kim.Serdecznie pozdrawiam! Szczęść Boże!

Dodano po 21 minutach 10 sekundach:
W niedzielę chcę przyjąć komunię więc jeśli ,ktoś czuje się przeżre mnie obrażony ,to Przepraszam.To trochę przez to że gnije w łóżku... Pozdrawiam!

Dodano po 10 minutach 41 sekundach:
Jeszcze dopiszę.Ktos pisał ,że Ks.Pierzchalski pewnie miał problem z utrzymaniem wypowiedzi w zgodności z nauką Kościoła.Otiz,szanowny kolego w takich przypadkach Ksiądz bardzo mądrze dyskutował i np. mnie czytelnika TP na ogół przekonywał.Ale z jaką klasą to robił!Toż kiedyś próbowałem nawet Go przekonać że wczesna aborcja to nie grzech bo nie ma jeszcze człowieka!Aż ręce bolały od pisania .Ale było warto.O warto!

Dodano po 16 minutach 52 sekundach:
Przed chwilą rozmawiałem z naszą psycholożką z Przemiany....Mądra kobieta.Tez jej brak naszych ludzi...

Dodano po 21 minutach 4 sekundach:
Możliwe ,że na którymś z forum sporą część z nas znów się spotka.Na razie mamy grupę dyskusyjna google i swoje maile
Awatar użytkownika
Magnolia
Posty: 7090
Rejestracja: 29 sty 2021, 11:31
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 3274
Podziękowano: 3495
Płeć:

Nieprzeczytany post

Adam2 pisze: 05 sty 2023, 19:04 Szanowna administracjo Jak już wspomniałem co jakiś czas będę tu zaglądał. Pisal póki co nie będę bo na razie nie ma z kim. Serdecznie pozdrawiam! Szczęść Boże!
Adamie naprawdę nie rozumiesz słów do Ciebie skierowanych : proszę odejść?
Zauważ że to jest prośba, zgodna prośba administracji. Po reakcjach innych użytkowników forum sądzę, że wyrażamy wolę wszystkich. nikt Cię nie zatrzymuje. A to może być wina tylko Twojego zachowania. Na tyle aroganckiego jak powyżej (my piszemy proszę odejść, a Ty piszesz, ze będziesz zaglądał), obraźliwego jak powyżej (nie mam z kim tu pisać- naprawdę nie rozumiesz, że w ten sposób obrażasz innych forumowiczów?!) i pozbawionego szacunku do innych.

Adam2 pisze: 05 sty 2023, 19:04 W niedzielę chcę przyjąć komunię więc jeśli ,ktoś czuje się przeżre mnie obrażony ,to Przepraszam.
To trochę przez to że gnije w łóżku... Pozdrawiam!
Jak przyjąć przeprosiny, skoro nawet nie rozumiesz że ciut wyżej znowu nas obraziłeś do żywego?!
Jak wybaczyć komuś dorosłemu, kto nie bierze odpowiedzialności za to co pisze i nie ma autorefleksji?!
Jak jesteś chory i masz się źle, to nie przenoś na innych swojego złego samopoczucia... dlaczego my wszyscy mamy się mieć źle, bo Ty chorujesz?!
Adam2 pisze: 05 sty 2023, 19:04 Jeszcze dopiszę.Ktos pisał ,że Ks.Pierzchalski pewnie miał problem z utrzymaniem wypowiedzi w zgodności z nauką Kościoła.Otiz,szanowny kolego w takich przypadkach Ksiądz bardzo mądrze dyskutował i np. mnie czytelnika TP na ogół przekonywał.Ale z jaką klasą to robił!Toż kiedyś próbowałem nawet Go przekonać że wczesna aborcja to nie grzech bo nie ma jeszcze człowieka!Aż ręce bolały od pisania .Ale było warto.O warto!
To ma być postawa katolika?! Dla sportu prowadziłeś dyskusję czy mordowanie jest grzechem czy nie jest?!
Szczycisz się tym, że zabrałeś kapłanowi mnóstwo czasu i energii, a może i nerwów/zdrowia przez taką dyskusję?

Dodam jeszcze, że twoje posty są zgłaszane przez użytkowników forum, jako naruszające spokój tego miejsca. Wobec tego, że prośba nie podziałała, pozostaje mi przywrócić spokój na forum poprzez zbanowanie twojego konta. Masz 24 h na pożegnanie się i szczere przeprosiny. Jestem bardzo wielkoduszna i masz aż 24 h.

Dodano po 20 minutach 3 sekundach:
Adam2 pisze: 05 sty 2023, 16:49
Pogłębiać wiarę ? Tu? Na tym forum?!...Dobre sobie.....I dowcipne... Oddzielić się od świata, złożyć rączki i pogłębiać wiarę...no.no...Każdy wie ,że wiarę pogłębia się od poniedziałku do soboty, w wirze życia ,z trudnymi dla nas ludźmi...,oto, itd
Z takim zamiarem - pogłębiania wiedzy i wiary - założyliśmy z Dominikiem to forum dwa lata temu.
Pracujemy przy forum całkowicie charytatywnie, od kilku do kilkunastu godzin dziennie. Mamy zebrana wiedzę, która codziennie pomaga rozwiać wątpliwości związane z wiarą ,jesli nie samym użytkownikom naszego forum, to ludziom którzy piszą do Pomocy Duchowej Online, gdzie również posługujemy z @esperanza i @Betka . Nie wspominając o ludziach którzy po prostu czytają forum bez rejestracji, gdy szukają jakiejś wiedzy.
Forum jest młode, ale służy ludziom od samego początku.
Zaczynamy dzień od czytania Słowa Bożego komentarzem wybitnego biblisty O. Salija.
Gdy ludzie zgłaszają się z problemami to szukamy rozwiązań czy słów pocieszenia w Biblii i postawie Chrystusa.
Mamy również własny modlitewnik, stronę ze świadectwami, kanał na YT - wszystko to robimy z myślą o poszukujących, zagubionych, wiernych ale potrzebujących wsparcia.

Wszystko to robimy, bo kochamy Boga i ludzi.
Ale nie widzę powodu, by znosić obrażanie nas i okazywany nam brak szacunku.
Dlatego uważam, że nie jest nam po drodze Adamie. A to nie jest ani jedyne ani obligatoryjne, miejsce w necie, gdzie można rozmawiać,
mgr teologii,
„Bóg pragnie, aby wszyscy byli zbawieni i doszli do poznania prawdy” (1 Tm 2,4)
Adam2
Posty: 73
Rejestracja: 01 sty 2023, 21:24
Wyznanie: katolicyzm
Płeć:

Nieprzeczytany post

Dla sportu?Ręce opadają!Inne światy....dwóch chłopaków poczuło się urażonych tym ,że nie mają pojęcia o najprostszej fizyce(za nic się do tego nie przyznają!)....To wasze żałosne towarzystwo wzajemnej adoracji skupiło widocznie biednych zakpleksionych ludzi.Prosna zbanuja mnie od razu ,żeby nie kusiło więcej pisać...potem ogromny żal za straconym czasem...Wielu z nas ostrzegałem przed tym forum ,niektórzy się wahali
Niech wam się w realnym życiu dobrze powodzi!!

Dodano po 59 sekundach:
Proszę ,zbanuj mnie teraz
Awatar użytkownika
abi
Posty: 1104
Rejestracja: 02 lut 2021, 15:48
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 254
Podziękowano: 579

Nieprzeczytany post

proszę ,zbanuj go teraz zebysmy sie nie smiali z tego na jakiego pajaca sie wykreowal
;)
nie spodziewajcie sie po mnie ani wiedzy, ani mądrości
Adam2
Posty: 73
Rejestracja: 01 sty 2023, 21:24
Wyznanie: katolicyzm
Płeć:

Nieprzeczytany post

Czy ja używałem obraźliwych słów biedna abi?!No pa smutni "chrześcijanie"

Dodano po 4 minutach 55 sekundach:
Dodam ,że te bany to cyrk!gdybym chciał wejść to wejdę ile razy bym chciał....Ale bez obaw.Juz czuję ulgę.Jakie fajne są niektóre fora niechrześcijańskie.Normslni ludzie ...

Dodano po 8 minutach 44 sekundach:
To u was jest rano Biblia i ojciec Salon?! Jakoś to przeoczyłem.Szkoda...

Dodano po 22 sekundach:
Salij

Dodano po 2 minutach 46 sekundach:
To jakoś zostawcie mi Słowo i Salija...

Dodano po 1 minucie 17 sekundach:
Typowe dla ludzi tylko religijnych pracujecie ,doradzacie....wszystko aby tylko się nie nawrócić
Awatar użytkownika
esperanza
Posty: 1415
Rejestracja: 10 lut 2021, 19:45
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 1246
Podziękowano: 1059
Płeć:

Nieprzeczytany post

@Adam2

Jest zaś rzeczą wiadomą, jakie uczynki rodzą się z ciała: nierząd, nieczystość, wyuzdanie, uprawianie bałwochwalstwa, czary, nienawiść, spór, zawiść, wzburzenie, niewłaściwa pogoń za zaszczytami, niezgoda, rozłamy, zazdrość, pijaństwo, hulanki i tym podobne. Co do nich zapowiadam wam, jak to już zapowiedziałem: ci, którzy się takich rzeczy dopuszczają, królestwa Bożego nie odziedziczą.
Owocem zaś ducha jest: miłość, radość, pokój, cierpliwość, uprzejmość, dobroć, wierność, łagodność, opanowanie. Przeciw takim [cnotom] nie ma Prawa.

Ga 5,19
"Wystarczy ci mojej łaski. Moc, bowiem w słabości się doskonali”. (2Kor 12, 9).
Skaza

Nieprzeczytany post

Słuchaj nie obrażaj wszystkiego i wszystkich gościu bo zaczynasz mnie drażnić. Jak Ci się tak nie podoba to droga wolna. Nikt płakać nie będzie. Żegnam i nie dziwie się, że tamten ksiądz odpuścił sobie użeranie z Tobą człowieku i podobnymi trolami 8-|

Administracja i tak ma mega cierpliwość tutaj (ciach) Może to zmusiłoby do refleksji nad samym sobą.

Usunęłam to, co obraźliwe. Magnolia.
Adam2
Posty: 73
Rejestracja: 01 sty 2023, 21:24
Wyznanie: katolicyzm
Płeć:

Nieprzeczytany post

Amen skaza amen święty człowieku.Jestem pod wrażeniem...

Dodano po 1 minucie 48 sekundach:
Ale siarka zajechało!Czujecie czcigodni?
Skaza

Nieprzeczytany post

W przeciwieństwie do Ciebie nie uważam się za lepszego od kogokolwiek. Zmień termometr bo źle Ci działa i wyśpij się chłopie solidnie.
Nie będę z tobą dyskutował dalej bo to bez sensu.

Ps. (ciach)... Nie Karmić Trola ~o)
Adam2
Posty: 73
Rejestracja: 01 sty 2023, 21:24
Wyznanie: katolicyzm
Płeć:

Nieprzeczytany post

Tak prymitywne chamstwo to chyba tylko tu....?

Dodano po 38 sekundach:
Ale przebaczam chłopcu

Dodano po 1 godzinie 12 minutach 13 sekundach:
Zło zamienia się w dobro Ładnych kilka osób przekonało się dzieki temu skazie,że tu nie ma ducha Bożego! Przekażą dalej....

Dodano po 5 minutach 42 sekundach:
Chłopak dalej używa obraźliwych słów i nikogo to nie oburza?Przecież tu są też ludzie wykształceni...Ech...

Dodano po 13 minutach 4 sekundach:
Magnolia ,wszystko moje pretensje nie dotyczą Ciebie!Już pisałem dlaczego....Niech Ci Bóg błogosławi we wszystkim!!

Dodano po 2 minutach 56 sekundach:
Wiecie ja pracowałem 10 lat pod ziemią,2 lata wojska za komuny więc ludzie pokroju tego chłopca nie są w stanie mnie obrazić.Chlopak się kiedyś może nawróci to i trochę ogłady nabierze

Dodano po 28 minutach 26 sekundach:
A pajac i troll ,to już nieobrazliwe?
Zablokowany