Audiobooki

Rozmowy o książkach, jakie przeczytaliśmy i polecamy innym. Literatura religijna, pisma świętych i doktorów Kościoła, ale też beletrystyka, literatura faktu i wszystko to, co nas ubogaca
Namir
Wyznanie: katolicyzm
Podziękowano: 1

Nieprzeczytany post

Nigdy jeszcze nie sluchałem audiobooka ale zastanawiam się nad wypróbowaniem, obawiam się jednak że nie będę w stanie się skupić na treści. Jak jest z Wami... Czy sluchacie audiobooków?
Awatar użytkownika
Dominik
Podziękował/a: 274
Podziękowano: 614
Nieprzeczytany post

Na YT jest ich cała masa, możesz sprawdzić przed ewentualnym zakupem czy będziesz w stanie się skupić.
Np. Lalka Bolesława Prusa
Ostatnio zmieniony 02 wrz 2021, 14:57 przez Dominik, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie bój się, robaczku Jakubie,
nieboraku Izraelu!

Izajasza 41, 14

Przekaż mi 1% podatkuKLIK
Awatar użytkownika
Dominik
Podziękował/a: 274
Podziękowano: 614
Nieprzeczytany post

Nie wszystkie nagrania na YT mogą być za zgodą wydawcy zamieszczone, zwracajcie na to uwagę, oczywiście jeśli Was to obchodzi.

Mały Książe w mp3
https://wolnelektury.pl/katalog/audiobooki/
na tej stronie jest sporo nagrań, za darmo i legalnie.
Nie bój się, robaczku Jakubie,
nieboraku Izraelu!

Izajasza 41, 14

Przekaż mi 1% podatkuKLIK
Awatar użytkownika
DariuszJ
Podziękował/a: 161
Podziękowano: 140
Nieprzeczytany post

Ja mam tak, że czasem wolę poczytać, a czasem posłuchać. Audiobook jest dobry na te momenty, gdzie książka się nie sprawdzi, np. na rolki, rower, porządki domowe, etc. :)
Ubi caritas et amor, Deus ibi est!
mapiak
Podziękowano: 1

Nieprzeczytany post

Namir pisze: 02 wrz 2021, 13:11 Nigdy jeszcze nie sluchałem audiobooka ale zastanawiam się nad wypróbowaniem, obawiam się jednak że nie będę w stanie się skupić na treści. Jak jest z Wami... Czy sluchacie audiobooków?
Tak jak osoba wczesniej pisze, audiobooków jest cała masa. Zanim zdecydujesz się na kupno audiobooka, dobrze jest zobaczyć jak wchodzi Ci słuchanie audiobooków darmowych. Moim zdaniem wszystko jest kwestią przyzwyczajenia. Kiedyś za nimi nie przepadałem, obecnie często sobie właczam . Szczególnie jeśli nie mam czasu na przeczytanie książki.
Możesz sobie zobaczyć równiez audiobooki na virtualo ciach Miewaja sporo zniżek.

Nazwa strony wystarczy, jak ktoś zechce to ją odnajdzie bez linka.
Dominik
Ostatnio zmieniony 04 wrz 2021, 13:30 przez Dominik, łącznie zmieniany 2 razy.
ODPOWIEDZ