POWOŁANIE - film dokumentalny o seminarium (2023r.)

Polecajmy sobie dobre filmy, takie fabularne, dokumentalne, albo religijne.
eksprezz
Posty: 15
Rejestracja: 08 lut 2022, 10:04
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 2
Podziękowano: 5
Płeć:

Nieprzeczytany post

Cześć!

Nagrałem mój pierwszy film dokumentalny. Nie sfinansowany przez nikogo.
Pomysł na film zrodził się w pierwszej połowie 2022r. Pomyślałem, że chciałbym posłużyć tym co mam dla mojego kościoła. Dzięki otwartości księży z Wyższego Seminarium Duchownego w Ełku udało się zrealizować ten krótki dokument.
Chciałbym nagrać kolejne filmy o naszym kościele. Mam w sercu pragnienie, aby pokazać ludziom świeckim kim są ich proboszczowie, wikariusze itd. A osobom duchownym pokazać świeckich z którymi warto się spotkać, rozmawiać i abyśmy się po prostu lepiej poznawali. To nie wszystko... Modlę się o światło Ducha Świętego i jestem otwarty również na pomysły każdego z Was.
Proszę Was o modlitwę i wsparcie finansowe choćby najdrobniejsze. Jeśli będę mógł podróżować po kraju, tak by do tego nie dokładać, to już będzie sukces:)
I jeszcze jedno... Udostępnienie nic kosztuje prawda? Jeśli uważasz, że ten film jest dobry, to proszę... Udostępniaj gdzie tylko możesz, zostaw komentarz pod filmem (na Youtube, nie tutaj) to zwieksza zasięg filmu 0 im wieksza aktywność pod filmem, tym większa szansa, że youtube poleci go innym osobom. To również może sprawić, że znajdą się ludzie, dzięki którym łatwiej będzie mi stworzyć kolejne filmy.
Mąż i tata. Fotograf i muzyk.
Awatar użytkownika
Magnolia
Posty: 6845
Rejestracja: 29 sty 2021, 11:31
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 3196
Podziękowano: 3442
Płeć:

Nieprzeczytany post

Gratuluje pomysłu i wykonania!
Bardzo dobry dokument! :)
mgr teologii,
„Bóg pragnie, aby wszyscy byli zbawieni i doszli do poznania prawdy” (1 Tm 2,4)
eksprezz
Posty: 15
Rejestracja: 08 lut 2022, 10:04
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 2
Podziękowano: 5
Płeć:

Nieprzeczytany post

Dziękuję!
Magnolia pisze: 26 sty 2023, 14:22 Gratuluje pomysłu i wykonania!
Bardzo dobry dokument! :)
Mąż i tata. Fotograf i muzyk.
ODPOWIEDZ