Patronite

Regulamin, ekipa forum religijnego.
Wszystko, co musisz wiedzieć na początku o pisaniu postów, cytowaniu, pisowni religijnej
Awatar użytkownika
Dominik
Posty: 1971
Rejestracja: 29 sty 2021, 10:48
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 582
Podziękowano: 1548
Płeć:

Nieprzeczytany post

Jeśli doceniacie naszą pracę nad Doliną Modlitwy, to prosimy o wsparcie nas, byśmy mogli dalej działać, utrzymywać i rozwijać nasz projekt. Dziękujemy Wam za każdą złotówkę, za każdą odsłonę nagrań w sieci, każdy sygnał, że filmiki pomagają Wam się modlić, że towarzyszą wam w samochodzie, czy na osobistej modlitwie. Dziękujemy za pomoc i obiecujemy modlitwę i ciężką pracę nad Doliną Modlitwy w formie kanału, modlitewnika czy forum.

https://patronite.pl/dolinamodlitwy

Dla osób, które nie chcą zakładać konta w serwisie Patronite założyliśmy zbiórkę w serwisie Zrzutka
https://zrzutka.pl/a93pke
Możesz wybrać wpłatę jednorazową lub cykliczną.

Jeśli nie masz konta internetowego w banku, wpłaty możesz dokonać na poczcie na poniższe dane

60 1750 1312 6884 8919 6631 7612
adres odbiorcy przelewu
Zrzutka.pl sp. z o. o. al. Karkonoska 59 53-015 Wrocław
Tytuł wpłaty
Darowizna dla Doliny Modlitwy
Ostatnio zmieniony 06 kwie 2021, 17:08 przez Dominik, łącznie zmieniany 6 razy.
Nie bój się, robaczku Jakubie,
nieboraku Izraelu!

Izajasza 41, 14

Przekaż mi 1% podatkuKLIK
Awatar użytkownika
Gor
Posty: 65
Rejestracja: 30 sty 2021, 6:45
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 27
Podziękowano: 38
Płeć:

Nieprzeczytany post

ja doceniam - wiem ile czasu i umiejętności potrzeba by stworzyć to miejsce dlatego poza słowami podziękowania dla twórców i szacunku dla ich pracy Patronuję :)

zawsze uważałem że nie ma lepszej metody jak wspierać finansowo znajomych i tych co się lubi (szkoda że często oczekujemy że znajomy zrobi coś dla nas za darmo lub udzieli zniżki) a pieniądze płacimy innym - może jeśli się nad tym zastanowić - to powinniśmy tak zwanym "swoim" płacić uczciwie i cieszyć się, że jest to zrobione na najlepszym poziomie?
ODPOWIEDZ