Moralność - oceń niemoralne zachowania - prośba od studentki

Pragniemy stworzyć tu życzliwą i braterską atmosferę, chcemy wiedzieć, z kim piszemy - daj się poznać. Przedstaw się użytkownikom forum religijnego.
psych_wiktoria
Posty: 2
Rejestracja: 26 lip 2021, 15:12
Wyznanie: katolicyzm
Płeć:

Nieprzeczytany post

Dzień dobry!
Chciałabym serdecznie zaprosić wszystkich Państwa do wzięcia udziału w badaniu naukowym, które współprowadzę na Uniwersytecie Wrocławskim. Badanie ma formę ankiety i jest skierowane do osób pełnoletnich.

Oczywiście zwracam się do Państwa z prośbą nieprzypadkowo - tematem mojego badania jest moralność, a zatem wartość szczególnie istotna dla wielu z nas.

Zachęcam do podzielenia się w ankiecie własnymi sądami moralnymi. Zainteresowanych zapraszam pod link: https://moralnosc.weebly.com/?fbclid=Iw ... gnF93dj0Kw

Bardzo dziękuję za wszystkie wypełnienia.
Awatar użytkownika
Magnolia
Posty: 6995
Rejestracja: 29 sty 2021, 11:31
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 3252
Podziękowano: 3483
Płeć:

Nieprzeczytany post

Dopuszczam Twoja prośbę, ale raz, a nie kilkukrotnie na forum, reszta tematów została usunięta.

Witaj na forum.
A czemu Ciebie moralność tak zainteresowała?
mgr teologii,
„Bóg pragnie, aby wszyscy byli zbawieni i doszli do poznania prawdy” (1 Tm 2,4)
psych_wiktoria
Posty: 2
Rejestracja: 26 lip 2021, 15:12
Wyznanie: katolicyzm
Płeć:

Nieprzeczytany post

Magnolia pisze: 26 lip 2021, 16:08 Dopuszczam Twoja prośbę, ale raz, a nie kilkukrotnie na forum, reszta tematów została usunięta.

Witaj na forum.
A czemu Ciebie moralność tak zainteresowała?
Dzień dobry! Dziękuję bardzo za dopuszczenie! :)
Moralność interesuje mnie od około roku, kiedy bliżej poznałam ją od strony psychologii (nie, jak dotychczas, jedynie filozofii). Najbardziej interesuje mnie, dlaczego nie jest uniwersalna i dlaczego odmienność poglądów może wywoływać w różnych grupach kontrowersje. Chciałabym dowiedzieć się, dlaczego tak się dzieje, stąd badania :)
ODPOWIEDZ