Offtopik, czyli rozmowy niekontrolowane

Rozmowy na forum katolickim przy kawie i herbacie.
Skaza

Nieprzeczytany post

Pewnie po części trochę tak @Zagubiona , ale nie samymi związkami i uczuciami człowiek żyje.
W świeci mas mediów są przeróżne pułapki od zatracenia się w bogactwie po uzależnienia aż po dziwne pomysły jak u aktora Martina Lawrence który ponoć swojego czasu jak czytałem kiedyś zaczął uważać się za nieśmiertelnego i niemal zginął przez to bo odbiło mu od popularności do tego stopnia. Nie ma zbyt wielu rzeczy bardziej mieszających w głowie niż sława i nic bardziej niszczącego od wielkich pieniędzy. Tylko nieliczni są w stanie oprzeć się ich negatywnej sile. Dobrze, że nie umiem śpiewać a w silnym stresie się zacinam i niemal jąkam czasami bo jeszcze bym zbzikował i uważał się za supermana :)
Megi

Nieprzeczytany post

Jak wam minęła sobota??
:)
Skaza

Nieprzeczytany post

Mi minęła na pierwszych planach względem wyjazdu na działkę. Spisałem co muszę jeszcze kupić w tygodniu na zapas bo tam gdzie pojadę sklepy daleko a auta nie mam. Trochę porządków jeszcze, trochę ze zwierzątkiem swoim się pobawiłem i objadałem się batonami w sumie dzisiaj sporo ich zjadłem bo aż cztery, ale chipsów ani okruszka, więc sukces jak na sobotę i tak minęło jakoś :)

A jak Tobie minęła @Megi ?
Ostatnio zmieniony 07 maja 2022, 21:55 przez Skaza, łącznie zmieniany 1 raz.
Max
Posty: 12
Rejestracja: 08 maja 2022, 12:29
Wyznanie: inne wyznanie
Płeć:

Nieprzeczytany post

Mam 38 lat i jestem zadbany. Chętnie poznam mężatkę z Warszawy i bliskich okolic w celu wspólnej zabawy ;) Jestem żonaty, gwarantuję dyskrecję.
Awatar użytkownika
Magnolia
Posty: 7202
Rejestracja: 29 sty 2021, 11:31
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 3302
Podziękowano: 3532
Płeć:

Nieprzeczytany post

Myśle że masz poczucie humoru by się reklamować na katolickim forum😂😂😂 do łez ze śmiechu mnie doprowadziłeś @Max
mgr teologii,
„Bóg pragnie, aby wszyscy byli zbawieni i doszli do poznania prawdy” (1 Tm 2,4)
Awatar użytkownika
Dominik
Posty: 2025
Rejestracja: 29 sty 2021, 10:48
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 601
Podziękowano: 1580
Płeć:

Nieprzeczytany post

@Max musisz być nieźle zdesperowany skoro na tym forum napisałeś =))
Nie bój się, robaczku Jakubie,
nieboraku Izraelu!

Izajasza 41, 14

Przekaż mi 1% podatkuKLIK
Skaza

Nieprzeczytany post

Fakt niezły żarcik, mógłbym treść zapożyczyć do zrobienia mema tylko, że zamieniłbym kilka zwrotów na np. " Mam 31 lat i jestem zaniedbany " :D ;))
Awatar użytkownika
Marek Piotrowski
Posty: 1903
Rejestracja: 30 sty 2021, 22:00
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 293
Podziękowano: 993
Płeć:

Nieprzeczytany post

Obrazek
Max
Posty: 12
Rejestracja: 08 maja 2022, 12:29
Wyznanie: inne wyznanie
Płeć:

Nieprzeczytany post

Magnolia pisze: 08 maja 2022, 12:40 Myśle że masz poczucie humoru by się reklamować na katolickim forum😂😂😂 do łez ze śmiechu mnie doprowadziłeś @Max
Nie ma za co :) Jeżeli chodzi o poczucie humoru to lubię temat śmierci Fascynująca odpowiedź BTW, Magnolia. Na innym forum katolickim zostałem zablokowany za moją ofertę. Nie rozumiem skąd ten brak tolerancji wśród katolików. Nic przecież obscenicznego nie napisałem :-bd

Dodano po 2 minutach 59 sekundach:
Dominik pisze: 08 maja 2022, 12:47 @Max musisz być nieźle zdesperowany skoro na tym forum napisałeś =))
Nie aż tak bardzo jak myślisz, ale szanuję Twoją opinię. Jednocześnie liczę na tolerancję i empatię, którą zapewne masz. Jak masz żonę to możesz jej się przy okazji zapytać czy nie chce się ze mną spotkać :)
Awatar użytkownika
Aloes
Posty: 2390
Rejestracja: 27 gru 2021, 14:47
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 185
Podziękowano: 608

Nieprzeczytany post

Max pisze: 08 maja 2022, 16:48
Magnolia pisze: 08 maja 2022, 12:40 Myśle że masz poczucie humoru by się reklamować na katolickim forum😂😂😂 do łez ze śmiechu mnie doprowadziłeś @Max
Nie ma za co :) Jeżeli chodzi o poczucie humoru to lubię temat śmierci Fascynująca odpowiedź BTW, Magnolia. Na innym forum katolickim zostałem zablokowany za moją ofertę. Nie rozumiem skąd ten brak tolerancji wśród katolików. Nic przecież obscenicznego nie napisałem :-bd

Dodano po 2 minutach 59 sekundach:
Dominik pisze: 08 maja 2022, 12:47 @Max musisz być nieźle zdesperowany skoro na tym forum napisałeś =))
Nie aż tak bardzo jak myślisz, ale szanuję Twoją opinię. Jednocześnie liczę na tolerancję i empatię, którą zapewne masz. Jak masz żonę to możesz jej się przy okazji zapytać czy nie chce się ze mną spotkać :)
A po co Ci akurat mężatka?
Max
Posty: 12
Rejestracja: 08 maja 2022, 12:29
Wyznanie: inne wyznanie
Płeć:

Nieprzeczytany post

Skaza pisze: 08 maja 2022, 14:43 Fakt niezły żarcik, mógłbym treść zapożyczyć do zrobienia mema tylko, że zamieniłbym kilka zwrotów na np. " Mam 31 lat i jestem zaniedbany " :D ;))
No jestem zadbany. Stwierdzam fakty, więc nie rozumiem z czego masz szyderę. Jeżeli jesteś zaniedbany to będę się za Ciebie modlił :)
Max
Posty: 12
Rejestracja: 08 maja 2022, 12:29
Wyznanie: inne wyznanie
Płeć:

Nieprzeczytany post

Aloes pisze: 08 maja 2022, 16:48
Max pisze: 08 maja 2022, 16:48
Magnolia pisze: 08 maja 2022, 12:40 Myśle że masz poczucie humoru by się reklamować na katolickim forum😂😂😂 do łez ze śmiechu mnie doprowadziłeś @Max
Nie ma za co :) Jeżeli chodzi o poczucie humoru to lubię temat śmierci Fascynująca odpowiedź BTW, Magnolia. Na innym forum katolickim zostałem zablokowany za moją ofertę. Nie rozumiem skąd ten brak tolerancji wśród katolików. Nic przecież obscenicznego nie napisałem :-bd

Dodano po 2 minutach 59 sekundach:
Dominik pisze: 08 maja 2022, 12:47 @Max musisz być nieźle zdesperowany skoro na tym forum napisałeś =))
Nie aż tak bardzo jak myślisz, ale szanuję Twoją opinię. Jednocześnie liczę na tolerancję i empatię, którą zapewne masz. Jak masz żonę to możesz jej się przy okazji zapytać czy nie chce się ze mną spotkać :)
A po co Ci akurat mężatka?
Mężatki są najbardziej dyskretne.
Awatar użytkownika
Dominik
Posty: 2025
Rejestracja: 29 sty 2021, 10:48
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 601
Podziękowano: 1580
Płeć:

Nieprzeczytany post

Żarty mają pewną granicę. Jestem za dawaniem szansy żartownisiom, może coś dobrego z tego wyjdzie.
Moją żonę jednak zostaw w spokoju, to nie było smaczne. Szanuj nas, a nie powinno być problemu.
Nie bój się, robaczku Jakubie,
nieboraku Izraelu!

Izajasza 41, 14

Przekaż mi 1% podatkuKLIK
Awatar użytkownika
Aloes
Posty: 2390
Rejestracja: 27 gru 2021, 14:47
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 185
Podziękowano: 608

Nieprzeczytany post

Max pisze: 08 maja 2022, 16:50
Skaza pisze: 08 maja 2022, 14:43 Fakt niezły żarcik, mógłbym treść zapożyczyć do zrobienia mema tylko, że zamieniłbym kilka zwrotów na np. " Mam 31 lat i jestem zaniedbany " :D ;))
No jestem zadbany. Stwierdzam fakty, więc nie rozumiem z czego masz szyderę. Jeżeli jesteś zaniedbany to będę się za Ciebie modlił :)
A co to znaczy z jestes zadbany?
Max
Posty: 12
Rejestracja: 08 maja 2022, 12:29
Wyznanie: inne wyznanie
Płeć:

Nieprzeczytany post

Aloes pisze: 08 maja 2022, 17:15
Max pisze: 08 maja 2022, 16:50
Skaza pisze: 08 maja 2022, 14:43 Fakt niezły żarcik, mógłbym treść zapożyczyć do zrobienia mema tylko, że zamieniłbym kilka zwrotów na np. " Mam 31 lat i jestem zaniedbany " :D ;))
No jestem zadbany. Stwierdzam fakty, więc nie rozumiem z czego masz szyderę. Jeżeli jesteś zaniedbany to będę się za Ciebie modlił :)
A co to znaczy z jestes zadbany?
Wyraz ZADBANY posiada 7 definicji: 1. ZADBANY - Czysty 2. ZADBANY - Porządny, czysty 3. ZADBANY - Schludny 4. ZADBANY - starannie utrzymany, taki, o którego ktoś dba 5. ZADBANY - taki, który dobrze wygląda, dba o siebie 6. ZADBANY - Utrzymany w porządku 7. ZADBANY - wypielęgnowany
znalezione na: https://edefinicje.pl/co-to-jest-zadbany
+ eDefinicje.pl
Skaza

Nieprzeczytany post

Max pisze: 08 maja 2022, 16:50
Skaza pisze: 08 maja 2022, 14:43 Fakt niezły żarcik, mógłbym treść zapożyczyć do zrobienia mema tylko, że zamieniłbym kilka zwrotów na np. " Mam 31 lat i jestem zaniedbany " :D ;))
No jestem zadbany. Stwierdzam fakty, więc nie rozumiem z czego masz szyderę. Jeżeli jesteś zaniedbany to będę się za Ciebie modlił :)
;)) Nie dość, że zadbany to jeszcze oczytany :))
Ostatnio zmieniony 08 maja 2022, 18:40 przez Skaza, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Magnolia
Posty: 7202
Rejestracja: 29 sty 2021, 11:31
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 3302
Podziękowano: 3532
Płeć:

Nieprzeczytany post

A słuchaj myślałeś już o tym jakie będziesz miał poczucie winy po cudzołóstwie? Albo gdy cudzołóstwo będzie powodem rozpadu twojego i czyjegoś małżeństwa?
Chcesz dobrej zabawy a możesz stracić wszystko co masz teraz. Myślałeś o tym?
mgr teologii,
„Bóg pragnie, aby wszyscy byli zbawieni i doszli do poznania prawdy” (1 Tm 2,4)
Awatar użytkownika
Dominik
Posty: 2025
Rejestracja: 29 sty 2021, 10:48
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 601
Podziękowano: 1580
Płeć:

Nieprzeczytany post

Mam nadzieję że Max tylko tak nas trolluje. Prawda?
Nie bój się, robaczku Jakubie,
nieboraku Izraelu!

Izajasza 41, 14

Przekaż mi 1% podatkuKLIK
Max
Posty: 12
Rejestracja: 08 maja 2022, 12:29
Wyznanie: inne wyznanie
Płeć:

Nieprzeczytany post

Magnolia pisze: 08 maja 2022, 19:33 A słuchaj myślałeś już o tym jakie będziesz miał poczucie winy po cudzołóstwie? Albo gdy cudzołóstwo będzie powodem rozpadu twojego i czyjegoś małżeństwa?
Chcesz dobrej zabawy a możesz stracić wszystko co masz teraz. Myślałeś o tym?
Nie mam poczucia winy, moja wybranka też nie jest święta. Poza tym w moim związku jest ok, poza jednym aspektem.

Dodano po 36 sekundach:
Dominik pisze: 08 maja 2022, 20:12 Mam nadzieję że Max tylko tak nas trolluje. Prawda?
Nie, dlaczego tak myślisz?
Awatar użytkownika
Dominik
Posty: 2025
Rejestracja: 29 sty 2021, 10:48
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 601
Podziękowano: 1580
Płeć:

Nieprzeczytany post

Dlaczego tak myślę,,, napisałeś ofertę matrymonialną ze zdradą małżeńską na forum katolickim.
Nie traktuje tego ogłoszenia poważnie.
Jeśli się mylę, to powiedzieć dlaczego szukasz partnerki tutaj, a nie na jakimś tinderze.
Nie bój się, robaczku Jakubie,
nieboraku Izraelu!

Izajasza 41, 14

Przekaż mi 1% podatkuKLIK