Czy da się żyć bez telewizji?

O tym wszystkim co dotyczy katolika w codziennym życiu
Awatar użytkownika
Dominik
Posty: 2009
Rejestracja: 29 sty 2021, 10:48
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 592
Podziękowano: 1574
Płeć:

Nieprzeczytany post

@ma_ga to jeszcze lepiej, skoro nie ciągnie Was do oglądania filmów.


Obrazek
Nie bój się, robaczku Jakubie,
nieboraku Izraelu!

Izajasza 41, 14

Przekaż mi 1% podatkuKLIK
Awatar użytkownika
Aloes
Posty: 2390
Rejestracja: 27 gru 2021, 14:47
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 185
Podziękowano: 608

Nieprzeczytany post

ma_ga pisze: 21 cze 2023, 10:30

A po co mam oglądać jakikolwiek streeming?
Sama napisałaś wyżej że jak jest coś do oglądania to ogladasz to na tablecie czy telefonie. Poprostu na dużym ekranie jest wygodniej.

Streaming mam na mysli np YouTube, czy też inne platformy z programami, filmami serialami.
ma_ga
Posty: 54
Rejestracja: 12 maja 2022, 11:05
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 37
Podziękowano: 49
Płeć:

Nieprzeczytany post

Aloes pisze: 21 cze 2023, 10:59

Sama napisałaś wyżej że jak jest coś do oglądania to ogladasz to na tablecie czy telefonie. Poprostu na dużym ekranie jest wygodniej.

Streaming mam na mysli np YouTube, czy też inne platformy z programami, filmami serialami.
Niby wygodniej ale ja czas na oglądanie przy 4 małych dzieci to mam może raz na pół roku 😅 więc specjalny zakup szafki pod telewizor plus telewizora i jeszcze do tego opłacanie abonamentu jest zupełnie bez sensu w naszym przypadku. Zresztą mamy gdzie lokować pieniądze 🙃.
Seriali nie oglądam, YouTube używam do słuchania muzyki, no czasem jakieś shortsy oglądam, ale to jednak zbyt ogłupia wg mnie i chciałabym w ogóle tego nie oglądać. A jak mój mąż ogląda coś na YouTube to 20 minutowy filmik musi 10 razy zatrzymywać, bo albo żona coś chce, albo dzieci.
Awatar użytkownika
daniel
Posty: 1870
Rejestracja: 31 sty 2021, 12:32
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 434
Podziękowano: 824
Płeć:

Nieprzeczytany post

Ja urządzenia TV używam do oglądania kazań abp. G. Rysia i (dość niestety zbyt często) "głupawych" seriali. A do muzy to raczej spotify + dobre stereo. Muzyka to muzyka. Tym bardziej, że dziś muzykę coraz częściej się "ogląda" miast słuchać.
„Marto, Marto, martwisz się i niepokoisz o wiele, a potrzeba tylko jednego.” Łk 10.41-42
Pawełek0799

Nieprzeczytany post

Zazwyczaj oglądam w TV jakieś ,,bajki'' :P
Awatar użytkownika
Aloes
Posty: 2390
Rejestracja: 27 gru 2021, 14:47
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 185
Podziękowano: 608

Nieprzeczytany post

daniel pisze: 21 cze 2023, 12:05 Ja urządzenia TV używam do oglądania kazań abp. G. Rysia i (dość niestety zbyt często) "głupawych" seriali. A do muzy to raczej spotify + dobre stereo. Muzyka to muzyka. Tym bardziej, że dziś muzykę coraz częściej się "ogląda" miast słuchać.
U mnie muzyka tez udzie z YouTube premium na tv plus dobry soundbar Bose.
Skaza

Nieprzeczytany post

A wracając do głównego tematu wątku i dla powrotu uśmiechu mam nadzieję u wszystkich poruszę jeszcze jeden fakt o którym nikt nie wspomniał do tej pory. Młode pokolenie nie korzystające z tv straci jedną wspaniałą rzecz w codziennym życiu dającą wielki relaks ... przełączanie kanałów w telewizorze :ymdaydream: klik klik i znowu klik ... :ymdaydream: ~o) to uczucie o którym obecny plankton najpewniej już się nie dowie.
Awatar użytkownika
Aloes
Posty: 2390
Rejestracja: 27 gru 2021, 14:47
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 185
Podziękowano: 608

Nieprzeczytany post

Skaza pisze: 04 lip 2023, 13:23 A wracając do głównego tematu wątku i dla powrotu uśmiechu mam nadzieję u wszystkich poruszę jeszcze jeden fakt o którym nikt nie wspomniał do tej pory. Młode pokolenie nie korzystające z tv straci jedną wspaniałą rzecz w codziennym życiu dającą wielki relaks ... przełączanie kanałów w telewizorze :ymdaydream: klik klik i znowu klik ... :ymdaydream: ~o) to uczucie o którym obecny plankton najpewniej już się nie dowie.
Teraz pilotem zmienia się filmy ma YouTube czy wybiera film na platformie streamingowej więc nic starconego:)
Skaza

Nieprzeczytany post

To już jednak nie to samo odprężające uczucie moim zdaniem :)
Awatar użytkownika
Aloes
Posty: 2390
Rejestracja: 27 gru 2021, 14:47
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 185
Podziękowano: 608

Nieprzeczytany post

Skaza pisze: 04 lip 2023, 13:43 To już jednak nie to samo odprężające uczucie moim zdaniem :)
Przeskakiwanie po kanałach kojarzy mi sie bardziej ze jest wkurzające gdy nie ma na czym oka zawiesic:).
ODPOWIEDZ