Bry

Pragniemy stworzyć tu życzliwą i braterską atmosferę, chcemy wiedzieć, z kim piszemy - daj się poznać. Przedstaw się użytkownikom forum religijnego.
Awatar użytkownika
TheGreat
Posty: 85
Rejestracja: 07 mar 2023, 20:29
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 19
Podziękowano: 12

Nieprzeczytany post

Mój nik na innym forum to CiekawaXO.
Postanowiłam że jednak napiszę coś o sobie, bo może czasami coś skrobnę, a macie zwyczaj że się przedstawia ,który każdy szanował, więc się nie będę wyłamywać.
Wiem o istnieniu forum od dawna, ale zawsze bałam się wejść, bo "gdzieś" słyszałam, że tu nie ma takiej wolności jak na innych forach. Nie pamiętam już kto tak powiedział nawet.
To mnie zniechęcało.

Ale jednak w miarę czytania, stwierdzam, że nie zaobserwowałam takiego zachowania. Co prawda nie wiem jak podchodzicie do ateistów czy ludzi innego wyznania, czy mogą tu pisać czy nie, bo w wątku na innym forum widziałam że mieliście jakby problem z tym, że piszą protestanci?
Ale moje rozumienie może być złe, a piszę o tym dlatego, że właśnie także dlatego nie chciałam tu pisać. Jestem katoliczką ale cenię możliwość współistnienia z ateistami w pokojowych warunkach.
Ale póki co... nie widzę niesłusznej dyskryminacji kogokolwiek i nie widzę problemów z tzw, wolnością słowa, którą cenię, ale w rozsądnych granicach:P

Bardzo podobał mi się wątek o Dekrecie o błogosławieństwach par homoseksualnych, takiej merytoryki i spokoju nie widziałam już dawno, przy tak niby "kontrowersyjnym" dokumencie, i to mnie zachęciło do bliższego przyjrzenia się forum.

Jestem osobą dość temperamentną, mam tendencję do mówienia wprost co myślę, co może powodować niesnaski. Ta tendencja uaktywnia się często wobec osób w jakiś sposób uprzywilejowanych, a niesprawiedliwie traktujących innych. Mam troszkę alergii na tzw. samozwańcze autorytety:P

Ale.
Nigdy nie zaczepiam sama z siebie, tym bardziej w jakiś sposób słabszych od siebie osób. Mój styl odpowiedzi jest zwykle dostosowany do tego, jak ktoś podchodzi do mnie. Jeśli ktoś jest wobec mnie złośliwy-wtedy nie mam żadnych oporów aby odpłacić tym samym. Co nie jest zaznaczam-dobrą cechą. Raczej stwierdzam fakt. I wtedy jest mi bez różnicy czy to admin czy zwykły user. No piszę jak jest, bo to może być ważne.
Krwi wam psuć nie będę, bo z nowym rokiem jakoś mam już silniejsze tendencję to tzw. machania ręką na czyjeś zachowania, co mi odpowiada. Dojrzałość do pewnych zachowań przychodzi z czasem i jest to prawda.

Zauważyłam też że admini są elokwentni i dość sprawiedliwi, nie faworyzują, co jest dla mnie NIEZWYKLE cenne.

Miałam kiedyś problemy z asertywnością, wyćwiczyłam ją sobie siłą woli, i tak jakoś poszło, że tam gdzie ktoś inny boi się wypowiedzieć wobec tzw. silniejszego, nie mam z tym większych problemów. Mimo że to powoduje różne niemiłe sytuacje, jest to efektem mojej pracy nad sobą, bo jakieś 25 lat temu byłam totalnym popychadłem.

Interesuję się teologią,antropologią, filmem, muzyką, piszę dwie książki. Choć pewnie nie zostaną wydane bo o to w tym kraju trudno, ale jednak może kiedyś... Czasami zajmuję się rysowaniem.
Nie wiem czemu tak dużo o sobie napisałam, ale było to spontaniczne i takie tu pozostanie.
Nie mówię też za bardzo o moim realnym życiu które mam TERAZ, bo kiedyś miałam stalkera i nie chcę już tego robić. Kiedyś mówiłam znacznie więcej i to się na mnie zemściło.

No to pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony 04 sty 2024, 21:37 przez TheGreat, łącznie zmieniany 4 razy.
Awatar użytkownika
daniel
Posty: 1862
Rejestracja: 31 sty 2021, 12:32
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 433
Podziękowano: 824
Płeć:

Nieprzeczytany post

Witaj Ciekawa Wspaniała :)
„Marto, Marto, martwisz się i niepokoisz o wiele, a potrzeba tylko jednego.” Łk 10.41-42
Awatar użytkownika
TheGreat
Posty: 85
Rejestracja: 07 mar 2023, 20:29
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 19
Podziękowano: 12

Nieprzeczytany post

daniel pisze: 04 sty 2024, 22:05 Witaj Ciekawa Wspaniała :)
A nie Wielka? :D
Ostatnio zmieniony 04 sty 2024, 22:09 przez TheGreat, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Krzysiek
Posty: 594
Rejestracja: 02 lut 2021, 16:04
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 532
Podziękowano: 380
Płeć:

Nieprzeczytany post

Witaj @TheGreat :-bd
Awatar użytkownika
daniel
Posty: 1862
Rejestracja: 31 sty 2021, 12:32
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 433
Podziękowano: 824
Płeć:

Nieprzeczytany post

TheGreat pisze: 04 sty 2024, 22:09 A nie Wielka? :D
Ja się nie znam. Od zawsze mam problemy z innymi językami, ale:

Obrazek
„Marto, Marto, martwisz się i niepokoisz o wiele, a potrzeba tylko jednego.” Łk 10.41-42
Awatar użytkownika
TheGreat
Posty: 85
Rejestracja: 07 mar 2023, 20:29
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 19
Podziękowano: 12

Nieprzeczytany post

A no w sumie tak...
Czyli wychodzi że określam się mianem Wspaniała...
Ale wyszło:D
Ja po prostu oglądałam serial The Great na HBO, i tak sobie o wpisałam, bo lubię ten serial.
Awatar użytkownika
Magnolia
Posty: 7099
Rejestracja: 29 sty 2021, 11:31
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 3276
Podziękowano: 3496
Płeć:

Nieprzeczytany post

Witaj. Dziękujemy za wiele miłych i dobrych słów o naszym forum, wątku i naszej moderacji.
Bóg zapłać.
mgr teologii,
„Bóg pragnie, aby wszyscy byli zbawieni i doszli do poznania prawdy” (1 Tm 2,4)
Awatar użytkownika
esperanza
Posty: 1420
Rejestracja: 10 lut 2021, 19:45
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 1248
Podziękowano: 1063
Płeć:

Nieprzeczytany post

@TheGreat super, że jesteś!!! 🫶
"Wystarczy ci mojej łaski. Moc, bowiem w słabości się doskonali”. (2Kor 12, 9).
Albertus
Posty: 430
Rejestracja: 13 mar 2021, 9:27
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 51
Podziękowano: 81
Płeć:

Nieprzeczytany post

Bry ! :D
ODPOWIEDZ