Przeprosiny

Pragniemy stworzyć tu życzliwą i braterską atmosferę, chcemy wiedzieć, z kim piszemy - daj się poznać. Przedstaw się użytkownikom forum religijnego.
Melisska

Nieprzeczytany post

Hey wszystkim to ja Ada. Piszę ten post ponieważ
Jestem winna wam przeprosiny, za to że miałam dwa konta (Megi i Mayyy) o czym wiecie bo Magnolia napisala o tym w wątku OGŁOSZENIA (A Bóg mi świadkiem że nie miałam złych zamiarów i nie widziałam ze robie źle), przepraszam też Jacka, za kilka przykrych słów. Gdy chciałam go przeprosić okazało się, że skasował skrzynkę mailową.

Bardzo żałuję wyrządzonej krzywdy. Byłam u spowiedzi przeplakalam pół mszy wiem że jest coś takiego jak Zadośćuczynienie..dlatego jestem winna wam przeprosiny.
Ostatnio też zaczelam Pompejankę w pewnej intencji i dziś rano naszła mnie myśl że powinnam przeprosić. Chodzi też za mną ten fragment z pisma świętego: "A kiedy w dalszym ciągu Go pytali, podniósł się i rzekł do nich: «Kto z was jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci w nią kamieniem».  I powtórnie schyliwszy się, pisał na ziemi.  Kiedy to usłyszeli, jeden po drugim zaczęli odchodzić, poczynając od starszych, aż do ostatnich. Pozostał tylko Jezus i kobieta stojąca na środku".


Zawsze będę miło was wspominać nawet Abi ;) i nasze uszczypliwe zaczepki a potem słowa Jacka bym jej przebaczyła, bo wszyscy jesteśmy siostrami i braćmi w Chrystusie. :)

Przepraszam. Przepraszam z calego serca.

I jak to mówi Przemek z kanału: : Moc w słabości się doskonali: "DO ZOBACZENIA NAJPOZNIEJ W NIEBIE." TRZYMAJCIE SIE PA.
Skaza

Nieprzeczytany post

Nie gniewam się już Ado, zawsze będziesz mi siostrą i będę pamiętał o Tobie w modlitwie. W złości i nerwach padają różne słowa, ale wszyscy upadamy po to by wstać silniejszymi. A będziesz coraz silniejsza trzymając się blisko Pana Boga. Pozdrawiam serdecznie i trzymaj się Ado.
Awatar użytkownika
abi
Posty: 1104
Rejestracja: 02 lut 2021, 15:48
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 254
Podziękowano: 579

Nieprzeczytany post

ale co tak oficjalnie, przeciez zostajesz tu, co nie?
nie spodziewajcie sie po mnie ani wiedzy, ani mądrości
Skaza

Nieprzeczytany post

@abi proszę siostro nie drąż tematu.
Awatar użytkownika
abi
Posty: 1104
Rejestracja: 02 lut 2021, 15:48
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 254
Podziękowano: 579

Nieprzeczytany post

moge byc twoja ciotka najwyzej
nie spodziewajcie sie po mnie ani wiedzy, ani mądrości
Melisska

Nieprzeczytany post

@Skaza

Dziękuje:)

@abi
na razie bede rzadziej na forum

Pozdrawiam was.
Ostatnio zmieniony 28 lip 2022, 19:33 przez Melisska, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ