Czy to zły duch ? św. Ojciec Pio - dziwna sprawa

Zły duch i jego wpływ na człowieka, wizja piekła, los potępionych
joannabl
Posty: 1
Rejestracja: 16 maja 2023, 15:47
Wyznanie: katolicyzm
Płeć:

Nieprzeczytany post

Może ktoś się wypowie o czym to może świadczyć...
Wielokrotnie prosiłam o wstawiennictwo św. Ritę poprzez nowennę - zawsze mi pomogła, odbyło się bez żadnych, dziwnych sytuacji. Po prostu Bóg zesłał łaskę.

Innego razu pomyślałam by pomodlić się o wstawiennictwo św. Ojca Pio.
Za każdym razem kiedy zabierałam się za modlitwę zaczynałam źle się czuć: kręciło mi się w głowie, moja głowa odczuwała jakby otępienie w trakcie i jakiś czas po modlitwie, ciężko mi się oddychało. Mimo tego, że wcześniej czułam się dobrze.
Kiedy wprowadziłam się do mojego obecnego mieszkania, poprzedni lokatorzy zostawili w nim niewielki obraz z Ojcem Pio. Nie wiem dlaczego ale początkowo odrzuciło mnie od niego, od jego podobizny. Ogólnie czuję względem Ojca Pio jakieś uprzedzenie i blokadę. Czasem czuję mrowienie i jakby napływały mnie zimne poty jak myślę o jego osobie.
Bardzo dbam i rozwijam mój świat duchowy jest, jednocześnie twardo stąpam po ziemi i te doświadczenia są dla mnie NIENORMALNE.

Póki co jedynie z Ojcem Pio tak mam, modlę na różańcu, odmawiam różne modlitwy - nie dzieje się nic podobnego.
Interesują mnie życiorysy świętych, czasem o nich czytam.
Ojciec Pio był egzorcystą...czy może to mieć związek z tym, że siedzi we mnie coś złego?
Ale to nie wszystko...po wczorajszym doświadczeniu stwierdziłam, że muszę się kogoś poradzić.

Wczoraj, po długim czasie ponownie czytałam o życiu Ojca Pio, odmówiłam krótką modlitwę za jego wstawiennictwem przed snem...zasnęłam i miałam koszmar - śniłam przez max minutę, że Ojciec Pio, którego sutannę widziałam od pasa w dół, szedł w moim kierunku zdecydowanym krokiem, a moje serce chciało mi wyskoczyć z klatki piersiowej. Ja w tym śnie leżałam w łóżku sparaliżowana strachem przed nim.
Serce waliło mi jak oszalałe nie tylko we śnie, autentycznie się obudziłam bo miałam atak lęku przez ten sen i później strach przed ponownym zaśnięciem.
Już kiedyś, po oglądaniu filmu o życiorysie Ojca Pio, miałam podobne doświadczenie - taki jakby koszmar senny z Ojciem Pio widzianym przez ułamek sekundy.

Co to może oznaczać? autentycznie się wystraszyłam. x_x
Awatar użytkownika
Magnolia
Posty: 7101
Rejestracja: 29 sty 2021, 11:31
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 3277
Podziękowano: 3500
Płeć:

Nieprzeczytany post

Kochana, jest tylu świętych których można prosić o wstawiennictwo, to powiedz dlaczego "uparłaś się" na O. Pio skoro się źle czujesz przy takiej modlitwie?
Łatwiej jest zobaczyć u siebie złego ducha niż zmienić świętego wstawiennika?

Myślę, że dużo bardziej prawdopodobne jest że masz jakieś wspomnienie (wyparte), jakiś obraz, który nałożył się na życie, wygląd, jakiś szczegół z biografii O. Pio i taki podświadomy zlepek myśli i wspomnień cię męczy.

Moja rada: zmień świętego patrona którego prosisz o pomoc.
mgr teologii,
„Bóg pragnie, aby wszyscy byli zbawieni i doszli do poznania prawdy” (1 Tm 2,4)
Bodzio
Posty: 8
Rejestracja: 17 gru 2023, 10:12
Wyznanie: agnostycyzm
Podziękował/a: 3
Podziękowano: 4
Płeć:

Nieprzeczytany post

To siedzi po prostu w Twojej głowie...
ODPOWIEDZ