Aby skupić się na duchowym aspekcie zbliżających się świąt administracja postanowiła, że od Wielkiego Piątku od godz 10:00 aż do Poniedziałku wielkanocnego do 8:00 na forum będzie wyłączona opcja pisania postów.

Katolickie książki

Pragniemy stworzyć tu życzliwą i braterską atmosferę, chcemy wiedzieć, z kim piszemy - daj się poznać. Przedstaw się użytkownikom forum religijnego.
Fina
Posty: 36
Rejestracja: 31 mar 2021, 20:51
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 15
Podziękowano: 15
Płeć:

Nieprzeczytany post

Podzielcie się katolickimi książkami jakie czytaliście, mogą być w dowolnej tematyce, np o małżeństwie, relacji z Bogiem, kościele.
Awatar użytkownika
Magnolia
Posty: 6855
Rejestracja: 29 sty 2021, 11:31
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 3202
Podziękowano: 3447
Płeć:

Nieprzeczytany post

Witaj Fina, cieszę się, że do nas dołączyłaś.
Mamy taki dział z książkami i tam dzielimy się tymi, które przeczytaliśmy w ostatnim czasie.
Mamy także długa listę wartościowych książek:
viewtopic.php?f=26&t=37&p=150#p150

A tu jest miejsce, w tym wątku, do napisania kilka informacji o Tobie, tyle ile chcesz, by dać nam się poznać. :) :-bd
Nas możesz poznać przez nasze wątki powitalne w tym dziale.

Czuj się jak u siebie w domu. :-bd
mgr teologii,
„Bóg pragnie, aby wszyscy byli zbawieni i doszli do poznania prawdy” (1 Tm 2,4)
Fina
Posty: 36
Rejestracja: 31 mar 2021, 20:51
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 15
Podziękowano: 15
Płeć:

Nieprzeczytany post

Dziękuje bardzo za tak długą listę książek. Jeśli chodzi o mnie to jest młodą kobietą, która przygotowuje się do małżeństwa i szukam miejsca, w którym mogę podyskutować o tematyce wiary.
Awatar użytkownika
Magnolia
Posty: 6855
Rejestracja: 29 sty 2021, 11:31
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 3202
Podziękowano: 3447
Płeć:

Nieprzeczytany post

Fina pisze: 05 kwie 2021, 14:43 Dziękuje bardzo za tak długą listę książek. Jeśli chodzi o mnie to jest młodą kobietą, która przygotowuje się do małżeństwa i szukam miejsca, w którym mogę podyskutować o tematyce wiary.
No to trafiłaś wspaniale, bo po to tu jesteśmy. :-bd
mgr teologii,
„Bóg pragnie, aby wszyscy byli zbawieni i doszli do poznania prawdy” (1 Tm 2,4)
Zablokowany