Czy można wyjąć napisy w filmu z YT

Tu zamieść temat, jeśli nie wiesz, gdzie pasuje.
Adam01
Posty: 96
Rejestracja: 30 mar 2024, 0:17
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 1
Podziękowano: 6
Płeć:

Nieprzeczytany post

Szczęść Boże wszystkim.
Czy można jakoś bezpłatnie wyjąć napisy z filmu z YouTube (transkrypcję), gdy na YT pokazuje się, że napisy są niedostępne?
Np. z tego filmu:


Obrazek
Awatar użytkownika
Dominik
Posty: 2010
Rejestracja: 29 sty 2021, 10:48
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 595
Podziękowano: 1574
Płeć:

Nieprzeczytany post

Włącz film żeby leciał, i jednocześnie np. Narratora w Windowsie (CTRL + Windows + ENTER).
Generalnie chodzi o to, żeby zamienić mowę na tekst. Czyli na komputerze np. puszczasz nagranie, a na np. telefonie odpalasz notatnik i z klawiatury wybierasz mikrofon.
Łapiesz pomysł?

Są oczywiście specjalne narzędzia, można to zrobić bez takiego kombinowania. Wrzucasz nagranie i po paru minutach dostaje się tekst z nagrania. Zazwyczaj są one płatne.

Tekst z pierwszego filmu.

(0:06) Dzień dobry, szczęść Boże, dobry wieczór. (0:09) Moi drodzy, przychodzę do was dzisiaj (0:11) z bardzo dobrą wiadomością (0:13) i z wiadomością, na którą czekałem naprawdę bardzo długo (0:16) i też, mam nadzieję, część z was też czekała na tą wiadomość bardzo długo, (0:20) dlatego że wreszcie mogę wam oficjalnie ogłosić, (0:24) że chcemy wam dać do ręki (0:26) bardzo ważne, bardzo potrzebne, bardzo konkretne narzędzie do tego, (0:29) żeby z Panem Bogiem zbudować relacje. (0:33) Moi drodzy, mówię o tym od lat, (0:36) kiedy mówię o wierze, (0:37) kiedy mówię o tym, że jesteśmy chrześcijanami, (0:39) kiedy mówię o tym, że jesteśmy ludźmi wierzącymi, (0:41) że jedną z najważniejszych rzeczy, jeżeli nie najważniejszą, (0:45) jest zbudowanie z Panem Bogiem bardzo konkretnej więzi, (0:49) bardzo konkretnej relacji.
(0:51) Nasza wiara to nie jest światopogląd, (0:53) nasza wiara to nie są wartości, (0:55) nasza wiara to nawet nie są takie albo inne zasady, (0:58) którymi się kierujemy w życiu. (1:00) Oczywiście te wszystkie rzeczy są bardzo ważne (1:01) i są tak naprawdę konsekwencją tego, że wierzymy, (1:04) ale nasza wiara przede wszystkim powinna być relacją (1:07) z kimś, w kogo wierzymy. (1:09) Kochani, Pan Bóg, którego wierzymy, (1:11) to nie jest jakaś siła, to nie jest jakaś idea, (1:13) to nie jest jakaś moc, to nie jest jakieś coś tam, (1:16) tylko to jest ktoś, to jest ktoś, kogo nazywamy osobą.
(1:19) Oczywiście inną niż my, ale osobą. (1:22) Z osobą można wejść w relację. (1:24) Ta relacja jest trudna, (1:25) dlatego że nie widać, nie słychać, (1:28) nie mamy bezpośredniego dostępu, (1:30) a jednocześnie jesteśmy zaproszeni, (1:31) żeby w taką relację z Nim wejść.
(1:33) I moi drodzy, od lat, kiedy wam gadam różne kazania, (1:35) kiedy wam nagrywam różne rzeczy, (1:37) ciągle to powtarzam i bardzo często się pojawia (1:39) pod różnymi filmami taki stos komentarzy (1:42) No dobrze, ale jak to zrobić? (1:44) Ale w jaki sposób? (1:45) Jak przejść tylko od, nie wiem, rytuałów, praktyk, słów (1:49) do czegoś, co naprawdę będzie więzią? (1:51) I kochani, od dawna byłem przekonany, (1:53) że muszę to zrobić (1:53) i, jak wiecie, jeżeli śledziliście tam na Instagramie (1:55) i na innych moich platformach, (1:57) gdzie was o tym informowałem, (1:58) jakby jakiś czas temu udało mi się wyrwać parę tygodni, (2:03) trochę dzięki pandemii, z życia, (2:06) usiąść i napisać książkę, (2:08) która będzie bardzo konkretnym podręcznikiem, (2:10) instruktarzem, jak to zrobić. (2:13) I moi drodzy, wreszcie ta książka się ukazała. (2:16) Jest już dostępna, że tak powiem, na żywo na naszej trasie, (2:19) ale właśnie chcemy ją udostępnić wam wszystkim, (2:22) bo mamy już wszystko przygotowane.
(2:24) Otóż, moi drodzy, napisałem książkę pod tytułem (2:27) Jak się modlić? czyli Instrukcja obsługi relacji z Bogiem. (2:31) Tak wygląda ta książka (2:33) i chciałbym wam o niej trochę opowiedzieć, (2:35) bo naprawdę bardzo mi zależy, (2:37) żebyście do tej książki sięgnęli, (2:38) w sensie ci, którzy do tego potrzebujecie. (2:40) Jeżeli ktoś oczywiście ma z Panem Bogiem relację poustawianą (2:42) i jest na tej drodze z Panem Bogiem od dawna (2:44) i oczywiście tak jak każdy się zmaga, (2:46) ale jednak wiecie mniej więcej, o co chodzi, (2:48) to prawdopodobnie ta książka jest wam niepotrzebna.
(2:50) Ale jeżeli nie wiecie, (2:52) jeżeli macie takie pojęcie, (2:53) że nigdy się tak naprawdę porządnie nie modliliście, (2:56) że kiedy się mówi relacja z Bogiem, (2:58) to macie wrażenie (2:59) ale... o co w ogóle to chodzi w tym czymś, (3:01) to właśnie dla was jest ta książka. (3:02) Moi drodzy, książka składa się z dwóch części, (3:05) prawie że w połowie, że tak powiem, są te dwie części. (3:09) Tu jest akurat, widzicie, druga część, (3:10) która się nazywa Praktyka.
(3:11) Jest pierwsza część, która się nazywa Teoria. (3:14) No dobra, Praktyka jest trochę dłuższa. (3:16) Kochani, w pierwszej części, w Teorii, (3:18) w kilku podrozdziałach tłumaczę, że tak powiem, (3:22) o co w ogóle chodzi w naszej modlitwie.
(3:24) Ja robię to w bardzo prosty sposób. (3:26) Wziąłem jedną, jedyną, najbardziej potrzebną modlitwę, (3:29) jaką mamy, czyli to, czego nas nauczył Pan Jezus, (3:32) czyli modlitwę Ojcze Nasz (3:34) i na podstawie poszczególnych wezwań w Ojcze Nasz (3:36) próbuję wytłumaczyć, co to znaczy stanąć przed Bogiem. (3:39) Co to znaczy stanąć przed Bogiem tak, (3:42) żeby rozpocząć z Nim budowanie relacji, (3:45) której On bardzo szuka z nami.
(3:46) Więc pierwsza część, taka teoretyczna, (3:49) jest po prostu pewnego rodzaju takim duchowym obrazem, (3:51) jak człowiek ma stanąć przed Bogiem. (3:54) Druga część, kochani, troszeczkę dłuższa, (3:56) to jest bardzo konkretny plan (3:58) i bardzo konkretnie rozpisane, że tak powiem, (4:00) ćwiczenia i zasady (4:02) i rozpisane kalendarium modlitewne, (4:05) żeby rzeczywiście zacząć się modlić. (4:07) Kochani, jak piszę we wstępie tej książki, (4:09) każdego, kto do niej sięga, (4:10) zawsze proszę, żeby najpierw sięgnął do części drugiej, (4:12) czyli żeby od razu zobaczył, co w praktyce robić (4:14) i żeby zaczął się modlić, (4:15) i dopiero potem ewentualnie poruszał tę pierwszą część.
(4:18) Kochani, w tej drugiej części tłumaczę, (4:20) gdzie się modlić, jak się modlić, (4:22) w takim sensie jakich szukać czasów, okoliczności, (4:26) przestrzeni, postawy, ciała i tak dalej, i tak dalej. (4:30) Przede wszystkim tłumaczę, co należy zrobić na modlitwie. (4:32) Kochani, jest to rozpisane na... (4:34) no myślę, że wręcz chyba kilkanaście miesięcy, (4:37) a tak naprawdę na całe życie.
(4:38) Są rozgrzewki, czyli są pierwsze dni, (4:40) kiedy próbuję wytłumaczyć, (4:41) jak w ogóle ustawiać swoje serce ze względem Pana Boga, (4:44) potem są bardziej konkretne rzeczy, (4:46) a potem jest najstarsza w Kościele, (4:48) najbardziej, że tak powiem, szacowna, praktykowana (4:50) i najpewniejsza droga do tego, (4:53) żeby na modlitwie z Panem Bogiem się spotykać. (4:56) Jest to metoda, która w Kościele jest praktykowana (4:59) od naprawdę prawie że dwóch tysięcy lat. (5:01) Więc nic nowego tu nie odkrywam, (5:03) tylko próbuję was nauczyć tego, (5:04) co w Kościele znamy od zawsze.
(5:06) Kochani, książkę starałem się napisać językiem jak najprostszym. (5:09) Książka w ogóle, myślę, jest bardzo prosta. (5:11) Każdy prawdopodobnie jakiś bardziej posunięty (5:13) w relacji z Bogiem adept z życia chrześcijańskiego (5:16) uzna tę książkę za bezwartościową (5:18) i w ogóle sobie pomyśli w ogóle, (5:20) czyż to jest dla jakichś totalnych laików.
(5:21) No właśnie, taki jest, kochani, mój cel. (5:23) Chciałbym, żeby ona była naprawdę prosta, zrozumiała (5:25) i żeby każdy mógł zacząć, (5:27) dlatego że modlitwa jest absolutnie dla każdego. (5:32) Jeżeli nie wiesz, co zrobić, żeby się modlić, (5:35) jeżeli potrzebujesz, żeby ktoś cię wziął trochę za rękę (5:37) i naprawdę dzień po dniu wytłumaczył ci (5:39) słuchaj, dzisiaj robisz to, a jutro robisz to, (5:42) a pojutrze robisz to, a po pojutrze robisz to, (5:44) a za tydzień robisz to, a potem po drugim etapie zrobisz to, (5:47) a potem za miesiąc po takim etapie zrobisz to, (5:49) to macie tutaj, w tej książce, wszystko to opisane.
(5:52) Oczywiście nie chodzi o to, (5:53) żeby ktoś was za rękę prowadził do końca życia, (5:54) tylko żebyście dostali, że tak powiem, trampolinę do wystartowania, (5:57) a potem sami żebyście poszli dalej. (5:59) Bo jestem przekonany, że jak tylko ktoś zacznie, (6:02) to dalej Pan Bóg już go poprowadzi, (6:03) tylko trzeba czasami, no właśnie, jakiegoś początku, (6:06) kogoś to wytłumaczy, gdzie zrobić pierwsze kroki. (6:09) Moi drodzy, bardzo was zachęcam, (6:12) w sensie wszystkich tych, którzy może z Panem Bogiem (6:15) jakoś nie jesteście jeszcze blisko, (6:16) zajrzyjcie koniecznie do tej książki.
(6:19) Moi drodzy, teraz w kwestiach praktycznych. (6:21) Tę książkę dostaniecie tylko w jednym miejscu. (6:25) Dostaniecie ją tylko u nas.
(6:26) Naprawdę. (6:27) Wydaliśmy tę książkę nie z żadnym wydawnictwem, (6:30) nie weszliśmy w kooperację z żadnymi wydawnicami, (6:32) które normalnie zazwyczaj mojej książki wydają, (6:35) tylko bardzo chciałem, żeby ta książka została wydana przez nas, (6:37) w sensie przez naszą fundację, (6:39) z jednego prostego powodu. (6:41) Dlatego, że cały dochód z tej książki, kochani, (6:43) będzie przeznaczony na fundację.
(6:45) I po prostu chciałem bardzo, żeby te wszystkie, (6:47) chociaż bardzo szanuję oczywiście wszystkie wydawnictwa, (6:49) to jest jasne, ale żeby te różne dyskonty, (6:50) które potem te książki skupują i tak dalej, (6:53) żeby, że tak powiem, pieniądze nie szły do innych podmiotów, (6:56) tylko żeby poszły po prostu na naszą fundację. (6:58) Dlatego, kochani, książka jest dostępna tylko u nas. (7:00) W opisie pod tym filmem znajdziecie link do strony, (7:04) gdzie ta książka jest dostępna, (7:06) czyli tak zwany self-publishing.
(7:08) Możecie ją dostać w dwóch, że tak powiem, wariantach. (7:12) Albo w formie fizycznej, (7:13) czyli po prostu, jeżeli ktoś potrzebuje papieru i książki, (7:15) ja na przykład tak potrzebuję książek, (7:17) czytam e-booki tylko z konieczności, (7:19) tam jak gdzieś jeżdżę i nie mogę zabrać książki, (7:20) to biorę e-booki, ale generalnie bardzo lubię papier. (7:22) Więc jeżeli ktoś potrzebuje papieru, (7:24) to książka jest dostępna w formie fizycznej, (7:26) ale jest też dostępny e-book.
(7:28) I teraz tak, kochani, dzisiaj, jak tylko oglądacie ten film, (7:31) to ta strona właśnie ruszyła. (7:32) E-book jest dostępny od zaraz. (7:35) Czyli można po prostu wejść na tą stronę (7:38) i ściągnąć sobie, kupić sobie e-booka i możecie czytać.
(7:41) Natomiast rozpoczyna się dzisiaj przedsprzedaż książki fizycznej. (7:45) Wysyłka będzie za tydzień, 12 listopada, (7:50) czyli jakby jej premiera. (7:51) Czyli można już oczywiście dzisiaj sobie zamawiać, (7:53) a za tydzień rozpoczniemy wysyłkę tych książek.
(7:56) Przygotowaliśmy kolejny duży nakład, (7:57) mam nadzieję, że wszystkim starczy. (7:58) Jeżeli braknie, to oczywiście dodrukujemy (8:00) i będziemy je dodrukowywać aż... no właśnie... (8:05) Wszyscy chętni będą mogli do niej zajrzeć. (8:08) Kochani, zachęcam was jeszcze o tyle, (8:09) że ta książka jest tak naprawdę cegiełką na naszą fundację, (8:12) więc jakby nie tylko dostajecie, mam nadzieję, (8:14) naprawdę dobry produkt, (8:15) czyli w takim sensie coś, co pomoże wam zbudować relację z Panem Bogiem, (8:19) ale też po prostu wspieracie dobre dzieło, (8:21) bo właśnie dlatego chcemy, (8:22) żeby cała suma jako cegiełka poszła na naszą fundację.
(8:26) Bardzo, kochani, serdecznie chciałbym was zaprosić do tej książki (8:30) jak się... Boże, nie... jak się nie wstydzę, (8:32) przepraszam, ilo mi się te rzeczy, które teraz robię, (8:34) jak się modlić. (8:36) Moi drodzy, mam takie przekonanie, (8:37) że to jest pewnie do tej pory chyba najważniejsza książka, (8:40) jaką miałem napisać, (8:41) w sensie bo taka najbardziej pomocna i praktyczna (8:43) dla każdego człowieka w najważniejszej sprawie życiowej. (8:45) Mam nadzieję, że jeszcze jakąś ważną kiedyś napiszę.
(8:48) Tak przypuszczam w ogóle, bo jak ją skończyłem, (8:50) to miałem od razu taki niedosyt (8:52) w takim sensie, że trzeba by ludzi poprowadzić jeszcze dalej, (8:54) więc możliwe, że za kilka lat, za jakiś czas (8:57) napiszę na przykład drugą część jeszcze, (8:58) czyli taką dla nie początkujących, (9:00) tylko dla średnio zaawansowanych, (9:02) czyli dla tych, którzy chcą pójść jeszcze dalej. (9:04) Więc możliwe, że powstanie druga część jeszcze kiedyś, (9:06) ale to jest na przyszłość. (9:07) Natomiast na dzisiaj bardzo was, kochani, do tego zapraszam.
(9:12) Sięgnijcie, jeżeli chcecie, z Panem Bogiem relacji, (9:14) jeżeli chcecie sprawdzonej w Kościele od dwóch tysięcy lat (9:18) istniejącej drogi do Pana Boga, (9:20) którą starałem się opisać najprostszym możliwym językiem (9:23) i mam nadzieję, że ona będzie dla was owocna. (9:26) Kochani, jeżeli do niej sięgniecie, (9:28) to proszę, napiszcie, co o niej sądzicie. (9:30) Czy rzeczywiście jest dla was pomocna, (9:31) bo może po prostu źle to zrobiłem i trzeba to poprawić (9:34) i się okaże dla was, że potrzeba czegoś innego jeszcze.
(9:37) Piszcie po prostu, co ta książka wam dała ewentualnie, (9:40) czego wam brakuje i tak dalej, i tak dalej. (9:42) Moi drodzy, naprawdę bardzo się cieszę, (9:44) bo czuję tak, że to jest jedno z ważniejszych zadań, (9:46) które miałem zrobić w życiu, (9:47) w sensie dać ludziom taki podręcznik, (9:49) więc ekscytacja jest duża. (9:52) W opisie pod filmem znajdziecie linki do strony, (9:55) gdzie możecie się w Jak się modlić zaopatrzyć.
(9:58) Bardzo będę szczęśliwy, (9:59) jeżeli będziecie się modlić. (10:02) Nic lepszego nie może się zdarzyć w moim życiu, (10:03) jak to, że ludzie, którzy mnie słuchają, (10:05) zaczną być realnie blisko z Panem Bogiem. (10:08) Moi drodzy, to tyle w tym naszym dzisiejszym takim (10:10) trochę promocyjnym, trochę reklamowym, (10:13) ale myślę, że w bardzo ważnej sprawie spotkaniu.
(10:16) No to miejcie się najlepiej na świecie, (10:18) miejcie się dobrze, (10:19) nadal wszystko bądźcie z Panem Bogiem. (10:21) Jak nie wiecie, jak, to już wiecie. (10:24) I budujcie z Nim relacje.
(10:26) Ściskam was, pozdrawiam, błogosławię (10:27) i do zobaczenia. (10:29) Gdzieś w jakichś następnych spotkaniach i filmach. (10:32) Z Bogiem, pa, pa!
Nie bój się, robaczku Jakubie,
nieboraku Izraelu!

Izajasza 41, 14

Przekaż mi 1% podatkuKLIK
Adam01
Posty: 96
Rejestracja: 30 mar 2024, 0:17
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 1
Podziękowano: 6
Płeć:

Nieprzeczytany post

Dominik pisze: 04 kwie 2024, 14:05 Włącz film żeby leciał, i jednocześnie np. Narratora w Windowsie (CTRL + Windows + ENTER).
Generalnie chodzi o to, żeby zamienić mowę na tekst. Czyli na komputerze np. puszczasz nagranie, a na np. telefonie odpalasz notatnik i z klawiatury wybierasz mikrofon.
Łapiesz pomysł?

Są oczywiście specjalne narzędzia, można to zrobić bez takiego kombinowania. Wrzucasz nagranie i po paru minutach dostaje się tekst z nagrania. Zazwyczaj są one płatne.
Dzięki Dominik :-!
Łapię ten pomysł z telefonem, ale u nas na wsi internet słabo chodzi, a ten notatnik chyba go potrzebuje, bo strasznie mi urywa pisanie.
Czym zrobiłeś ten tekst tak szybko i jeszcze ze znacznikiem czasowym?
Po covidzie uszkodziła mi się trochę pamięć w głowie i ważniejsze rzeczy muszę zapisywać w plikach tekstowych, żeby je przeczytać przez kilka dni, więc Twój sposób byłby dla mnie bardzo cenny.
Awatar użytkownika
Dominik
Posty: 2010
Rejestracja: 29 sty 2021, 10:48
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 595
Podziękowano: 1574
Płeć:

Nieprzeczytany post

Pierw wydobyłem dźwięk z filmu, jako mp3.

Następnie wrzuciłem tą mp3 https://turboscribe.ai/ i taki tekst dostałem.
Za darmo można maksymalnie 30 minutowe nagranie przerabiać.

Powiedz do czego konkretnie potrzebna Ci taka transkrypcja.
Jeśli chcesz podpisy do filmu zrobić, to są inne narzędzia, które będą mieć specjalne znaczniki czasowe do odtwarzaczy wideo.
Nie bój się, robaczku Jakubie,
nieboraku Izraelu!

Izajasza 41, 14

Przekaż mi 1% podatkuKLIK
Adam01
Posty: 96
Rejestracja: 30 mar 2024, 0:17
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 1
Podziękowano: 6
Płeć:

Nieprzeczytany post

Magnolia podała mi linki do skutecznej modlitwy. Pierwszy film na YT miał tekst, więc go jakoś wyciągnąłem. Drugi nie miał.
Często nie mam możliwości oglądania filmów, a jeszcze rzadziej z głosem.
Modliłem się dotąd inaczej i chciałbym spróbować sposobu z tych linków.
Procedury skutecznej modlitwy nie są tam długie, ale nie jestem w stanie zapamiętać ich na raz.
Z tekstu zrobię sobie krótką ściągę do telefonu, na którą zerknę kilka razy w ciągu dnia i po paru dniach je zapamiętam, a przy najmniej na tyle, żeby je zastosować w jednej czynności.
Jak mi się uda przerabiać filmy na tekst to byłaby dla mnie pomoc też przy innych zastosowaniach.
A jak wydobyłeś mp3 z linku do YT?
Awatar użytkownika
Dominik
Posty: 2010
Rejestracja: 29 sty 2021, 10:48
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 595
Podziękowano: 1574
Płeć:

Nieprzeczytany post

Wydłubać mp3 z filmu na YouTube można tak;

1. kopiujesz link do filmu z którego chcesz wydłubać mp3
2. W wyszukiwarce Google szukasz youtube to mp3
3, wchodzisz na znalezioną stronę
4. Tutaj ,może być różnie, ale generalnie wygląda to podobnie na każdej stronie. Wklejasz tam link, wybierasz czy chcesz pobrać video czy mp3, klikasz pobierz/download/convert
Celowo nie podaje konkretnej strony, nie znam godnej polecenia. Ja to robię programem 4k Video Downloader, można nim hurtowo całe kanały pobierać z tysiącami filmów.

Jak by ś miał problem to podaj link do tego filmu, to pomogę.
Nie bój się, robaczku Jakubie,
nieboraku Izraelu!

Izajasza 41, 14

Przekaż mi 1% podatkuKLIK
Adam01
Posty: 96
Rejestracja: 30 mar 2024, 0:17
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 1
Podziękowano: 6
Płeć:

Nieprzeczytany post

Dominik pisze: 04 kwie 2024, 20:13 Jak by ś miał problem to podaj link do tego filmu, to pomogę.
Dzięki, to na pewno zapamiętam ;)
Awatar użytkownika
Magnolia
Posty: 7118
Rejestracja: 29 sty 2021, 11:31
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 3285
Podziękowano: 3508
Płeć:

Nieprzeczytany post

Adam abyśmy się dobrze zrozumieli.
Żadna modlitwa nie ma skuteczności sama w sobie.
Wysłuchanie modlitwy gwarantuje jeśli nasza intencja jest zgodna z wolą Bożą i kiedy nasze serce ufa Bogu bo kocha Boga

Szukanie przepisu na skuteczną modlitwę może okazać się ślepą uliczką jeśli nie zaryzykujesz zawierzenia Bogu i Jego woli.

Wystarczy powiedzieć jedno zdanie jako intencja i dodać ale przyjmę Panie twoją wolę, nawet jeśli nie spełni się to czego pragnę. Amen.
Tak modlił się Jezus w Ogrójcu.
mgr teologii,
„Bóg pragnie, aby wszyscy byli zbawieni i doszli do poznania prawdy” (1 Tm 2,4)
Awatar użytkownika
UbogiWDuchu
Posty: 199
Rejestracja: 20 mar 2024, 8:49
Wyznanie: unitarianie
Podziękował/a: 67
Podziękowano: 39
Płeć:

Nieprzeczytany post

Co do programów pobierających napisy z YT.
Ja kiedyś natrafiłem na program https://github.com/ytdl-org/youtube-dl
i jak potrzebuję zgrać sobie wideo, audio albo same napisy, to zazwyczaj jego używam.

Dodano po 2 minutach 24 sekundach:
Na wikipedii jest nawet artykuł z listą najróżniejszych downloaderów do youtube https://en.wikipedia.org/wiki/Compariso ... ownloaders
O, jak dobre życie mam do zaoferowania pod Panowaniem Bożym ludziom, którzy dzisiaj są w kiepskiej kondycji duchowej/psychicznej
[Jezus - Kazanie na Górze]
Adam01
Posty: 96
Rejestracja: 30 mar 2024, 0:17
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 1
Podziękowano: 6
Płeć:

Nieprzeczytany post

Magnolia pisze: 05 kwie 2024, 8:12 Adam abyśmy się dobrze zrozumieli.
Żadna modlitwa nie ma skuteczności sama w sobie.
Wysłuchanie modlitwy gwarantuje jeśli nasza intencja jest zgodna z wolą Bożą i kiedy nasze serce ufa Bogu bo kocha Boga

Szukanie przepisu na skuteczną modlitwę może okazać się ślepą uliczką jeśli nie zaryzykujesz zawierzenia Bogu i Jego woli.

Wystarczy powiedzieć jedno zdanie jako intencja i dodać ale przyjmę Panie twoją wolę, nawet jeśli nie spełni się to czego pragnę. Amen.
Tak modlił się Jezus w Ogrójcu.
Widzisz, w modlitwie zwykle formułuję prośby własne i mam bardzo duże wątpliwości, czy tak akurat chciał Bóg.
Wydaje mi się, że moja prośba - moja wola uzyskała Jego akceptacje, dlatego ją spełnił.
A uzyskała Jego akceptację, ponieważ musiałem coś zrobić prawidłowo.
Odkąd zmieniła się trochę moja wiara, moje modlitwy jakby zaczęły być wysłuchiwane.
Nie mam jeszcze za bardzo odwagi, żeby to sprawdzać, ale mam parę tak niewiarygodnych przypadków spełnienia mojej prośby,
fizycznie bardzo mało prawdopodobnych lub nawet wcale i to bardzo niedługo po mojej modlitwie z tą konkretną prośbą, że raczej nie mogę już uznać tego za przypadek.
Dlatego chciałbym zglebić ten temat i dowiedzieć się w miarę możliwości, jeśli będzie mi dane, co zacząłem robić dobrze i czy można robić to lepiej w tym sensie, że być może mam jakiś kredyt życzliwości i nie chciałbym go wyczerpać z powodu braku jego spłaty.

Dodano po 1 minucie 5 sekundach:
UbogiWDuchu pisze: 05 kwie 2024, 9:55 Co do programów pobierających napisy z YT.
Ja kiedyś natrafiłem na program https://github.com/ytdl-org/youtube-dl
i jak potrzebuję zgrać sobie wideo, audio albo same napisy, to zazwyczaj jego używam.

Dodano po 2 minutach 24 sekundach:
Na wikipedii jest nawet artykuł z listą najróżniejszych downloaderów do youtube https://en.wikipedia.org/wiki/Compariso ... ownloaders
Nie umiem tego zaimlementować.
Gdy chcę pobrać plik exe to mam: Access denied
Due to a ruling of the Hamburg Regional Court, access to this website is blocked.
Awatar użytkownika
Magnolia
Posty: 7118
Rejestracja: 29 sty 2021, 11:31
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 3285
Podziękowano: 3508
Płeć:

Nieprzeczytany post

Adam01 pisze: 05 kwie 2024, 10:16
Widzisz, w modlitwie zwykle formułuję prośby własne i mam bardzo duże wątpliwości, czy tak akurat chciał Bóg.
Wydaje mi się, że moja prośba - moja wola uzyskała Jego akceptacje, dlatego ją spełnił.
A uzyskała Jego akceptację, ponieważ musiałem coś zrobić prawidłowo.
Odkąd zmieniła się trochę moja wiara, moje modlitwy jakby zaczęły być wysłuchiwane.
Nie mam jeszcze za bardzo odwagi, żeby to sprawdzać, ale mam parę tak niewiarygodnych przypadków spełnienia mojej prośby,
fizycznie bardzo mało prawdopodobnych lub nawet wcale i to bardzo niedługo po mojej modlitwie z tą konkretną prośbą, że raczej nie mogę już uznać tego za przypadek.
Dlatego chciałbym zglebić ten temat i dowiedzieć się w miarę możliwości, jeśli będzie mi dane, co zacząłem robić dobrze i czy można robić to lepiej w tym sensie, że być może mam jakiś kredyt życzliwości i nie chciałbym go wyczerpać z powodu braku jego spłaty.
Adamie, to oznacza że Bóg daje ci poznać, ze jest blisko Ciebie i cię słyszy - wspaniałe , prawda?

Miłość Boża to nie kredyt o który trzeba zabiegać, podpisywać mnóstwo papierów, z drobnymi przypisami i potem spłacać.
Miłość Boża jest darmowa i niewyczerpana, bezwarunkowa i niepojęta.
Byłeś kiedyś nad morzem/oceanem? Jeśli widziałeś ogrom wody przed sobą to może zrozumiesz, że tak niepoliczalna jak ta woda jest Miłość Boża do Ciebie.
Ani tego nie spłacisz, ani nie policzysz - przyjmij ją do serca i pozwól się całego wypełnić ta miłością!
mgr teologii,
„Bóg pragnie, aby wszyscy byli zbawieni i doszli do poznania prawdy” (1 Tm 2,4)
Adam01
Posty: 96
Rejestracja: 30 mar 2024, 0:17
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 1
Podziękowano: 6
Płeć:

Nieprzeczytany post

Magnolia pisze: 05 kwie 2024, 10:22 Adamie, to oznacza że Bóg daje ci poznać, ze jest blisko Ciebie i cię słyszy - wspaniałe , prawda?

Miłość Boża to nie kredyt o który trzeba zabiegać, podpisywać mnóstwo papierów, z drobnymi przypisami i potem spłacać.
Miłość Boża jest darmowa i niewyczerpana, bezwarunkowa i niepojęta.
Byłeś kiedyś nad morzem/oceanem? Jeśli widziałeś ogrom wody przed sobą to może zrozumiesz, że tak niepoliczalna jak ta woda jest Miłość Boża do Ciebie.
Ani tego nie spłacisz, ani nie policzysz - przyjmij ją do serca i pozwól się całego wypełnić ta miłością!
Możesz mieć bardzo dużo racji.
Aż tak daleko to raczej jeszcze nie myślałem.
Na razie to chyba staram się tylko delikatnie zorientować, co się właściwie stało lub mam nadzieję, co się nadal dzieje.
Awatar użytkownika
Dominik
Posty: 2010
Rejestracja: 29 sty 2021, 10:48
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 595
Podziękowano: 1574
Płeć:

Nieprzeczytany post

Adam01 pisze: 05 kwie 2024, 10:16 Due to a ruling of the Hamburg Regional Court, access to this website is blocked.
Sprawdzaj translatorem komunikaty, tutaj pisze
W związku z orzeczeniem Sądu Okręgowego w Hamburgu dostęp do tej strony internetowej jest zablokowany.

Wytwórnie fonograficzne pozwały autora programu, że udostępnił taki program, że rzekomo łamie zabezpieczenia YT.
Dziwna sprawa, takich projektów dziesiątki i istnieją, Google właściciel YT nie blokuje ich w wynikach wyszukiwania.

Na PW później wyślę Ci jakiś link do strony gdzie pobierzesz mp3 z nagrania.
Nie bój się, robaczku Jakubie,
nieboraku Izraelu!

Izajasza 41, 14

Przekaż mi 1% podatkuKLIK
Adam01
Posty: 96
Rejestracja: 30 mar 2024, 0:17
Wyznanie: katolicyzm
Podziękował/a: 1
Podziękowano: 6
Płeć:

Nieprzeczytany post

Dominik pisze: 05 kwie 2024, 11:51
Adam01 pisze: 05 kwie 2024, 10:16 Due to a ruling of the Hamburg Regional Court, access to this website is blocked.
Sprawdzaj translatorem komunikaty, tutaj pisze
W związku z orzeczeniem Sądu Okręgowego w Hamburgu dostęp do tej strony internetowej jest zablokowany.

Wytwórnie fonograficzne pozwały autora programu, że udostępnił taki program, że rzekomo łamie zabezpieczenia YT.
Dziwna sprawa, takich projektów dziesiątki i istnieją, Google właściciel YT nie blokuje ich w wynikach wyszukiwania.

Na PW później wyślę Ci jakiś link do strony gdzie pobierzesz mp3 z nagrania.
Znam angielski i zrozumiałem komunikat.
Skoro jednak UbogiWDuchu ma dostęp, a ja nie, to myślałem, że to dla mnie jest dostęp zablokowany.
Wydało mi się to trochę dziwne, bo nigdy w Hamburgu nie byłem, ani wcześniej na tej stronie.
Potem pomyślałem, że dostawca mojego internetu może coś tam przeskrobał.