Szukam nowego forum

Pragniemy stworzyć tu życzliwą i braterską atmosferę, chcemy wiedzieć, z kim piszemy - daj się poznać. Przedstaw się użytkownikom forum religijnego.
Awatar użytkownika
Dominik
Posty: 2009
Rejestracja: 29 sty 2021, 10:48
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 595
Podziękowano: 1574
Płeć:

Nieprzeczytany post

Nie jestem księdzem. Mamy księdza na forum, ale nie kieruje on nami. Oddziela się tylko poprzez prywatne wiadomości, możesz do niego napisać, jeśli się zarejestrujesz.
Mamy za to dwóch teologów w administracji. Jedną z najważniejszych rzeczy jest dla nas by nauka płynąca z tego forum była zgodna z nauką Kościoła katolickiego.

Poprzeglądaj forum i sam oceń, jak sobie radzimy.

Chyba nie ma forum dyskusyjnego w Internecie, gdzie ksiądz byłby kierownikiem duchowym.
Nie bój się, robaczku Jakubie,
nieboraku Izraelu!

Izajasza 41, 14

Przekaż mi 1% podatkuKLIK
Adam 2

Nieprzeczytany post

Widzę tu pana Skazę.Widzialem chyba Jago wszystkie filmiki na YouTube.
Pracuję fizycznie chociaż jestem inżynierem metalurgiem.Mieszkam na Dolnym Śląsku.Przez wiele lat systematycznie czytałem Tygodnik Powszechny, Gościa Niedzielnego i... sobotnią Gazetę Wyborczą.Ilez to ja miałem sprzeczek z Księdzem Józefem!Nie lubię PIS-u ani ojca Rydzyka.
Na Przemianie mieliśmy wspaniała psycholog Magis,u was też jest ktoś taki?Bardzo mi np.pomogla,gdy 2 lata temu na Covid zmarł mój tato.Pomagala mi w moich dołach spowodowanych monotonna ,nudna praca w fabryce VW (15 lat). Pozdrawiam.Adam
Adam2

Nieprzeczytany post

Dominik ja już się tutaj zarejestrowałem ale w tym stresie zapomniałem hasła.Juz kilka razy nowe hasło miało trafić na moją pocztę i nic..
Skaza

Nieprzeczytany post

Daj namiary Adamie na tego filmikowego skaze, bo widocznie mam nickowego sobowtóra ;)

A ja przekornie "lubię" choć to nie odpowiednie słowo by to określać PiS i ojca Rydzyka :) to nie jakieś wielkie uczucie, ale wole ich niż kłamców i zdrajców z lewej strony sejmowego kurnika. Tutaj jednak na dolinie nie bawimy się w politykę i w tej materii nie musimy wchodzić sobie w drogę bracie by szukać sprzeczek. Proszę Cię jednak tylko o nie mącenie wody a będziemy żyć w przyjaźni :)
Adam3

Nieprzeczytany post

Wiesz,u nas nie było zakazanych tematów...Ot, bywają chwile ,że człowiek chce pogadać o czymkolwiek...Jak było za ostro to Ksiądz nie publikował....Byliśmy na Przemianie sobą...Tutaj mi. się już nie podoba ta wszechobecna tzw.rejestracja.Po co to komu? Pozdrawiam! Idę do lekarza bo z pół nocy nie spałem .Może grypa..?
Awatar użytkownika
Magnolia
Posty: 7112
Rejestracja: 29 sty 2021, 11:31
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 3283
Podziękowano: 3504
Płeć:

Nieprzeczytany post

Adamie, rejestrujesz się raz, zapisz sobie nick i hasło, bo potem na tych danych się logujesz jak wchodzisz na forum. To nie są przeszkody nie do pokonania.
Zdrowia!
mgr teologii,
„Bóg pragnie, aby wszyscy byli zbawieni i doszli do poznania prawdy” (1 Tm 2,4)
Melisska

Nieprzeczytany post

Adam3 pisze: 02 sty 2023, 7:39 Idę do lekarza bo z pół nocy nie spałem .Może grypa..?
Dużo zdrowia:)
Skaza

Nieprzeczytany post

To nie kwestia zakazów żadnych tylko zwyczajnie przynajmniej minimalnej odpowiedzialności za swoje czyny (wpisy) gdyby każdy mógł sobie wchodzić i wychodzić z przypadku niczym do sklepu spożywczego to byłby bajzel i bałagan a co za tym idzie pełno troli bez rozumu i kultury osobistej. Nie wiem jak było tam, ale tutaj dbają administratorzy co cenię i chwalę o to by było spokojnie i pozytywnie i by rozmowy dotyczyły głównie tematów czysto dotyczących i budujących nas pod względem wiary. Od lekkich rozmów bez ograniczeń są znajomi i przyjaciele w realnym życiu a nie internet. Sieć to miejsce publiczne i wymaga zachowania szacunku do wszystkich bez względu na poglądy i opinie społeczno polityczne gdyż one dzielą bardzo i powodują niepotrzebną agresję.
Melisska

Nieprzeczytany post

Ale na naszym czacie też można porozmawiać na różne zwyczajne tematy byle z szacunkiem i kulturą:)
Adam3

Nieprzeczytany post

Skaza,mam zupełnie odmienne zdanie co do roli forów.Do "mądrości"wystarczają mi książki i gazety a nie zawsze mam z kim pogadać o innych sprawach,nieraz w złości ,innym razem w smutku.U KS.Jozefa przez20 lat nie było logowania ani rejestracji i mimo to,strona funkcjonowała znakomicie!!!Była prawdziwa a nie sztuczna i dlatego nam tak bardzo jej szkoda.Podejrzewamy , że ks.Jozrf miał tylko subdomenę serwer należał do biblia.pl...?
Chodzi o Roberta skase (s).Znakomite filmiki:Prowadzi mnie Jezus.Ogladales?
Adam3

Nieprzeczytany post

A jednak grypa,gorączka i wszystko mnie boli.Niby rzadko choruję ale zawsze boję się też o pracę...Uważaj IE na siebie!
Awatar użytkownika
Marek Piotrowski
Posty: 1903
Rejestracja: 30 sty 2021, 22:00
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 293
Podziękowano: 993
Płeć:

Nieprzeczytany post

  1. Nie znamy przyczyn zamknięcia strony. To, co przytoczyłeś (wzmianka o informatyku) każe przypuszczać, że jest to raczej problem techniczny. Możliwy jest też problem finansowy (np. nie opłacenie serwera).
    Jeśli będziemy mogli pomóc, to pewnie pomożemy, ale na razie nie wiadomo w czym problem
  2. jeśli zależy Ci na zawartości strony ks.Pierzchalskiego, to tu masz jej kopię z listopada 2022 https://web.archive.org/web/20220816013 ... /index.php
  3. Wybacz Adamie, to nic osobistego, ale jestem może bardziej asertywny niż inni forumowicze - czy to wypada wchodząc na forum zaczynać od marudzenia, że powinno być inaczej zorganizowane (np. co do logowania) niż sobie życzysz?
    Wierz mi, jesteśmy tu wszyscy dobrze nastawieni do osób przychodzących. Postaraj się uszanować nasze zasady.
    Ja witam Cię serdecznie
Ostatnio zmieniony 02 sty 2023, 11:10 przez Marek Piotrowski, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Dominik
Posty: 2009
Rejestracja: 29 sty 2021, 10:48
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 595
Podziękowano: 1574
Płeć:

Nieprzeczytany post

Ja wczoraj zrobiłem kopie strony, mam chyba całą, ze wszystkimi tekstami. Jest to 500MB danych.
Bez zgody księdza nie będę tego udostępniał.
Nie bój się, robaczku Jakubie,
nieboraku Izraelu!

Izajasza 41, 14

Przekaż mi 1% podatkuKLIK
Skaza

Nieprzeczytany post

Rozumiem Adamie , szanuje i masz do tego pełne prawo, ale osobiście takie postrzeganie forum przez ludzi uważam za główny powód ich niemal zaniku już w sieci względem popularności. Ludzie zaglądali wylewali swoje złości i jady codzienne to i zaglądało z biegiem lat coraz mniej zwykłych ludzi chcących pogadać tematycznie i rzeczowo a ostały się same trolowe oszołomy i frustraci. Może jakieś relaksujące hobby po pracy albo zajęcia sportowe będę pomocnym rozwiązaniem to dobrze wycisza i niweluje stres codzienny wiem po samym sobie. Ja z natury nie lubię się kłócić z nikim i czuje się dobrze tylko w miejscach gdzie jest spokojniej. Jeśli symbolem prawdziwości jakiegoś miejsca ma być gwar jak na stadionie czy bazarze to wole przebywać w utopii zupełnie innej klimatem.
A może znajomi z zamkniętego już forum coś podpowiedzą miejscówką gdzie będzie Ci się bardziej podobać ? przemyśl to jeszcze bo przyjazna atmosfera buduje a kłótnia rujnuje. Nie znam tego Skasy o którym piszesz, zajrzę z ciekawości o czym opowiada.
Pozdrawiam serdecznie.
Agnieszka
Posty: 41
Rejestracja: 20 gru 2022, 21:08
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 207
Podziękowano: 38
Płeć:

Nieprzeczytany post

;) "Robert Skassa"
Adam3

Nieprzeczytany post

Marek nie wiem jak Ci dziękować za ten link do strony przemiany?! Gdybyś bjeszcze pomógł ożywić Przemianę na nowo zyskalbys ogromną wdzięczność wielu,wielu osób!!!
Trochę marudzę ,to fakt...U mnie gębą paskudna ale serce złote... Serdecznie Cię pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Dominik
Posty: 2009
Rejestracja: 29 sty 2021, 10:48
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 595
Podziękowano: 1574
Płeć:

Nieprzeczytany post

Napisałem do księdza w sprawie ożywienia strony, czekam na odpowiedź.
Nie bój się, robaczku Jakubie,
nieboraku Izraelu!

Izajasza 41, 14

Przekaż mi 1% podatkuKLIK