Kalendarz :)

Tu zamieść temat, jeśli nie wiesz, gdzie pasuje.
Skaza

Nieprzeczytany post

Rodzice dostali ostatnio bardzo piękny kalendarz w podziękowaniu za wsparcie od fundacji pro-life stworzony z konkursowych rysunków dzieci i młodzieży z całej Polski :) bardzo mi się podoba bo ma piękne rysunki i hasła przewodnie ich własnego autorstwa. To pomyślałem, że ciut się nim z wami podzielę na dolinie. Może też ktoś taki ma albo inny fajny i będzie używał w tym nowym roku 2023 ;) używacie jeszcze w domu takich tradycyjnych kalendarzy czy wolicie już jakieś elektroniczne eci peci w tym temacie ?

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Ps. Tak sobie pomyślałem, że będę raz w miesiącu dodałem hasło przewodnie danego miesiąca z tego kalendarza do wątku cytatów na dolinie. Żeby się zachowały bo są bardzo ładne i wartościowe treścią moim zdaniem :ymdaydream:
Melisska

Nieprzeczytany post

Bardzo ładny kalendarz.

Ja mam taki zwykły kalendarz od lat w którym się dziennie wyrywa kartki.

Mam też jeden w formie notatnika, gdzie zapisuje ważne rzeczy jak na przykład wizyty u lekarzy.
Ostatnio zmieniony 01 sty 2023, 18:07 przez Melisska, łącznie zmieniany 1 raz.
Agnieszka
Posty: 41
Rejestracja: 20 gru 2022, 21:08
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 207
Podziękowano: 38
Płeć:

Nieprzeczytany post

Podwójnie wartościowy ze względu na pracę maluchów. Ja muszę przyznać się mam permanentny sentyment do wszystkiego co zamierzchłe ... Równie piękne są takie odległe czasem,z których wyrywa się kartki ... mmm... Do nowoczesności moje serce nie umie przywyknąć i nie przywyknie ...