Offtopik, czyli rozmowy niekontrolowane

Rozmowy na forum katolickim przy kawie i herbacie.
Skaza

Nieprzeczytany post

Obrazek

Czasami najlepiej rozmawia się z kimś wyjątkowym poprzez milczenie w jego obecności ...
Awatar użytkownika
Aloes
Posty: 2390
Rejestracja: 27 gru 2021, 14:47
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 185
Podziękowano: 608

Nieprzeczytany post

8-| Czy ktoś śledzi rozwód Deepa i Amber? Podobno były historię o defekacji do poscieli :-o
Skaza

Nieprzeczytany post

Aloes pisze: 04 maja 2022, 21:48 8-| Czy ktoś śledzi rozwód Deepa i Amber? Podobno były historię o defekacji do poscieli :-o
Nie, tą jedną cechę mam od zawsze kiedy pamiętam. Nigdy nie byłem wścibski obserwując życie sąsiadów, kogoś znanego itp.
Gdy kogoś znam bardziej i lubię to i owszem interesuje się co u niego słychać, ale obcych ludzi życie nie interesuje mnie zupełnie.
Awatar użytkownika
Lunka
Posty: 1278
Rejestracja: 08 lis 2021, 14:07
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 956
Podziękowano: 947
Płeć:

Nieprzeczytany post

Aloes pisze: 04 maja 2022, 21:48 8-| Czy ktoś śledzi rozwód Deepa i Amber? Podobno były historię o defekacji do poscieli :-o
Takie publiczne wyciąganie podobnych rzeczy jest po prostu porażką.
Deppa lubię jako aktora od dzieciaka. Nie chcę wchodzić w to co się dzieje. Bóg jeden wie kto ma rację.
Bądź ze mną, Panie, w moim utrapieniu
Adam880

Nieprzeczytany post

Aloes pisze: 04 maja 2022, 21:48 8-| Czy ktoś śledzi rozwód Deepa i Amber? Podobno były historię o defekacji do poscieli :-o
nie znam tych aktorów. A wśród celebrytów to jest normalne... Poza tym nie śledze, bo nawet nie słyszałem i nie wiem.
Ostatnio zmieniony 05 maja 2022, 8:00 przez Adam880, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Aloes
Posty: 2390
Rejestracja: 27 gru 2021, 14:47
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 185
Podziękowano: 608

Nieprzeczytany post

Adam880 pisze: 05 maja 2022, 7:59
Aloes pisze: 04 maja 2022, 21:48 8-| Czy ktoś śledzi rozwód Deepa i Amber? Podobno były historię o defekacji do poscieli :-o
nie znam tych aktorów.
Nie znasz Johnnego Deepa? Piraci z Karaibów kojarzysz?
Awatar użytkownika
Dominik
Posty: 2024
Rejestracja: 29 sty 2021, 10:48
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 601
Podziękowano: 1580
Płeć:

Nieprzeczytany post

Obrazek
Nie bój się, robaczku Jakubie,
nieboraku Izraelu!

Izajasza 41, 14

Przekaż mi 1% podatkuKLIK
Awatar użytkownika
Aloes
Posty: 2390
Rejestracja: 27 gru 2021, 14:47
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 185
Podziękowano: 608

Nieprzeczytany post

Lunka pisze: 05 maja 2022, 7:57
Aloes pisze: 04 maja 2022, 21:48 8-| Czy ktoś śledzi rozwód Deepa i Amber? Podobno były historię o defekacji do poscieli :-o
Takie publiczne wyciąganie podobnych rzeczy jest po prostu porażką.
Deppa lubię jako aktora od dzieciaka. Nie chcę wchodzić w to co się dzieje. Bóg jeden wie kto ma rację.
A sorry to nie rozwód tylko proces o zniesławienie :D
Adam880

Nieprzeczytany post

Aloes pisze: 05 maja 2022, 8:12
Adam880 pisze: 05 maja 2022, 7:59
Aloes pisze: 04 maja 2022, 21:48 8-| Czy ktoś śledzi rozwód Deepa i Amber? Podobno były historię o defekacji do poscieli :-o
nie znam tych aktorów.
Nie znasz Johnnego Deepa? Piraci z Karaibów kojarzysz?
kojarze film ,ale aktorów nie za bardzo, juz tak mam :).
Awatar użytkownika
Magnolia
Posty: 7193
Rejestracja: 29 sty 2021, 11:31
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 3302
Podziękowano: 3530
Płeć:

Nieprzeczytany post

Aloes pisze: 04 maja 2022, 21:48 8-| Czy ktoś śledzi rozwód Deepa i Amber? Podobno były historię o defekacji do poscieli :-o
Co robią ludzie po drugiej stronie globu mnie mało interesuje, podobnie jak nie interesuje się co robią za ścianą.
Ale to, że uznałeś żeby właśnie taką informacją się podzielić z innymi katolikami na katolickim forum... to nawet nie umiem skomentować...
mgr teologii,
„Bóg pragnie, aby wszyscy byli zbawieni i doszli do poznania prawdy” (1 Tm 2,4)
Awatar użytkownika
Aloes
Posty: 2390
Rejestracja: 27 gru 2021, 14:47
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 185
Podziękowano: 608

Nieprzeczytany post

Magnolia pisze: 05 maja 2022, 9:01
Aloes pisze: 04 maja 2022, 21:48 8-| Czy ktoś śledzi rozwód Deepa i Amber? Podobno były historię o defekacji do poscieli :-o
Co robią ludzie po drugiej stronie globu mnie mało interesuje, podobnie jak nie interesuje się co robią za ścianą.
Ale to, że uznałeś żeby właśnie taką informacją się podzielić z innymi katolikami na katolickim forum... to nawet nie umiem skomentować...
Widzów Magnolio ja też tego nie śledzę. A ową informacje napisał na Twitterze Mateusz Ochman, dość znany publicysta katolicki, więc może enie słusznie aż tak się oburzasz;)
Czasem warto mieć więcej dystansu do otaczającego świata a nie na wszystko połykać kij od szczotki.
Skaza

Nieprzeczytany post

W sumie racja, brata Aloesa poniosła trochę popkulturowa machina.
Pana Ochmana nie znam, ale każdy może zbłądzić pewnie ten Pan również.
Nie zaszkodzi jak tego kija czasami zachowasz Aloes bo nie wszędzie wypada o wszystkim :D
Awatar użytkownika
Magnolia
Posty: 7193
Rejestracja: 29 sty 2021, 11:31
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 3302
Podziękowano: 3530
Płeć:

Nieprzeczytany post

Jeśli mnie coś oburza to mówię o tym głośno. W procesie mowa o wielu okolicznościach, przeróżnych, przepytywani są świadkowie i td. a Ty ze wszystkich okoliczności wyłowiłeś prawie tą...
niezdrowe zaciekawienie... tak uważam...

Mi wspomniała o tym znajoma na działkach, nakreśliła kontekst i wydała swoją opinię, wieczorem zajrzałam na YT i coś obejrzałam... gdy trafiłam na wypowiedź Deepa, że przez ten artykuł, który napisała Amber, w którym nawet nie było Jego nazwiska stracił wszystko, od dobrego imienia po kontrakty, pieniądze i znajomych itd.
To mówił szczerze i było to przejmujące.
Na tym skończyłam przeglądanie tych wiadomości.

Gdy chcesz powtórzyć jakąś wiadomość o innym człowieku to zastanów się czy taka samą wiadomość o sobie chciałbyś gdzieś w necie przeczytać.
Wszystko więc, co byście chcieli, żeby wam ludzie czynili, i wy im czyńcie. Mt 7, 12
mgr teologii,
„Bóg pragnie, aby wszyscy byli zbawieni i doszli do poznania prawdy” (1 Tm 2,4)
Skaza

Nieprzeczytany post

https://www.tvp.info/43342600/policja-i ... tury-wideo

To jest fajna informacja na początek dnia ;) może ktoś jeszcze nie słyszał o pewnej dzielnej zwierzęcej mamie.
Awatar użytkownika
Aloes
Posty: 2390
Rejestracja: 27 gru 2021, 14:47
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 185
Podziękowano: 608

Nieprzeczytany post

Zmieniając temat. Wiecie że w Polsce żeby odrzucić spadek w imieniu dziecka trzeba złożyć wniosek do sądu i sąd musi to rozpatrzeć?
Co o tym myślicie?
Mnie to denerwuje.
Awatar użytkownika
Lunka
Posty: 1278
Rejestracja: 08 lis 2021, 14:07
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 956
Podziękowano: 947
Płeć:

Nieprzeczytany post

Sorki ale muszę. Przestańcie pisać Deep bo to Depp :ymblushing: :-*

@Magnolia też dla mnie to niepojęte rzucanie takich oskarżeń i takie konsekwencje... :-\

Macie jakiś ulubiony film z Johnnym? Ja chyba lubię wszystkie :ymblushing:
Pierwszy jaki z nim obejrzałam (tata oglądał a ja po cichaczu) "jeździec bez głowy" :)) idealne kino dla dziecka.
Bądź ze mną, Panie, w moim utrapieniu
Awatar użytkownika
Aloes
Posty: 2390
Rejestracja: 27 gru 2021, 14:47
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 185
Podziękowano: 608

Nieprzeczytany post

Magnolia pisze: 05 maja 2022, 9:14
Mi wspomniała o tym znajoma na działkach, nakreśliła kontekst i wydała swoją opinię, wieczorem zajrzałam na YT i coś obejrzałam... gdy trafiłam na wypowiedź Deepa, że przez ten artykuł, który napisała Amber, w którym nawet nie było Jego nazwiska stracił wszystko, od dobrego imienia po kontrakty, pieniądze i znajomych itd.
To mówił szczerze i było to przejmujące.
Na tym skończyłam przeglądanie tych wiadomości.
To przeglądałas więcej niż ja. :P
No a co do jego szczerości to pamiętaj że jest profesjonalnym aktorem.

Dodano po 1 minucie 32 sekundach:
Lunka pisze: 05 maja 2022, 9:27

@Magnolia też dla mnie to niepojęte rzucanie takich oskarżeń i takie konsekwencje... :-\

A pojęte jest dla Ciebie że Amber miała wczensiej żonę a potem sobie męża wzięła.?
Dla mnie nie.
Ostatnio zmieniony 05 maja 2022, 9:27 przez Aloes, łącznie zmieniany 1 raz.
Skaza

Nieprzeczytany post

Z nim kojarzę głównie filmy z serii Piraci z Karaibów i ten w którym był robotem z palcami z metalu i kosił fajnie żywopłoty ;)
Skaza głównie trzymał się zawsze komedii i familijnych a Johnny grywał w nieco innych bardziej mocnych tematycznie filmach z tego co pamiętam. Jednym z moich ulubionych aktorów jest Arnold Schwarzenegger :ymblushing: choć zdaje sobie sprawę, że jego warsztat umiejętności nie jest zbytnio ceniony.

Dodano po 5 minutach 41 sekundach:
Aloes pisze: 05 maja 2022, 9:29
Magnolia pisze: 05 maja 2022, 9:14
Mi wspomniała o tym znajoma na działkach, nakreśliła kontekst i wydała swoją opinię, wieczorem zajrzałam na YT i coś obejrzałam... gdy trafiłam na wypowiedź Deepa, że przez ten artykuł, który napisała Amber, w którym nawet nie było Jego nazwiska stracił wszystko, od dobrego imienia po kontrakty, pieniądze i znajomych itd.
To mówił szczerze i było to przejmujące.
Na tym skończyłam przeglądanie tych wiadomości.
To przeglądałas więcej niż ja. :P
No a co do jego szczerości to pamiętaj że jest profesjonalnym aktorem.

Dodano po 1 minucie 32 sekundach:
Lunka pisze: 05 maja 2022, 9:27

@Magnolia też dla mnie to niepojęte rzucanie takich oskarżeń i takie konsekwencje... :-\

A pojęte jest dla Ciebie że Amber miała wczensiej żonę a potem sobie męża wzięła.?
Dla mnie nie.
W kręgach aktorskich i show biznesie nie ma sensu bracie doszukiwać się jakiś odniesień do zasad moralnych i etycznych to pokręcony świat w którym ludzie oderwani są od rzeczywistości kompletnie. Lepiej film obejrzeć, pośmiać się lub poddać refleksji a o reszcie prędko zapomnieć.
Zagubiona
Posty: 319
Rejestracja: 11 mar 2022, 13:27
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 3
Podziękowano: 51
Płeć:

Nieprzeczytany post

Skaza pisze: 05 maja 2022, 12:30
W kręgach aktorskich i show biznesie nie ma sensu bracie doszukiwać się jakiś odniesień do zasad moralnych i etycznych to pokręcony świat w którym ludzie oderwani są od rzeczywistości kompletnie. Lepiej film obejrzeć, pośmiać się lub poddać refleksji a o reszcie prędko zapomnieć.
Ja takie sytuacje znam wśród znajomych tzn np homoseksualne związki a nie gdzieś tam odległe wśród jakiś gwiazd Hollywood.
To jest rzeczywistość Skazo, która nas otacza a nie jest gdzieś daleko.
Ostatnio zmieniony 05 maja 2022, 12:58 przez Zagubiona, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Lunka
Posty: 1278
Rejestracja: 08 lis 2021, 14:07
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 956
Podziękowano: 947
Płeć:

Nieprzeczytany post

@Aloes jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze 💸💸💸
Nie znajdziesz tu logiki. Szkoda chłopa.
Bądź ze mną, Panie, w moim utrapieniu