Droga do Prawdy

Rozmowy o książkach, jakie przeczytaliśmy i polecamy innym. Literatura religijna, pisma świętych i doktorów Kościoła, ale też beletrystyka, literatura faktu i wszystko to, co nas ubogaca. Razem stwórzmy największą bazę książek na forach religijnych.
KOJON
Posty: 1
Rejestracja: 25 sty 2022, 8:28
Wyznanie: katolicyzm
Płeć:

Nieprzeczytany post

Ostatnio przeczytałem książkę Droga do Prawdy, której autorką jest Kinga Kozieł.
Sama książka to opowieść o Rzymianinie, który przechodzi przemianę podróżując i spotykając się z chrześcijanami.
Książka lekka i przyjemnie się czyta. Dla mnie jednak największym zaskoczeniem i odkryciem jest Autorka książki.
Kinga napisała swoją książkę w wieku 13 lat !. W czasie gdy jej rówieśnicy grali na komputerze czy oddawali się innym rozrywką typowym dla dzieci w jej wieku ona czytała Dzieje Apostolskie i studiowała mapy starożytnego świata by napisać swoją książkę.
Może z naszym Kościołem, nie będzie tak źle, jeśli jest więcej takich młodych osób: głęboko wierzących, dojrzałych i kochających Boga.

Mirek
Poniżej link do strony Kingi i jej książki

https://drogadoprawdy.pl/

Książkę można kupić również na Bonito.pl
Ostatnio zmieniony 25 sty 2022, 9:37 przez KOJON, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Magnolia
Posty: 6839
Rejestracja: 29 sty 2021, 11:31
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 3194
Podziękowano: 3441
Płeć:

Nieprzeczytany post

Przejrzałam stronę, bardzo ciekawie zapowiada się ta książka, skoro tyle osób pochlebnie się o niej wypowiada.
Faktycznie 13 latka która pisze i wydaje powieść wprawia w zakłopotanie i każe zadać sobie pytanie : dlaczego ja wciąż zwlekam? Ale oczywiście żartuję, jestem pełna podziwu.
Witaj Kojon na forum, zabawisz u nas dłużej?
mgr teologii,
„Bóg pragnie, aby wszyscy byli zbawieni i doszli do poznania prawdy” (1 Tm 2,4)
ODPOWIEDZ