Selfie, a raczej deklaracja

Rozmowy na forum katolickim przy kawie i herbacie.
Janusz

Nieprzeczytany post

Tak, Mam określone poglądy prawicowe. Nie jestem żadnym czynnym politykiem, ale jak pamiętam, od zawsze - z domu, mam zdrowy i moralny kręgosłup. Jestem dumny z faktu bycia Polakiem.
Mała zagadka, który to ja?:)
Tak, ten z prawej i z Ziemi Lubuskiej.
Reasumując, poglądy, koty i wakat na Właścicielkę koszulki. Koniec prezentacji:)

A resztę...resztę zostawiam Jezusowi.

Obrazek
Awatar użytkownika
Aloes
Posty: 2390
Rejestracja: 27 gru 2021, 14:47
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 185
Podziękowano: 608

Nieprzeczytany post

Czyli ewentualna żona musi popierać PiS?

Tutaj chyba nie ma takich kobiet:P
Janusz

Nieprzeczytany post

Aloes, nie zgrywaj sie na takiego tępego, bo nim nie jesteś. Nie, nie musi popierać PISu, ani jakiejkolwiek innej partii. Wyrażnie napisałem, że mam takie a nie inne poglądy i kultywuje takie wartości. Zatem nie byłoby mi po drodze z Kimś, kto np. w Polsce popiera populizm i jest orędownikiem hipokryzji, plucia, szemrania (sic!) obalania wartości i świętości, ..zagranicznych spraw... O całej reszcie skojarzeń, mądrych inaczej - nie wspominając.
Nawiasem mówiąc, nie jestem członkiem żadnej partii, a jak powstawała Solidarność to wszystkich pozapisywałem, a sam o tym zapomniałem.
A może ciekawostka; Wiecie, co poza Jahwe najbardziej powtarza się w Starym Testamencie? Zwrot we wszystkich koniugacjach; Prawo i Sprawiedliwość;)
Odkryłem (nie tylko dlatego, żeby Aloes nie miał pretekstu..)że Stary Testament jest niedoceniany, bo bardzo wiele w nim przykazań do życia w prawości. Amen.