Dobra muzyka

O wszystkim, co nam gra w duszy. Muzyka sakralna, liturgiczna, religijna, poważna i popularna. Dzielimy się naszymi ulubionymi utworami i inspirujemy się
Awatar użytkownika
Aloes
Posty: 2390
Rejestracja: 27 gru 2021, 14:47
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 185
Podziękowano: 607

Nieprzeczytany post

@Lunka nie wysłała kreacji to chociaż w internecie sobie popatrzę :D
W sumie to ciekawe że ludzie wydają kupę pieniędzy na zabawę na 1 moc :D
U mnie na weselu było całe 45 osób :)

Hildegarda
Posty: 424
Rejestracja: 12 lip 2022, 18:23
Wyznanie: inne wyznanie
Podziękował/a: 89
Podziękowano: 136
Płeć:

Nieprzeczytany post

Luxtorpeda - Hymn

Skaza

Nieprzeczytany post



Jedna z moich ulubionych piosenek wakacyjnych:)

Dodano po 2 minutach 43 sekundach:
@Aloes Ja tam jak to skaza na ostatnim weselu na którym byłem i zresztą jednym w życiu na którym zawitałem do tej pory odziany byłem w garniaku tym samym dokładnie co na bierzmowaniu własnym;) tylko nie zapinałem ani na moment bo brzucho urósł od wtedy trochę i mógłby być pękający kłopot;)
Ostatnio zmieniony 26 lip 2022, 2:15 przez Skaza, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Aloes
Posty: 2390
Rejestracja: 27 gru 2021, 14:47
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 185
Podziękowano: 607

Nieprzeczytany post

@Skaza spodnie miałeś niezapiete?:)
Awatar użytkownika
Magnolia
Posty: 6835
Rejestracja: 29 sty 2021, 11:31
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 3192
Podziękowano: 3437
Płeć:

Nieprzeczytany post

na pasek od spodni zapewne się trzymały....
mgr teologii,
„Bóg pragnie, aby wszyscy byli zbawieni i doszli do poznania prawdy” (1 Tm 2,4)
Skaza

Nieprzeczytany post

Nie ;) gdzie tam ... w spodnie z bierzmowania już nie byłem wstanie się wcisnąć ;) w dżinsach byłem ;)

Ps. Buty od gajera pasowały idealnie chociaż tyle szczęścia ;) wciąż to mój jedyny garnitur w szafie i jakbym wolą Bożą dożył lat sędziwych to mnie pewnie w nim pochowają :)
Awatar użytkownika
Aloes
Posty: 2390
Rejestracja: 27 gru 2021, 14:47
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 185
Podziękowano: 607

Nieprzeczytany post

@Skaza
Chyba że się roztyjesz że nawet rękawy nie wejdą :D
Skaza

Nieprzeczytany post

Wszystko jest możliwe;) gdy brzuszek pełen marzeń, ale ostatnio to chyba schudłem bo mniej kupnych słodyczy podjadam:)
Skaza

Nieprzeczytany post

Hildegarda
Posty: 424
Rejestracja: 12 lip 2022, 18:23
Wyznanie: inne wyznanie
Podziękował/a: 89
Podziękowano: 136
Płeć:

Nieprzeczytany post

Wyskoczył mi Drupi na YT, aż się świnki morskie zasłuchały :ymdaydream:

Drupi "Sereno e'..." 1977

Awatar użytkownika
Lunka
Posty: 1278
Rejestracja: 08 lis 2021, 14:07
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 955
Podziękowano: 947
Płeć:

Nieprzeczytany post

Hildegarda pisze: 25 lip 2022, 5:41 Luxtorpeda - Hymn

O tak :ymdaydream: ostatnio słucham i wspominam te koncerty sprzed kilku lat na studiach .
Bądź ze mną, Panie, w moim utrapieniu
Awatar użytkownika
Krzysiek
Posty: 593
Rejestracja: 02 lut 2021, 16:04
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 530
Podziękowano: 378
Płeć:

Nieprzeczytany post

Hildegarda
Posty: 424
Rejestracja: 12 lip 2022, 18:23
Wyznanie: inne wyznanie
Podziękował/a: 89
Podziękowano: 136
Płeć:

Nieprzeczytany post

Lunka pisze: 28 lip 2022, 21:27 O tak :ymdaydream: ostatnio słucham i wspominam te koncerty sprzed kilku lat na studiach .
ja się dopiero niedawno zorientowałam, że śpiewa tam ten sam wokalista (Przemysław Frencel), który kiedyś był w zespole 52 Dębiec, który miał bardzo popularne hip hopowe utwory za moich nastoletnich czasów :). Tak mi się wydawało, że gdzieś go już widziałam wcześniej, ale nie wiedziałam gdzie. Okazało się, że się nawrócił podobnie jak Litza i z antyklerykała, zmienił się w osobę ewangelizującą poprzez muzykę.

Luxtorpeda głosi Ewangelię dla ludzi naszych czasów

https://klubjagiellonski.pl/2022/06/09/ ... ch-czasow/



Stand By Me - Song Around The World

Ostatnio zmieniony 30 lip 2022, 6:12 przez Hildegarda, łącznie zmieniany 1 raz.
Skaza

Nieprzeczytany post

Melisska

Nieprzeczytany post

Awatar użytkownika
Lunka
Posty: 1278
Rejestracja: 08 lis 2021, 14:07
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 955
Podziękowano: 947
Płeć:

Nieprzeczytany post



Zostawiam to tutaj z okazji 1 sierpnia i rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.
Ogólnie polecam film o Krzysztofie Kamilu Baczynskim, którego urywki są w teledysku.
Bądź ze mną, Panie, w moim utrapieniu
Skaza

Nieprzeczytany post

Fakt rozgadałem się Aloesem o tym i owym a o najważniejszym dzisiaj zapomniałem;)

Chwała naszym Bohaterom ! na pohybel Szwabom i Ruskim do ostatnich dni tego świata i dalej !



Jeszcze skopiemy wam tyłki, że aż dolecicie do swojego pana Szatana ...
Melisska

Nieprzeczytany post

Ostatnio zmieniony 01 sie 2022, 20:29 przez Melisska, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Aloes
Posty: 2390
Rejestracja: 27 gru 2021, 14:47
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 185
Podziękowano: 607

Nieprzeczytany post

@Skaza co Ty pleciesz. Serio uważasz że cały naród Niemiecki czy Rosyjski są sługami Szatana?

Pozatym Powstanie Warszawskie to dość kontrowersyjny temat. Nie wiem czy bezsensowna śmierć można nazywać bohaterstwem.
Skaza

Nieprzeczytany post

"Cały" w pełni nie bo wszędzie zdarzają się wyjątki wiadomo, ale jakieś 90 % populacji Niemców, Rosjan, Turków i jeszcze "kilku" narodów delikatnie mówiąc nie darzę sympatią i jak uczyli mnie na historii w szkole (może tylko kilka klas fakt, ale zawsze) i jak sami swoim postępowaniem pokazują otwarcie w obecnych czasach na arenie politycznej i społecznej względem nie tylko naszej ojczyzny nie zmieniają się i zawsze byli są i będą jak to mówił Marian Paździoch mendami bez honoru i odwagi. Ich zachowanie, obyczaje i pomysł na świat jest tak namoczony naukami szatana jak bułka mlekiem w popularnej w czasach naszych dziadków zupie i nie widzę szansy ani żadnego powodu by myśleć i postrzegać ich inaczej. Mam do tego zapewnione konstytucją demokratyczne prawo i mam nadzieję, że moje plecionki zaakceptujesz:) :D a teraz wróćmy do muzyki w tym wątku bo obiecałem być grzeczny Magnolii niedawno i chce dotrzymać słowa. Obiecuje jednak, że jeśli dostrzegę w tych nacjach poprawę to przytulę ich do serca jak kołdrę w zimną noc, ale póki będą dalej błądzić w swoich stylach to mogę im tylko życzliwie pokazać gdzie są drzwi i dać kopa w zadek dla lepszej prędkości wyjściowej:)
Jezus umarł za każdego człowieka, nie zapominajmy o tym nawet gdy mówimy o nieprzyjaciołach, albo wrogich nam narodach. Sianie nienawiści i wyrażanie opinii w takich słowach jak powyżej nie pasuje do naśladowcy Jezusa. Potraktuj to @Skaza jako upomnienie. Magnolia

Ps. O Powstaniu Warszawskim łatwo się mądrzyć teraz po latach wtedy mieli nadzieję, że od tego zrywu zacznie się wyzwalanie naszej udręczonej ojczyzny a , że znowu nas wykiwali "sojusznicy" to nie wina naszych bohaterskich Powstańców, więc proszę po dobroci bracie nie pisz mi tutaj o wątpliwościach względem sensu czy jego braku bo mnie krew zaleje zaraz a dzień mam bardzo kiepski B-)
Ostatnio zmieniony 01 sie 2022, 21:43 przez Skaza, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ