The Chosen - serial o życiu Jezusa

Polecajmy sobie dobre filmy, takie fabularne, dokumentalne, albo religijne.
Augustynka

Nieprzeczytany post

Obejrzałam część najnowszego odcinka, ale stwierdziłam, że serial mnie nudzi. Za dużo rozmów o minionych wydarzeniach i pogaduszek bohaterów, a za mało akcji.
Awatar użytkownika
Magnolia
Posty: 7099
Rejestracja: 29 sty 2021, 11:31
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 3276
Podziękowano: 3496
Płeć:

Nieprzeczytany post

A jakiej akcji się spodziewałaś?
mgr teologii,
„Bóg pragnie, aby wszyscy byli zbawieni i doszli do poznania prawdy” (1 Tm 2,4)
Smok Eustachy
Posty: 38
Rejestracja: 17 gru 2021, 3:18
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 2
Podziękowano: 3
Płeć:

Nieprzeczytany post

Magnolia pisze: 06 mar 2023, 12:45 A jakiej akcji się spodziewałaś?
Ewangelicznej
Awatar użytkownika
esperanza
Posty: 1420
Rejestracja: 10 lut 2021, 19:45
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 1248
Podziękowano: 1063
Płeć:

Nieprzeczytany post

Skończyłam oglądać 3 sezon i jestem zachwycona tym serialem. Od dawna marzyłam o "zanurzeniu" się w czasy, w których po ziemi chodził Pan Jezus. Serial jest bardzo dobrze zrobiony.
Ujął mnie sposób przedstawienia apostołów, aktor grający Jezusa, scenariusz i w ogóle cała sceneria.
To była prawdziwa uczta dla moich oczu i dla mojego ducha. Oglądałam większość serialu w Wielkim Poście co złożyło się z rekolekcjami, które przechodzę i innymi zdarzeniami w moim życiu. To wszystko sprawiło, że dostałam odpowiedzi I ogromne umocnienie od Pana Boga.
Wracając do serialu to oglądając nie mogłam przestać się uśmiechać i wzruszać... Muszę też przyznać, że obraz tamtych czasów, wyobrażenie o apostołach pokazanych w tak zwyczajny i ludzki sposób odswieżyło mój sposób czytania i rozumienia Pisma Świętego. Nie mogę się doczekać 4 sezonu i każdemu będę polecać.
"Wystarczy ci mojej łaski. Moc, bowiem w słabości się doskonali”. (2Kor 12, 9).
Melisska

Nieprzeczytany post

Ja jeszcze nie zaczęłam 3 sezonu oglądać ale musze koniecznie zacząć bo też jestem zachwycona :ymdaydream:
Ostatnio zmieniony 07 kwie 2023, 21:19 przez Melisska, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ