Aby skupić się na duchowym aspekcie zbliżających się świąt administracja postanowiła, że od Wielkiego Piątku od godz 10:00 aż do Poniedziałku wielkanocnego do 8:00 na forum będzie wyłączona opcja pisania postów.

Nawróćcie się teraz w pokorze na drogę BOŻĄ ELOHIM!!!

Pragniemy stworzyć tu życzliwą i braterską atmosferę, chcemy wiedzieć, z kim piszemy - daj się poznać. Przedstaw się użytkownikom forum religijnego.
Norbi888
Posty: 1
Rejestracja: 09 sty 2022, 16:28
Wyznanie: judaizm
Płeć:

Nieprzeczytany post

Czas Wielkiego Sądu i Pomsty szybko nadchodzi, Nawróćcie się sercem od grzechu, szukajcie STWÓRCY "JA JESTEM"(ELOHIM JAHWEH), póki jeszcze jest czas, ponieważ jutro może być za późno i piekło będzie sobie rościło prawo do twojej duszy!!!

PRAWDZIWE PROROCTWA BOŻE DLA POLAKÓW

Misja Ostatniej Szansy AMIGHTYWIND 

(ciach)

POLECAM PROROCTWA 62,64,71,73,83 123,153

To nie jest Organizacja Świadków Jehowy!!
STWÓRCA NIEBIAŃSKI OJCIEC MA NA IMIĘ JAHWEH NIE Jechowa!!!.

Nawróćcie się, odwróćcie się od grzechu, zanim nie jest za późno i traficie do piekła!!! 
Nie wystarczy powiedzieć jestem nawrócony, ale słowa muszą być poparte działaniem!!!
Uważajcie śmierć jest dopiero początkiem albo życia wiecznego, albo potępienia w piekle, Ci którzy nie wierzą, że istnieje piekło, gdzie płaci się konsekwencje nie nawrócenia się z grzechu, oni nie tylko zakosztują płomieni piekła, ale będą pływać w Jeziorze ognistym na wieczność !!!. (Apokalipsa Jana 20)
Nawróćcie się teraz w pokorze na drogę BOŻĄ porzućcie grzeszenie i odwróćcie się od zła!!!.
Przyjmij nadzieję i litość, która jest w IMIENIU I KRWI JAHUSZUA Jezusa Chrystusa MESJASZA.

JA JESTEM JAHWEH nie mam względu na osoby. Jest ciężka kara za grzech i tylko Krwawe Zadośćuczynienie MEGO SYNA JAHUSZUA, którego znacie pod Imieniem Jezus Chrystus, na odpuszczenie grzechów zmyje wszystkie grzechy, aż JA już więcej nie będę widział waszych grzechów!

Wchodźcie przez ciasną bramę! Bo szeroka jest brama i przestronna ta droga, która prowadzi do zguby, a wielu jest takich, którzy przez nią wchodzą. Jakże ciasna jest brama i wąska droga, która prowadzi do ŻYCIA , a mało jest takich, którzy ją znajdują!

Jest tylko Jedna Droga powrotna do Nieba i prowadzi ona przez Świętą Ofiarę daną tej planecie. Ofiara ta pokrywa grzechy ludzi i dzieje się to przez Imię i Krew JAHUSZUA. Musicie zaakceptować JAHUSZUA jako JEDNORODZONEGO SYNA JA, JAHWEH, a wasze grzechy zostaną przebaczone i zmyte poprzez Jedyną Zbawienną Krew JAHUSZUA, lecz wtedy musicie się nawrócić i odwrócić od waszych grzechów oraz okazywać posłuszeństwo. (Ewangelia Św. Jana 14:6)

Grzech jest grzechem! Bezbożność jest nadal bezbożna!

JA nie jestem BOGIEM, który zmienia się z biegiem waszego czasu. JA jestem ten sam wczoraj, dzisiaj i na zawsze! (Heb. 13:8)

Misja Ostatniej Szansy AMIGHTYWIND

(ciach)

Proroctwo 90

JAKIE JEST IMIĘ RUACH ha KODESZ/DUCHA ŚWIĘTEGO?

(ciach)

(ciach)


Jest tylko jedno Odpuszczenie Grzechów, jedna KREW, która jest ŚWIĘTA i CZYSTA, która może zmyć odór grzechu!

Ta Misja jest niczym głos wołającego na pustyni. Głos tej Świętej Prorokini jest głosem na pustyni, wołającym „Nawróćcie i ukorzcie się, póki jeszcze jest czas!”

Ponownie powiadam wam: Oddech Wielkiego Ucisku, Czasu Udręki Jakuba, jest już na waszych karkach! (Księga Jeremiasza 30:7) Jak wielu nie zdaje sobie z tego sprawy!

Żyjecie tak, jakbyście mieli żyć wiecznie. Planujecie na wiele lat w przyszłość, ale czy nie JA jestem tym Jedynym, który może policzyć wasze dni? Odkładacie na emeryturę, która nie nadejdzie. Dlaczego nie inwestujecie w Królestwo Niebios? Czy nie wiecie, że jest to jedyna inwestycja, która się ostoi? Tylko to, co uczyniliście dla JA, JAHWEH, oraz wasze wywyższanie Imienia MEGO SYNA JAHUSZUA ostoją się.

Jest już głód, który rozprzestrzenia się po całym świecie - to głód MOICH prawdziwych Słów. (Księga Amosa 8:11)

Jak niewielu wie kim JA JESTEM? Jak niewielu rozumie, dlaczego JAHUSZUA przyszedł i kim JAHUSZUA jest? Jak niewielu wierzy, że jest cena, którą płaci się za niegodziwość? Tu chodzi o coś więcej, niż tylko o wypowiedzenie prostej modlitwy. Tu chodzi o życie, o to, aby czyny i wiara stały za tą modlitwą. (Jakuba 1:22)

Jak niewiele kościołów sprzeciwia się teraz grzechowi?

Aborcje są teraz tak powszechne, dziecko może się jej poddać nawet bez zgody rodziców! - Co czynicie w tej sprawie?
Czy uczyniliście cokolwiek?
Co uczyniliście, aby protestować przeciw małżeństwom tej samej płci?
Co uczyniliście, aby zatrzymać falę homoseksualizmu, która rozprzestrzenia się po tym kraju?
Czy powstaliście?
Czy broniliście prawdy mówiąc, że ABBA JAH miał cel, aby stworzyć kobietę i mężczyznę?

Dzieci powierzane są homoseksualistom, oni mogą je legalnie adoptować. Grzech został zalegalizowany.

Wyobraźcie sobie, jakie będzie następne pokolenie dzieci. (2 Tymoteusza 3:1-5) Brak moralności, brak wiedzy o BOGU innym niż bożek jakim jest rząd. Wszystko jest dopuszczalne, o ile daje ci to dobre samopoczucie. Niezdyscyplinowani, gdyż rodzicom nie wolno dyscyplinować. Wyobraźcie sobie drogę do piekła, jeszcze szerszą i bardziej uczęszczaną niż teraz. To jest to, co według MOJEGO Proroctwa przekazanego z ust tej panny obwieszczającej stanie się rzeczywistością.

Nadchodzi wielki głód! (Księga Amosa 8:11)

A co do was, którzy łaknęliście MOJEGO Słowa, mówię wam teraz: Przygotujcie się na nadchodzące dni!
Jak mamy się przygotować? – mówicie. Karmcie się, karmcie się MOJĄ Prawdą! Uczcie się kim JA, JAHUSZUA i RUACH HA KODESZ jesteśmy! Karmcie swoje dusze! Nie uważajcie Świętego Słowa za rzecz oczywistą, doceniajcie Je! Odżywiajcie się Świętymi Proroctwami, które JA dałem wam poprzez tę Służebnicę, gdyż każde Słowo w nich jest Prawdą! Będziecie wtedy wiedzieć, co macie robić. Jak za dni Mojżesza, tak będzie ponownie, ale JA nie pozostawię was bez nadziei. JA teraz daję wam nadzieję.

Plagi, które nadchodzą, nie są przeznaczone dla was, bo wasze odrzwia i nadproża naznaczone są znakiem krwi. Ona pokrywa was. To jest Krew JAHUSZUA, waszego MASZIJACH, Jednorodzonego SYNA JA, JAHWEH.

Podczas gdy bezbożni błądzić będą w ciemności, wy będziecie chodzić w MOIM przewodnim Świetle, jedynym, wiecznym Świetle, którym jest JAHUSZUA wasz MASZIJACH. Ponieważ JA, JAHWEH, zesłałem mannę na ziemię (Księga Wyjścia 16), nie wątpcie w to, że JA uczynię to powtórnie dla was (Jakuba 1:6-7). Tak jak teraz pożywiacie się MOJĄ Niebiańską Manną, nie poddawajcie w wątpliwość tego, że JA będę was odżywiał. Tak jak pewne jest, że woda wylała się ze skały, kiedy uderzył w nią Mojżesz, tak samo pewne jest, że JA teraz wyleję strumień Żywej Wody dla tych, którzy go przyjmą. Zapewnię wam wodę, gdy będzie się wydawać, że wcale jej nie ma.


Fragment Pisma Świętego Ks. Ezechiela 18
Dlatego, domu Izraela, będę was sądził, każdego według jego postępowania - wyrocznia JAHWEH STWÓRCA IZRAELA. Nawróćcie się! Odstąpcie od wszystkich waszych grzechów, aby wam już więcej nie były sposobnością do przewiny.
Odrzućcie od siebie wszystkie grzechy, któreście popełniali przeciwko MNIE, i uczyńcie sobie nowe serce i nowego ducha. Dlaczego mielibyście umrzeć, domu Izraela?
JA JAHWEH nie mam żadnego upodobania w śmierci - wyrocznia JAHWEH BOGA IZRAELA. Zatem nawróćcie się, a żyć będziecie.

Tacy są też MOI Prorocy, którzy nie wypowiadają słów dla swędzących uszu, ale zamiast tego słowa, które przekonują o winie (Ew. Jana 16:8), i wygłaszają MOJE tajemnice, ostrzegają by się nawrócić, lecz zawsze oferują także nadzieję i litość.

                    Proroctwo 64

Polecam to Proroctwo jeżeli jesteś katolikiem i uczęszczasz do Niedzielnego kościoła!!! 

POWIEDZ MOIM DZIECIOM BY UCIEKAŁY Z KOŚCIOŁÓW BABILONU!

(ciach)
(ciach)

JA jestem JAHWEH (STWÓRCA OJCIEC), STWÓRCA wszystkiego. MOJE Imię nie jest pisane BÓG czy Pan! Są to określenia i tytuły nadane MI przez waszych rabinów i tłumaczy Pism, którzy pragnęli ominąć MOJE Imię, zapisując je jako YHVH lub JHWH. Nadałem imię każdej osobie. JA JESTEM JAHWEH, mam Imię! Poprzez używanie MOJEGO ŚWIĘTEGO IMIENIA udowodnijcie, że MNIE kochacie i ufacie MI.

Czytaj Pismo Święte szczerym sercem 🙏
Wszystkiego najlepszego, niech Prawda Cię wyzwoli !!!!

Usunięto linki do szkodliwych duchowo stron. Proszę @Norbi888 powstrzymać się od linkowania. Magnolia
Awatar użytkownika
Magnolia
Posty: 6849
Rejestracja: 29 sty 2021, 11:31
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 3199
Podziękowano: 3445
Płeć:

Nieprzeczytany post

Co rusz internet obiegają tego typu fałszywe proroctwa o typowej narracji strachu przed końcem świata, teoriach spiskowych, ustawionych wojnach, o Antychryście itd.
Głosi je kolejna samozwańcza, sekta. Głosi szkodliwą i antykatolicką, swoją "Nową ewangelię" spisaną przez samozwańczego 'Eliasza", który żyje współcześnie.
cały przekaz można zawrzeć w słowach:
- nawróćcie się i wstąpcie do nas bo tylko u nas jest ratunek przed nadchodzącym Końcem Świata.

Już po pisowni zdań, gramatyce, składni widać, że to jest coś wymyślonego przez człowieka i to nie najlepiej wykształconego.

Dlaczego katolik nie powinien się interesować takimi proroctwami?

Bo jeśli czyta Ewangelię i Listy to doskonale zna zachętę by czuwał i był przygotowany na Powtórne Przyjście Chrystusa w każdym czasie. Dlatego Kościół zachęca, byśmy trwali w łasce uświęcającej, a gdy ją stracimy to korzystali z sakramentu pokuty i znów byli w komunii z Bogiem. Ewangeliści zachęcaja by podnieść głowy, gdy zobaczymy znaki, bo zbliża się nasze odkupienie.

Jezus powiedział do swoich uczniów: Będą znaki na słońcu, księżycu i gwiazdach, a na ziemi trwoga narodów bezradnych wobec szumu morza i jego nawałnicy. Ludzie mdleć będą ze strachu, w oczekiwaniu wydarzeń zagrażających ziemi. Albowiem moce niebios zostaną wstrząśnięte. Wtedy ujrzą Syna Człowieczego, nadchodzącego w obłoku z wielką mocą i chwałą. A gdy się to dziać zacznie, nabierzcie ducha i podnieście głowy, ponieważ zbliża się wasze odkupienie. Uważajcie na siebie, aby wasze serca nie były ociężałe wskutek obżarstwa, pijaństwa i trosk doczesnych, żeby ten dzień nie przypadł na was znienacka, jak potrzask. Przyjdzie on bowiem na wszystkich, którzy mieszkają na całej ziemi. Czuwajcie więc i módlcie się w każdym czasie, abyście mogli uniknąć tego wszystkiego, co ma nastąpić, i stanąć przed Synem Człowieczym.
(Łk 21,25-28.34-36)

To jest proroctwo prawdziwe.
Za to proroctwa fałszywe próbują człowieka wprowadzić w zastraszenie i panikę, obcą zupełnie Dziecku Bożemu, które chodzi w łasce i komunii z Bogiem.

Jest tez powiedziane w Piśmie św, ze nikt poza Jezusem, Synem Bożym nie zna czasu Paruzji - a wiadomo że Bóg nie zmienia zdania, bo jest wierny dżemu słowu - to oznacza że każde proroctwo zapowiadające koniec świata jest z gruntu fałszywe.

Czas przyjścia Pana w dniu ostatnim pozostaje tajemnicą. Jednak Bóg przychodzi codziennie, „znienacka”, „jak potrzask”, albo „jak złodziej”. Nie tylko w „dniu ostatecznym”, w Eucharystii czy na Boże Narodzenie. I może się zdarzyć, że zbyt zajęci sobą, możemy przespać Jego przyjście… Stąd powinniśmy być dyspozycyjni, trwać w gotowości, czuwać nieustannie. Nie dlatego, że się boimy Jego przyjścia; przeciwnie, aby być gotowym na każde Jego wezwanie.
https://deon.pl/wiara/komentarze-do-ewa ... 4-36,25038

Pismo św. nas poucza w 2 liście św. Piotra w 3 rozdziale

Paruzja - dzień Pański

1 Umiłowani, piszę do was już ten drugi list; w nich pobudzam wasz zdrowy rozsądek i pamięć, 2 abyście przypomnieli sobie słowa, które były dawno już przepowiedziane przez świętych proroków, oraz przykazanie Pana i Zbawiciela, podane przez waszych apostołów. 3 To przede wszystkim wiecie, że przyjdą w ostatnich dniach szydercy pełni szyderstwa, którzy będą postępowali według własnych żądz 4 i będą mówili: «Gdzie jest obietnica Jego przyjścia? Odkąd bowiem ojcowie zasnęli, wszystko jednakowo trwa od początku świata». 5 Nie wiedzą bowiem ci, którzy tego pragną, że niebo było od dawna i ziemia, która z wody i przez wodę zaistniała na słowo Boże, 6 i przez nią ówczesny świat zaginął wodą zatopiony. 7 A to samo słowo zabezpieczyło obecnie niebo i ziemię jako zachowane dla ognia na dzień sądu i zguby bezbożnych ludzi. 8 Niech zaś dla was, umiłowani, nie będzie tajne to jedno, że jeden dzień u Pana jest jak tysiąc lat, a tysiąc lat jak jeden dzień. 9 Nie zwleka Pan z wypełnieniem obietnicy - bo niektórzy są przekonani, że Pan zwleka - ale On jest cierpliwy w stosunku do was. Nie chce bowiem niektórych zgubić, ale wszystkich doprowadzić do nawrócenia. 10 Jak złodziej zaś przyjdzie dzień Pański, w którym niebo ze świstem przeminie, gwiazdy się w ogniu rozsypią, a ziemia i dzieła na niej zostaną znalezione.

Wnioski

11 Skoro to wszystko w ten sposób ulegnie zagładzie, to jakimi winniście być wy w świętym postępowaniu i pobożności, 12 gdy oczekujecie i staracie się przyspieszyć przyjście dnia Bożego, który sprawi, że niebo zapalone pójdzie na zagładę, a gwiazdy w ogniu się rozsypią. 13 Oczekujemy jednak, według obietnicy, nowego nieba i nowej ziemi, w których będzie mieszkała sprawiedliwość. 14 Dlatego, umiłowani, oczekując tego, starajcie się, aby [On] was zastał bez plamy i skazy - w pokoju, 15 a cierpliwość Pana naszego uważajcie za zbawienną, jak to również umiłowany nasz brat Paweł według danej mu mądrości napisał do was, 16 jak również we wszystkich listach, w których mówi o tym. Są w nich trudne do zrozumienia pewne sprawy, które ludzie niedouczeni i mało utwierdzeni opacznie tłumaczą, tak samo jak i inne Pisma, na własną swoją zgubę.

Zakończenie

17 Wy zatem, umiłowani, wiedząc o tym wcześniej, strzeżcie się, abyście dając się uwieść błędom tych, którzy nie szanują praw Bożych, własnej stałości nie doprowadzili do upadku. 18 Wzrastajcie zaś w łasce i poznaniu Pana naszego i Zbawiciela, Jezusa Chrystusa! Jemu chwała zarówno teraz, jak i do dnia wieczności! Amen.


Owocem Ducha św. jest pokój, a nie strach. Zważcie na to, wszystko co ma nas wpędzić w zastraszenie i panikę nie pochodzi od Ducha świętego.
mgr teologii,
„Bóg pragnie, aby wszyscy byli zbawieni i doszli do poznania prawdy” (1 Tm 2,4)
Awatar użytkownika
Dominik
Posty: 1972
Rejestracja: 29 sty 2021, 10:48
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 582
Podziękowano: 1548
Płeć:

Nieprzeczytany post

@Norbi888 czy możesz streścić to do pięciu zdań?
Nie bój się, robaczku Jakubie,
nieboraku Izraelu!

Izajasza 41, 14

Przekaż mi 1% podatkuKLIK
Awatar użytkownika
Marek Piotrowski
Posty: 1903
Rejestracja: 30 sty 2021, 22:00
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 293
Podziękowano: 993
Płeć:

Nieprzeczytany post

Awatar użytkownika
Magnolia
Posty: 6849
Rejestracja: 29 sty 2021, 11:31
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 3199
Podziękowano: 3445
Płeć:

Nieprzeczytany post

Bardzo wymowny filmik i rzeczowe wyjaśnienie, dziękuję Marku.
mgr teologii,
„Bóg pragnie, aby wszyscy byli zbawieni i doszli do poznania prawdy” (1 Tm 2,4)
ODPOWIEDZ