Aby skupić się na duchowym aspekcie zbliżających się świąt administracja postanowiła, że od Wielkiego Piątku od godz 10:00 aż do Poniedziałku wielkanocnego do 8:00 na forum będzie wyłączona opcja pisania postów.

Dobra muzyka

O wszystkim, co nam gra w duszy. Muzyka sakralna, liturgiczna, religijna, poważna i popularna. Dzielimy się naszymi ulubionymi utworami i inspirujemy się
Awatar użytkownika
Aloes
Posty: 2390
Rejestracja: 27 gru 2021, 14:47
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 185
Podziękowano: 607

Nieprzeczytany post

Lunka pisze: 13 mar 2022, 22:49 Ale ładne i romantyczne 🙂
Mi sienie podobało nigdy szczególnie:)
Awatar użytkownika
Lunka
Posty: 1278
Rejestracja: 08 lis 2021, 14:07
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 955
Podziękowano: 947
Płeć:

Nieprzeczytany post

Aloes pisze: 13 mar 2022, 23:21
Lunka pisze: 13 mar 2022, 22:49 Ale ładne i romantyczne 🙂
Mi sienie podobało nigdy szczególnie:)
A żonie? 😉
Mnie zawsze za czasów narzeczeństwa wprawiało w zachwyt wysyłanie mi przez narzeczonego piosenek. Też w sumie taki sposób na okazanie uczucia bardzo fajny 😊
Bądź ze mną, Panie, w moim utrapieniu
Awatar użytkownika
Aloes
Posty: 2390
Rejestracja: 27 gru 2021, 14:47
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 185
Podziękowano: 607

Nieprzeczytany post

Lunka pisze: 13 mar 2022, 23:26
Aloes pisze: 13 mar 2022, 23:21
Lunka pisze: 13 mar 2022, 22:49 Ale ładne i romantyczne 🙂
Mi sienie podobało nigdy szczególnie:)
A żonie? 😉
Mnie zawsze za czasów narzeczeństwa wprawiało w zachwyt wysyłanie mi przez narzeczonego piosenek. Też w sumie taki sposób na okazanie uczucia bardzo fajny 😊
Jak poznałem żonę to zasypywalem ja piosenkami na komunikatorze, wyszukiwałem takich których napewno nie znała.:)
Awatar użytkownika
Lunka
Posty: 1278
Rejestracja: 08 lis 2021, 14:07
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 955
Podziękowano: 947
Płeć:

Nieprzeczytany post

No właśnie i może teraz ja zaskocz od czasu do czasu 😊
Mi jak mąż wysłał coś na rocznicę to stopiło lód 😊



Uwielbiam ❤️
@Aloes polecam żonie 🙂
Bądź ze mną, Panie, w moim utrapieniu
Awatar użytkownika
Aloes
Posty: 2390
Rejestracja: 27 gru 2021, 14:47
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 185
Podziękowano: 607

Nieprzeczytany post

Lunka pisze: 13 mar 2022, 23:32 No właśnie i może teraz ja zaskocz od czasu do czasu 😊
Mi jak mąż wysłał coś na rocznicę to stopiło lód 😊



Uwielbiam ❤️
@Aloes polecam żonie 🙂
Teraz puszczam w domu:)

Ale czasem obraca się to przeciw mnie bo oniektóre wykonawczynie bywa zazdrosna:)

Ostatnio o tą Panią z teledysku
Skaza

Nieprzeczytany post

Wybieraj zawsze na wszelkich ekranach sam dźwięk. Nie mam żony, ale czuję, że nikt nie lubi jak inna się kreci przed oczami jej chłopa ;)
Awatar użytkownika
Aloes
Posty: 2390
Rejestracja: 27 gru 2021, 14:47
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 185
Podziękowano: 607

Nieprzeczytany post

Skaza pisze: 13 mar 2022, 23:58 Wybieraj zawsze na wszelkich ekranach sam dźwięk. Nie mam żony, ale czuję, że nikt nie lubi jak inna się kreci przed oczami jej chłopa ;)
Teoretycznie racja, tyle że to nieuzasadnione obawy bo przecież gdyby jakas kobieta mi się podobała i dlatego bym oglądał, to przecież nie włączał bym tego przy zonie, tylko wtedy gdy nie widzi.
Zresztą ona wie jakie wokalistki mi się podobają np Kasia Sienkiewicz z zespołu Kwiat Jabloni czy też aktorka karen gillan z filmu Jumanji, zatem mimo że wyszła druga część to jej nie oglądałem.
Awatar użytkownika
Lunka
Posty: 1278
Rejestracja: 08 lis 2021, 14:07
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 955
Podziękowano: 947
Płeć:

Nieprzeczytany post

Mam tak jak Twoja żona. Trochę to nie sposób wytłumaczyć. Może widzi coś w Twoim spojrzeniu jak to oglądasz.
Ja tym sposobem nie lubię Ariany Grande 😉
Bądź ze mną, Panie, w moim utrapieniu
Awatar użytkownika
Aloes
Posty: 2390
Rejestracja: 27 gru 2021, 14:47
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 185
Podziękowano: 607

Nieprzeczytany post

Lunka pisze: 14 mar 2022, 6:49 Mam tak jak Twoja żona. Trochę to nie sposób wytłumaczyć. Może widzi coś w Twoim spojrzeniu jak to oglądasz.
Ja tym sposobem nie lubię Ariany Grande 😉
Akurat jej nie słucham.
Ale włączyłem z ciekawości, no teledyski ma tragicznie rozerotyzowane.
Awatar użytkownika
Lunka
Posty: 1278
Rejestracja: 08 lis 2021, 14:07
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 955
Podziękowano: 947
Płeć:

Nieprzeczytany post

Mąż też nie słucha ale wie jak wygląda i twierdzi że jest ładna. A muzykę to ma przeciętna
Bądź ze mną, Panie, w moim utrapieniu
Zagubiona
Posty: 319
Rejestracja: 11 mar 2022, 13:27
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 3
Podziękowano: 51
Płeć:

Nieprzeczytany post

Dla mnie Brad Pitt był zawsze przystojny.
A ten Film uwielbiam oglądać wiele razy.


Dodano po 13 minutach 17 sekundach:
Lunka pisze: 14 mar 2022, 8:10 Mąż też nie słucha ale wie jak wygląda i twierdzi że jest ładna. A muzykę to ma przeciętna
A mąż o Tobie co twierdzi? Co sama o sobie myślisz?
Awatar użytkownika
Aloes
Posty: 2390
Rejestracja: 27 gru 2021, 14:47
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 185
Podziękowano: 607

Nieprzeczytany post

Lunka pisze: 14 mar 2022, 8:10 Mąż też nie słucha ale wie jak wygląda i twierdzi że jest ładna. A muzykę to ma przeciętna
Wg mnie nie jest, ale to też dziwne że kobiety czują się zagrożone przez jakąś piosenkarkę z ekranu.
Skaza

Nieprzeczytany post

Aloes pisze: 14 mar 2022, 0:32
Skaza pisze: 13 mar 2022, 23:58 Wybieraj zawsze na wszelkich ekranach sam dźwięk. Nie mam żony, ale czuję, że nikt nie lubi jak inna się kreci przed oczami jej chłopa ;)
Teoretycznie racja, tyle że to nieuzasadnione obawy bo przecież gdyby jakas kobieta mi się podobała i dlatego bym oglądał, to przecież nie włączał bym tego przy zonie, tylko wtedy gdy nie widzi.
Zresztą ona wie jakie wokalistki mi się podobają np Kasia Sienkiewicz z zespołu Kwiat Jabloni czy też aktorka karen gillan z filmu Jumanji, zatem mimo że wyszła druga część to jej nie oglądałem.
Wiesz to nie jest kwestia racjonalności tych obaw o jakąś znaną kobietę tylko o to, że patrząc na drugą choćby "niegroźnie" podważa się tak jakby autorytet swojej własnej kobiety jako numeru jeden. To trochę tak jakbyś dajmy na to pokłócił się z żoną któregoś dnia i się gniewacie byłeś dla niej przykry trochę w słowach a tutaj dzwoni nagle koleżanka z pracy i ćwierkacie sobie w najlepsze i ona żona kątem oka widzi, że mówisz do innej w sposób łagodny bardziej przyjazny. To podkopuje bardzo morale i robi rysę. Pewnie to kwestia osobistego podejścia trochę, ale lepiej nie robić drugiemu co tobie nie miłe i skupiać się na sobie nawzajem. Już samo to, że ona orientuje się które Ci się podobają jest dla mnie trochę dziwne. Może oczywiście tak jest między wami od początku i Ty też wiesz jacy jej się podobają, ale dla mnie to trochę nie tego by używać zwrotów " ona mi się podoba " w rozmowie z małżonką. Ja bym tak chyba nie umiał postępować, ale za mało wiem by się jednoznacznie wypowiadać.
Awatar użytkownika
Aloes
Posty: 2390
Rejestracja: 27 gru 2021, 14:47
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 185
Podziękowano: 607

Nieprzeczytany post

Skaza pisze: 14 mar 2022, 15:50
Aloes pisze: 14 mar 2022, 0:32
Skaza pisze: 13 mar 2022, 23:58 Wybieraj zawsze na wszelkich ekranach sam dźwięk. Nie mam żony, ale czuję, że nikt nie lubi jak inna się kreci przed oczami jej chłopa ;)
Teoretycznie racja, tyle że to nieuzasadnione obawy bo przecież gdyby jakas kobieta mi się podobała i dlatego bym oglądał, to przecież nie włączał bym tego przy zonie, tylko wtedy gdy nie widzi.
Zresztą ona wie jakie wokalistki mi się podobają np Kasia Sienkiewicz z zespołu Kwiat Jabloni czy też aktorka karen gillan z filmu Jumanji, zatem mimo że wyszła druga część to jej nie oglądałem.
Wiesz to nie jest kwestia racjonalności tych obaw o jakąś znaną kobietę tylko o to, że patrząc na drugą choćby "niegroźnie" podważa się tak jakby autorytet swojej własnej kobiety jako numeru jeden. To trochę tak jakbyś dajmy na to pokłócił się z żoną któregoś dnia i się gniewacie byłeś dla niej przykry trochę w słowach a tutaj dzwoni nagle koleżanka z pracy i ćwierkacie sobie w najlepsze i ona żona kątem oka widzi, że mówisz do innej w sposób łagodny bardziej przyjazny. To podkopuje bardzo morale i robi rysę. Pewnie to kwestia osobistego podejścia trochę, ale lepiej nie robić drugiemu co tobie nie miłe i skupiać się na sobie nawzajem. Już samo to, że ona orientuje się które Ci się podobają jest dla mnie trochę dziwne. Może oczywiście tak jest między wami od początku i Ty też wiesz jacy jej się podobają, ale dla mnie to trochę nie tego by używać zwrotów " ona mi się podoba " w rozmowie z małżonką. Ja bym tak chyba nie umiał postępować, ale za mało wiem by się jednoznacznie wypowiadać.
Ale taki lęk może wynikać z jakiegos niskiego poczucia własnej wartości, oraz tego że chcemy kogoś zagarnąć a nie kochać w wolności.
W temacie piosenka:
Skaza

Nieprzeczytany post

Rozumiem bracie i szanuję Twój punkt widzenia na to, ale mi osobiście kojarzy się ta sytuacja z nie powodowaniem przykrości drugiej osobie i okazywaniu poprzez swoje zachowanie wyjątkowości uczuć względem niej. W sensie, że liczy się tylko ona i na inne nie chce mi się nawet patrzeć tak samemu z siebie. Zagarnianie i jakaś niewola to nie kojarzy mi się ze związkami czy małżeństwem. Miłość to wyklucza jeśli jest szczera.

Ps. Ale ok koniec oftopu bo nas pogonią ;)
Ostatnio zmieniony 14 mar 2022, 20:31 przez Skaza, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Aloes
Posty: 2390
Rejestracja: 27 gru 2021, 14:47
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 185
Podziękowano: 607

Nieprzeczytany post

To zapodaj muzykę, @Skaza
Awatar użytkownika
Lunka
Posty: 1278
Rejestracja: 08 lis 2021, 14:07
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 955
Podziękowano: 947
Płeć:

Nieprzeczytany post

Kończę offtop 😉

Bądź ze mną, Panie, w moim utrapieniu
Skaza

Nieprzeczytany post

Aloes pisze: 14 mar 2022, 20:48 To zapodaj muzykę, @Skaza
U mnie jak zazwyczaj stara klasyka ... :)

Awatar użytkownika
Magnolia
Posty: 6849
Rejestracja: 29 sty 2021, 11:31
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 3199
Podziękowano: 3445
Płeć:

Nieprzeczytany post

Cudna ta piosenka. Cudna.
mgr teologii,
„Bóg pragnie, aby wszyscy byli zbawieni i doszli do poznania prawdy” (1 Tm 2,4)
Zagubiona
Posty: 319
Rejestracja: 11 mar 2022, 13:27
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 3
Podziękowano: 51
Płeć:

Nieprzeczytany post

Aloes pisze: 14 mar 2022, 0:32
karen gillan z filmu Jumanji, zatem mimo że wyszła druga część to jej nie oglądałem.


Naprawdę takie kobiety się podobają faceta?

No to ja nigdy taka nie będę, zatem nie mam szans na męża:/
ODPOWIEDZ