Kącik piłkarski/sportowy bo wierzący też kibic i pasję swoje ma !

Rozmowy na forum katolickim przy kawie i herbacie.
Skaza

Nieprzeczytany post

Może przyda się nam tutaj w ogólnym dziale i zalążek sportowego świata :)

Jakieś fajne wydarzenie sportowe które oglądacie/śledzicie z zapartym tchem a nie jest powiązane z bezsensowna agresją dla niedojrzałym emocjonalnie mas typu walki w klatkach ludzi/zwierząt (kolejność dowolna) ? daj znać wpisz się i niech również resztę robaczków Bożych ów emocja złapie od kibicowania na kanapie :) ~o)

Wydarzenie obecne ... porażka naszych orzełków z Albanią wczoraj 8-| ciężko skomentować, ale trzeba przełknąć niczym zupę z farfoclami w środku.
Ostatnio zmieniony 11 wrz 2023, 11:45 przez Skaza, łącznie zmieniany 1 raz.
Skaza

Nieprzeczytany post

@Janusz

No cóż u Niemców zmiana pokoleniowa bardzo brutalnie ukazała brak napływu nowych talentów w ostatnich latach. Muszą się posiłkować zaciągiem jak legia cudzoziemska we Francji z imigrantów a oni traktują grę w kadrze jak grę w klubie nie ta to inna albo jeszcze inna i potem są takie efekty wynikami. Z najemnika nie ma wojownika tj. piłkarza. Potrzebują nasi sąsiedzi trenera z jajem który ich ogarnie bo ekipę mają całkiem przyzwoitą piłkarsko. Ostatnio jakieś takie ciepłe kluchy im się trafiają jako trenerzy. A Niemcy to specyficzny naród trochę sztywniaki z charakteru i potrzebują twardej ręki nad sobą by się nie rozleniwić i by im się chciało grać.
Tak to widzę jako kibic kanapowy :)
Janusz

Nieprzeczytany post

Ja, ja, sicher!
Skaza

Nieprzeczytany post

Na nasze proszę bo ja patriota i innych języków nie uznaje z zasady ;)
Awatar użytkownika
Dominik
Posty: 2009
Rejestracja: 29 sty 2021, 10:48
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 592
Podziękowano: 1574
Płeć:

Nieprzeczytany post

Tylko proszę Was. Wątek nie może wywoływać negatywnych emocji, a tematyka sportu może wywoływać różne emocje. Dbajcie o wątek.
W przeciwnym razie zostanie zablokowany.
Nie bój się, robaczku Jakubie,
nieboraku Izraelu!

Izajasza 41, 14

Przekaż mi 1% podatkuKLIK
Janusz

Nieprzeczytany post

No, tym bardziej widzę że moja decyzja ma swoje racjonalne przesłanki... Skazo - masz rację niemcy tacy są
Agnieszka
Posty: 41
Rejestracja: 20 gru 2022, 21:08
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 207
Podziękowano: 38
Płeć:

Nieprzeczytany post

Janusz pisze: 11 wrz 2023, 12:13Ja, ja, sicher!
:) :) :)
Skaza

Nieprzeczytany post

Obiecuję pilnować w nim porządku i sam zbytnio nie psocić @Dominik ;)
Skaza

Nieprzeczytany post

No i trener Santos zwolniony. Ciekawe kto na jego miejsce. Oby trener Papszun się nie skusił bo przy obecnym bałaganie w drużynie nawet on nie dałby raczej rady tego ogarnąć i uporządkować.
Awatar użytkownika
Lunka
Posty: 1278
Rejestracja: 08 lis 2021, 14:07
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 955
Podziękowano: 947
Płeć:

Nieprzeczytany post

Papszun albo Probierz. Ale szkoda i jednego i drugiego, żeby psuć sobie reputację z takimi graczami 8-|
Probierza bardzo szanuje, bo Jagiellonia pod jego wodzą super grała :ymapplause:
Bądź ze mną, Panie, w moim utrapieniu
Skaza

Nieprzeczytany post

No słyszałem dzisiaj, że mają wybierać między tą dwójką :( tak jak mówisz szkoda reputacji obu, ale z drugiej strony kiedyś tą naszą kadrę trzeba zreperować. Może nowy wybraniec do tej funkcji da sobie radę. Pamiętam trenera Probierza w Jagiellonii dobrze grali wtedy za jego kadencji.
Awatar użytkownika
Lunka
Posty: 1278
Rejestracja: 08 lis 2021, 14:07
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 955
Podziękowano: 947
Płeć:

Nieprzeczytany post

Podali że nowy trener ma inicjały M.P. :))
Bądź ze mną, Panie, w moim utrapieniu
Skaza

Nieprzeczytany post

Czuje, że jednak M.Probierz się skusi ;)
Awatar użytkownika
Lunka
Posty: 1278
Rejestracja: 08 lis 2021, 14:07
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 955
Podziękowano: 947
Płeć:

Nieprzeczytany post

Skaza pisze: 19 wrz 2023, 21:07 Czuje, że jednak M.Probierz się skusi ;)
Miałeś dobre przeczucie.
Cieszę się, jestem za trenerem tylko nie wiem co on wywalczy takim składem. Myślę, że z czasem postawi na ostre zmiany.
Bądź ze mną, Panie, w moim utrapieniu
Skaza

Nieprzeczytany post

No zobaczymy czy coś zdziała trener Probierz, czas pokaże. Zmiany są koniecznością. Mam nadzieję, że nie da sobie w kasze dmuchać.
Osobiście ciesze się z Polskiego trenera, zagraniczny u nas raczej nie zdaje egzaminu. My jako naród mamy swoją mentalność i nikt poza drugim Polakiem tego nie zrozumie.
Janusz

Nieprzeczytany post

A ja slyszalem że on lubi szkocką, a ona jego.
ODPOWIEDZ