Witajcie

Pragniemy stworzyć tu życzliwą i braterską atmosferę, chcemy wiedzieć, z kim piszemy - daj się poznać. Przedstaw się użytkownikom forum religijnego.
Awatar użytkownika
Forneus
Posty: 3
Rejestracja: 30 paź 2022, 19:06
Wyznanie: inne wyznanie
Podziękowano: 6
Płeć:

Nieprzeczytany post

Na wstępie zaznaczę, co chyba będzie ważne z racji na rodzaj forum na którym się znajdujemy że nie jestem osobą religijną. Bardziej jestem tutaj z ciekawości, chęci poruszania różnych tematów, poznawania czyjegoś punktu widzenia.

Mam na imię Tomasz, mieszkam w Bieszczadach, większość wolnego czasu spędzam w Bieszczadzkich lasach w okolicach Ustrzyk Dolnych. Lubię przyrodę, góry, mieszkam w najpiękniejszym miejscu na ziemi. Fan mrocznych klimatów oraz ciężkiej muzyki rockowej. Pracuję w pensjonatach, sprzątanie pokoi, prace porządkowe na terenie obiektów, lekkie prace remontowe w domkach gościnnych, przygotowania do sezonu, potem przygotowania do zamknięcia obiektu na zimę itd. Kociarz, dom bez mruczków to tylko budynek :-bd.
Melisska

Nieprzeczytany post

Witam :)
Awatar użytkownika
Magnolia
Posty: 7090
Rejestracja: 29 sty 2021, 11:31
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 3274
Podziękowano: 3495
Płeć:

Nieprzeczytany post

Witaj Tomaszu, ze względu na forum na jakim się znajdujemy, proszę o przeczytanie i przestrzeganie regulaminu tego miejsca.
Jeśli faktycznie chcesz poznać katolicki punkt widzenia to oczywiście będziesz miał na to szansę.
Ale podstawą do rozmowy musi być wzajemny szacunek, co z naszej strony deklarujemy.

Czy mogę mieć od razu do Ciebie prośbę, abyś zmienił awatar na bardziej przyrodniczy, bo piszesz przyroda jest Ci bliska. Bo kolei nam mroczne klimaty nie są bliskie.

Dziękuję z góry.
mgr teologii,
„Bóg pragnie, aby wszyscy byli zbawieni i doszli do poznania prawdy” (1 Tm 2,4)
Awatar użytkownika
Dominik
Posty: 2006
Rejestracja: 29 sty 2021, 10:48
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 591
Podziękowano: 1571
Płeć:

Nieprzeczytany post

Witaj.

Mamy wątek ze zdjęciami swoich pupili. Może wrzucisz tam zdjęcia swoich mruczków?
viewtopic.php?f=2&t=543

Dodano po 28 minutach 19 sekundach:
@Forneus dziękuję że zmieniłeś avatar :)
Nie bój się, robaczku Jakubie,
nieboraku Izraelu!

Izajasza 41, 14

Przekaż mi 1% podatkuKLIK
Awatar użytkownika
esperanza
Posty: 1415
Rejestracja: 10 lut 2021, 19:45
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 1246
Podziękowano: 1059
Płeć:

Nieprzeczytany post

@Forneus cześć! 😊
"Wystarczy ci mojej łaski. Moc, bowiem w słabości się doskonali”. (2Kor 12, 9).
Skaza

Nieprzeczytany post

Hejka.
Awatar użytkownika
Lunka
Posty: 1278
Rejestracja: 08 lis 2021, 14:07
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 955
Podziękowano: 947
Płeć:

Nieprzeczytany post

Cześć. Miło Nam, że tutaj zawitałeś :)
Bądź ze mną, Panie, w moim utrapieniu
Adam2
Posty: 73
Rejestracja: 01 sty 2023, 21:24
Wyznanie: katolicyzm
Płeć:

Nieprzeczytany post

Mroczne klimaty,ciężki rock...hm...To nie za dobrze dla Twojej duszy! Pozdrawiam!
ODPOWIEDZ