Pożegnanie.

Pragniemy stworzyć tu życzliwą i braterską atmosferę, chcemy wiedzieć, z kim piszemy - daj się poznać. Przedstaw się użytkownikom forum religijnego.
Kama85
Posty: 8
Rejestracja: 14 sie 2023, 16:36
Wyznanie: katolicyzm
Podziękowano: 9
Płeć:

Nieprzeczytany post

W wyniku swoich planów oraz braku możliwości owocnej komunikacji odnośnie do funkcjonowania forum i PDO - mam inną wizję i pewne odczucia, które nie pozwalają mi poświęcać Wam tyle czasu ile jest koniecznym, żeby zaistnieć, chciałabym się pożegnać z Wami.

Jakiś czas temu jeden z jezuitów wyciągnął mnie z nałogu mailowania i czatu. Zareagowałam brzydko i dziś mocno tego żałuję. Był to człowiek, który wyciągnął mnie z mojej iluzji i został potraktowany jako najgorszy wróg, bo powiedział mi kilka słów prawdy. A ona była dość trudna.

Słowo pisane i internet służą mi do komunikacji, bo jestem niepełnosprawna, ale jest w tej chwili dozowane w odpowiednich ilościach, zwłaszcza jeśli chodzi o internetowo poznane osoby.

Obiecuję modlitwę za Was, również o pojednanie moje z tym Księdzem proszę Was o to samo.

Trzymajcie się.

Kama85
Janusz

Nieprzeczytany post

Kamo, jak już dostrzegasz swoje błędy i chcesz je prostować, to jesteś na dobrej drodze i wcale nie musisz stąd wychodzić.
Nie ma obowiązku aktywnego uczestnictwa, możesz się przypatrywać, nabierać dystansu.. Wiem, wiem...język aż korci żeby mówić i mówić, ale starajmy się słuchać:)

Zostań i trzymaj się:)
Awatar użytkownika
Dominik
Posty: 2009
Rejestracja: 29 sty 2021, 10:48
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 593
Podziękowano: 1574
Płeć:

Nieprzeczytany post

Kama85 pisze: 24 sie 2023, 19:59 odnośnie do funkcjonowania forum
Coś przegapiłem? Żadnym propozycji co do forum nie odnotowałem z Twojej strony.

Dodano po 15 minutach 22 sekundach:
PDO i forum to zupełnie dwie różne strony, projekty. PDO to inicjatywa fundacji Wędka z Torunia, Magnolia jedynie tam pracuje, a forum należy do mnie i do Magnolii.
Nie bój się, robaczku Jakubie,
nieboraku Izraelu!

Izajasza 41, 14

Przekaż mi 1% podatkuKLIK
Awatar użytkownika
esperanza
Posty: 1424
Rejestracja: 10 lut 2021, 19:45
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 1250
Podziękowano: 1065
Płeć:

Nieprzeczytany post

@Kama85 niezabardzo rozumiem w czym rzecz. Jaką wizję? Jakie odczucia? Ile jest koniecznym żebys nam poświęcała czasu? O co właściwie chodzi? Przecież możesz wpadać na forum kiedy chcesz I dzielić się swoim doświadczeniem, przemyśleniami itp. Niektórzy są częściej, niektórzy przychodzą rzadziej ale jeszcze nie słyszałam żeby ktoś był do tego przymuszany. 😅
"Wystarczy ci mojej łaski. Moc, bowiem w słabości się doskonali”. (2Kor 12, 9).