Życzenia Noworoczne 2023

Regulamin, ekipa forum religijnego.
Wszystko, co musisz wiedzieć na początku o pisaniu postów, cytowaniu, pisowni religijnej
Awatar użytkownika
Dominik
Posty: 2009
Rejestracja: 29 sty 2021, 10:48
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 592
Podziękowano: 1574
Płeć:

Nieprzeczytany post

Życzymy, aby nowy 2023 rok, był wypełniony pewnością obecności Boga, który w każdych warunkach pokonuje nasze zwątpienie i naszą skończoność. Życzymy pięknych chwil radości – z ludzkich spotkań, wymiany myśli, twórczych działań, błogiego odpoczynku i pokoju serca, które pragnie dobra i miłości. Niech Boża mądrość kruszy bariery, dodaje sił i obraca w bogactwo to, co ubogie.

Pięknego roku 2023!

Administracja Doliny Modlitwy
Nie bój się, robaczku Jakubie,
nieboraku Izraelu!

Izajasza 41, 14

Przekaż mi 1% podatkuKLIK
Skaza

Nieprzeczytany post

Dziękuję całej administracji za życzenia i każdemu z osobna chciałbym przy okazji życzyć by ten zbliżający się Nowy 2023 Rok był pełen radości, zdrowia, spokoju, cierpliwości, nadziei i miłości międzyludzkiej objawionej w codzienności. Niech spełniają się wasze marzenia i te duże i te małe. Oby przyniósł nam ten nowy rok upragniony pokój na Ukrainie i zaczęły maleć wszelkie niesnaski w naszej ojczyźnie.
Byśmy stawali się lepsi z każdym dniem dla siebie nawzajem ciesząc tym serce Pana Boga. Szczęśliwego Nowego Roku siostry i bracia w dolinie i na całym świecie @};- :ymparty:
Ostatnio zmieniony 31 gru 2022, 16:43 przez Skaza, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Magnolia
Posty: 7101
Rejestracja: 29 sty 2021, 11:31
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 3276
Podziękowano: 3499
Płeć:

Nieprzeczytany post

Modlitwa dziękczynienia i prośby na zakończenie roku

Panie, na końcu tego roku chciałbym Ci podziękować za wszystko, co od Ciebie dostałem. Dziękuję Ci za życie i za miłość, którą otrzymałem i którą dałem, za kwiaty, powietrze i słońce, za szczęście i za troski, za to, co było możliwe i za to, co nie było możliwe.

Oddaję Ci wszystko, co w tym roku zrobiłem: wykonaną pracę, rzeczy, które wyszły spod moich rąk i to wszystko, co zdołałem moimi rękami zbudować. Powierzam Ci ludzi, którzy mnie kochają, i których ja kocham, moich nowych przyjaciół, tych, którzy są blisko, tych, którzy się oddalili, tych, którzy zakończyli swoje życie, tych, którzy prosili mnie o pomoc i tych, którym zdołałem pomóc, tych, z którymi dzielę życie, obowiązki, smutki i radości.

Dzisiaj, Panie, proszę Cię: wybacz mi źle wykorzystany czas, niemądrze wydane pieniądze, wypowiadanie bezużytecznych słów, lekceważenie miłości.

Wybacz mi puste działania, źle wykonane prace, życie bez entuzjazmu, poświęcanie zbyt krótkiego czasu na modlitwę, moje zapominalstwo i to, że milczałem, kiedy należało mówić. Pokornie proszę o Twoje przebaczenie.

Panie czasu i wieczności, Twoje jest dzisiaj i jutro, przeszłość i przyszłość. W perspektywie nowego roku, który jutro się zacznie, powierzam Ci raz na zawsze wszystkie te dni, które pozwolisz mi jeszcze przeżyć.

Dzisiaj proszę Cię dla siebie i dla moich bliskich o pokój, szczęście, siłę, odwagę, miłosierną miłość i mądrość. Chcę być codziennie pełen optymizmu i życzliwości. Zamknij moje uszy na wszelki fałsz, moje usta na kłamstwa, egoistyczne słowa i na inne słowa, które mogą kogoś zranić. Za to otwórz całe moje jestestwo na wszystko, co dobre, żeby Twoje błogosławieństwo mogło napełnić mojego ducha i żebyś rozsiewał je wokół mnie.

Napełnij mnie dobrocią i szczęściem, by ci, którzy ze mną żyją, mogli znaleźć w moim życiu coś z Ciebie. Panie, daj mi szczęśliwy rok i naucz mnie głosić moim życiem Twoje błogosławieństwa.

W imię Jezusa, Amen.
mgr teologii,
„Bóg pragnie, aby wszyscy byli zbawieni i doszli do poznania prawdy” (1 Tm 2,4)
Melisska

Nieprzeczytany post

Dziękuję i wam również życzę aby nadchodzący 2023 rok był pełen miłości, zdrowia, spokoju.
Aby nikogo w naszych rodzinach nie zabrakło.
Abyśmy się nadal lubili i szanowali.
Pozdrawiam ciepło.
Agnieszka
Posty: 41
Rejestracja: 20 gru 2022, 21:08
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 207
Podziękowano: 38
Płeć:

Nieprzeczytany post

Błogosławionego,Pięknego Nowego Roku-w poczuciu Bożej Obecności...
Awatar użytkownika
abi
Posty: 1104
Rejestracja: 02 lut 2021, 15:48
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 254
Podziękowano: 579

Nieprzeczytany post

:ympray:

spraw to prosze
dobry Boże
by nie bylo
chociaz gorzej
nie spodziewajcie sie po mnie ani wiedzy, ani mądrości
Awatar użytkownika
Krzysiek
Posty: 596
Rejestracja: 02 lut 2021, 16:04
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 534
Podziękowano: 380
Płeć:

Nieprzeczytany post

Wszystkiego najlepszego,
wszelkiej pomyślności, Bożego błogosławieństwa
oraz spełnienia najskrytszych marzeń
w nadchodzącym Nowym Roku .
Krzysiek
Awatar użytkownika
Magnolia
Posty: 7101
Rejestracja: 29 sty 2021, 11:31
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 3276
Podziękowano: 3499
Płeć:

Nieprzeczytany post

Obrazek
mgr teologii,
„Bóg pragnie, aby wszyscy byli zbawieni i doszli do poznania prawdy” (1 Tm 2,4)
ODPOWIEDZ