Aby skupić się na duchowym aspekcie zbliżających się świąt administracja postanowiła, że od Wielkiego Piątku od godz 10:00 aż do Poniedziałku wielkanocnego do 8:00 na forum będzie wyłączona opcja pisania postów.

„Nieplanowane”

Polecajmy sobie dobre filmy, takie fabularne, dokumentalne, albo religijne.
Nutka

Nieprzeczytany post

Nieplanowane to autentyczna historia Abby Johnson, byłej dyrektorki kliniki aborcyjnej, która przeszła nawrócenie i stała się działaczką ruchu pro-life. Film podobał mi się bardziej niż książka. Jedyne, co odebrałam w nim negatywnie, to scena obchodzenia Halloween. Natomiast najmocniejszą emocjonalnie sceną była ta, w której działacze pro-life modlili się nad szczątkami zabitych w wyniku aborcji dzieci. Polecam obejrzeć ten film.
Awatar użytkownika
Magnolia
Posty: 6852
Rejestracja: 29 sty 2021, 11:31
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 3201
Podziękowano: 3446
Płeć:

Nieprzeczytany post

Osobiście nie poczułam się zachęcona zwiastunem filmu, gdy zobaczyłam go gdzieś w necie. Jakoś wydaje mi się to zbyt powierzchownie potraktowany temat tego nawrócenia tej kobiety.
Dlaczego Ty go polecasz Nutko?
mgr teologii,
„Bóg pragnie, aby wszyscy byli zbawieni i doszli do poznania prawdy” (1 Tm 2,4)
Telorudik
Posty: 61
Rejestracja: 31 maja 2022, 18:07
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 40
Podziękowano: 21
Płeć:

Nieprzeczytany post

Bo broni prawa nienarodzonych do życia? Stwierdzić, że to ważny argument to za mało powiedziane.
Awatar użytkownika
Aloes
Posty: 2390
Rejestracja: 27 gru 2021, 14:47
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 185
Podziękowano: 607

Nieprzeczytany post

Chyba go widziałem. Jest wart obejrzenia. Pokazuje proceder ze strony o której nikt nie mówi.
Ostatnio zmieniony 31 maja 2022, 22:00 przez Aloes, łącznie zmieniany 1 raz.
Telorudik
Posty: 61
Rejestracja: 31 maja 2022, 18:07
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 40
Podziękowano: 21
Płeć:

Nieprzeczytany post

Polemizowałbym z twoim ostatnim zdaniem. Osoby demaskujące aborcyjne procedery były już wcześniej ale ich protesty przeciw aborcji często nie potrafiły się przebić do opinii publicznej.
Chwalmy Boga, ratujmy bliźniego.
ODPOWIEDZ